Nowa Kia Sportage 2016, spróbował bezproblemową SUV

Nowa Kia Sportage 2016, spróbował bezproblemową SUV

Kia Sportage miało duży skok w wydajności i przyjemności jazdy z cech konstrukcyjnych i regulacji, które mają niewiele wspólnego z poprzednim Sportage.

Przetestowaliśmy 2016 Kia Sportage, o wysokiej jakości SUV

Przetestowaliśmy 2016 Kia Sportage, o wysokiej jakości SUV

Przetestowaliśmy 2016 Kia Sportage, o wysokiej jakości SUV

Przetestowaliśmy 2016 Kia Sportage, o wysokiej jakości SUV

czwarta generacja Kia Sportage, który przed jego prowadzenia i powiedzieć, co ich pojedynek z nowym Volkswagen Tiguan, urodzony i pokazać, jak daleko Kia projekt, jakość i dynamika w segmencie kompaktowy SUV. Po przejechaniu go teraz, osiągnąć poziom lider sprzedaży w naszym kraju, Nissan Qashqai? Jako ogólny wynik danego produktu może być, choć w liczbach bezwzględnych sprzedaży sOferta mechaniczny lub zmniejszona z pewnością karania przeciwko Nissan Qashqai, liderem na rynku w 2015 roku 23,832 jednostek sprzedawane w Hiszpanii, podczas gdy Kia Sportage sprzedawane 13,996 sztuk w ubiegłym roku w naszym kraju.

Kia Sportage 2016: ewolucja niezwykła estetyka

Jeśli Kia Sportage Wychodzące miał silny, potężny projekt … pozostawia go za chociaż utrzymywanie DNA zwłaszcza w kierunku poprzecznym, lecz wygrywając z bardziej dynamicznym przodu, świeższy, bardziej sportowa, szczególnie zaznacza się bardziej stylizowane i optycznych horizontalizadas a język diod jak światło niezależny od głównego dzień optycznego, ale znajduje się na rogach zderzaków i znany jako najbardziej sportowych jego czterech punktów świetlnych Kia. jest również zaktualizowana i znacznie z tyłu, z mniej nieporęczne optyczny dołączył ozdobnym czerwonym paskiem z tworzywa sztucznego pod chromem, który znajduje się pod ramką.

Kia Sportage 2016, wejść do środka!

działają tylko klamkę zewnętrzną i zobaczyć, że Ta nowa Kia Sportage jest bardziej samochód. hojalatoso nie brzmi jak przedtem. I po zamknięciu dźwięk jest ochrypły, orurowany … Kontynuuj Jest to wysoki samochód, którzy muszą wspinać … Po zrobieniu miejsce, nic wspólnego z poprzednim Kia Sportage. Wszystko jest nowe, znacznie więcej niż to, co widziałem na … Oto wzór wychodzących trochę DNA. Deska rozdzielcza bardzo verticalized, w dużej mierze zgodne Kia Sorento, z materiału, który daje poczucie solidności, ale puszysty palca, i dotyka Premium, które dają te nienaganne szwy … To Jakość pierwsze wrażenie będzie rozwijać w całym procesie podejmowania kabinowego zapomnieć plastik nad poprzednim Kia Sportage, aw niektórych przypadkach stare poczucie właściwej jakości w tych częściach i korekt.

Kia Sportage 2016ciało siedzenie podnosi bardzo dobrze w nowej Kia Sportage 2016, Nowa kierownica wielofunkcyjna z miłym dotyku, deski rozdzielczej, gdzie poprzedni wysoki drogomierz jest teraz pojednał z cuentavueltas ten sam rozmiar i pozostawiając przestrzeń dla centrum multi-informacyjnym. w Konsola środkowa, odwrócił się lekko ku kierowcy, wysyła dość dotknie poziomie oczu ekranu 7 lub 8 cali Zgodnie z tą konfiguracją, pod którym są umieszczone cztery rzędy przycisków zbyt wiele za to, co jest w zwyczaju dzisiaj dzień, który będzie dodać kolejne pół tuzina wokół dźwigni zmiany biegów do ukończenia treintena-. podświetlić możliwość urządzeń zgodnych ładowanie indukcji. Aeratory i ładne przełączniki dotykowe, progressive … „bardzo Premium”. Ciężko pracował również w szczegółach jakości jak te, lub po prostu nie widzi wycieraczek kiedy „Samo siedzenie, widać kontury maski, które sprawiają, że czujesz się za kierownicą potężnego samochodu z charak- … Szczegóły być uważają je i wykonywać je.

Za dużo miejsca Knee oparciem przednich foteli sprzedaży, gdzie najbardziej potrzebne, aby uzyskać szerokość –walka rośnie trzy centymetry cztery zespół Kia Sportage, jest równa Wysokość-, dobry zapas chyba jadącym za metr osiemdziesiąt przekraczać samochód zamontować elektrycznie sterowany panoramiczny dach, który otwiera i dużo podróżować. tylko Możemy krytykować duży tunel transmisji -Nie tak obecnie w modelu lub, jeśli podróżują małą, słabą widoczność do tyłu na boki, aby być model z dużą ilością metalowych placów. Niezwykłe dla tylnych gniazd komunikacyjnych pasażerów i ładunku, jak również możliwością ogrzewania i oparcia odchylić w wielu pozycjach w tych miejscach, w dwóch jednostkach testowaliśmy.

dobry bagażnik usta z niskim obciążeniu, chociaż formy kół tylnych można stracić kwadratury z reparapinchazos przestrzeń ładunkowa -kit w podwójnym dnem z otworami portaobjetos-. Dobry Wysokość po otwarciu tylnej klapy tak nie da, chyba że wysokość wynosi powyżej 1,85 m, a nieomylny stopa, że ​​wszystko otwiera kiedy przechodzą pod zderzakiem. Teren płaski ładunek z siedzeniami leżących przy jednoczesnym zachowaniu słaby i skomplikowanej regulacji tylnej tacy coś, co nie przekonuje nas w chwili obecnej i w modelu. Pojemność bagażnika nowej Kia Sportage 2016 wzrosła z 465 do 503 litrów.

elementy Komfort i bezpieczeństwo są już częścią tego Kia Sportage jako praktycznego toru widok z tyłu aparatu oznakowanie, USB i zasilania zbytu dla wszystkich miejsc i ciekawych elementów napędowych pomocnicze, takie jak System ostrzegania martwy kąt, że od mimowolne zmiany pasów, przeglądarka duży ekran i łączność Bluetooth, wielofunkcyjna kierownica … Co nas zaskoczyło był W przeciwieństwie do systemów hamulca postojowego. Natomiast wariant benzynowy wyposażenia elektrycznego urządzenia przyciskowe, diesel przetestowaliśmy stosować klasyczną dźwignię zapadki ręcznego.

Kia SportageJedziemy nowy 2016 Kia Sportage

przycisk rozruchu, Nie mogło być inaczej …. Znaczna poprawa widoczności z cieńszego słupka i lustro nad-the horizontalizado była pionowo. To także poprawia widoczność tylna szyba, a C-kolumna, na jego poszczególnych manewrów estetycznych nadal nas ukarać, ale z tylną kamerą wszystko jest łatwiejsze. Dwusprzęgłową związane z nowym silnikiem benzynowym 1.6 T-GDI 177 KM. Świeże i szybko, więc ta zmiana łopatki na kierownicy. nastąpić szybko zmiana biegów, Pozwalając jednocześnie elektroniczny akt zarządzania, albo działając na krzywek, ale zawsze szybko i sprawnie, bez wibracji w kabinie.

Jedną z głównych cech tego silnik 1.6 T-GDI 177 KM benzyna Związany jest z przekładnią podwójnego sprzęgła Niski poziom hałasu dotrze do kabiny pasażerskiej. Praktycznie bieżnik jest większa niż wytwarzany zespół silnik / przekładnia. Tęsknimy system start-stop automatyczny, urządzenie, które przyczynia się do obniżenia wartości zużycia w podróży miejskim. manualna skrzynia biegów, jedziemy przyporządkowany silnik napędowy 185 2,0 CRDi CV, poprawa i bardzo zadowoleni i dokładność tras wobec zmian bieżącej instrukcji, chociaż nie są lepsze. Obie badane silniki zdecydowanie pchnąć, chociaż byliśmy tym razem ze znacznie bardziej miękkiego benzyny, z wybitnym wewnątrz rumorosidad. I to nie znaczy, że diesel brzmi, ale jest to, że po przejechaniu benzynę, Silnik 2.0 CRDi wydaje się nam mniej wyrafinowanym akustycznie.

Jednak najważniejsza zmiana za kierownicą Nowa Kia Sportage 2016 doceniamy jest ich rozwiązanie znacznie dokładniejsze niż raz, bez stale dostroić trajektorii. teraz, naturalne, samochód jedzie gdzie go wysłać … Wiele więcej opanowanie na drodze, flaneo chociaż z mniejszą wysokość i szerokość pozostały rośnie cztery centymetrów wzdłużnych. Zawieszenia lepiej Strawione dziury, chociaż jednostek testowanych, wyposażony w napęd na wszystkie koła wyposażone w opony 245/45 R19, nie przyczyniają się w znacznym stopniu do filtrowania małych niedoskonałości nawierzchni, ale dobrze kontrolowane toczenia ciało, które wraz z dynamicznymi ulepszeń omówioną wcześniej możliwe Bardziej przyjemne dla kierowcy i pasażerów produktu okrągłe… A bezszwowych samochodu, jak mówiliśmy na początku.

Możesz być także zainteresowany:

Kia Sportage Mystic X-Men

KX3 Kia Concept: mały brat Sportage?

Kompaktowe SUV-y, które spędzają mniej

Adblock
detector