Toyota Prius 2016: analizować je po przejechaniu

Toyota Prius 2016: analizować je po przejechaniu

Jeśli podoba Ci się Toyota Prius obecną generację 3, czwartej generacji Prius będzie go kochać. Jeśli nie podoba, próbuje go prowadzić i powiedz mi.

Toyota Prius IV, nasze zdjęcia testowe

Toyota Prius IV, nasze zdjęcia testowe

Toyota Prius IV, nasze zdjęcia testowe

Toyota Prius IV, nasze zdjęcia testowe

Przepraszam. Włożyłem w przedniej części nozdrza Nowa Toyota Prius skrawki żeby mógł zobaczyć ich wszystkich tajniki, ale bez odpowiedniego poradnictwa Widziałam tylko samochód jak każdy inny. W rzeczywistości jedyną rzeczą, która przykuła moją uwagę nie wydają tak dużo tajemnicy, ponieważ była obfitość materiał izolacyjny i że składniki nie są w oczach wydawał mniejszy niż zwykle.

To nie jest normalny sposób, aby rozpocząć Test jazdy samochód, ale jest Toyota Prius To nie jest normalny samochód. Na ulicę, to Toyota Prius IV jest odnowienie samochodu, który przepisał samochód hybrydowy. Toyota to nowy Prius to samochód, który reinvents Toyota. Dlaczego nie umieścić numery do tego pokolenia, ale nieustannie odnoszą się do Prius jak Prius tnga. Lub co jest taka sama, pierwszy z nowej Toyota. Dlatego nie lubię posiadające w przodzie, nagi, a nie widzą nic wyjątkowego.

Test Toyota Prius IVToyota Prius, liderem

Rzeczywistość jest taka, że ​​nie ma nic do zobaczenia z tnga platformy technicznej. Jest to filozofia, Wyjaśnię w inżynieria, w produkcja. Staram się robić wszystko lepiej, aby zaoszczędzić pieniądze … zainwestować w poprawę następnego pokolenia. Zaczęli się zatrzymać w 2011 roku, i wydaje się, że to tylko słowa. W rzeczywistości nigdy nie spotkałem czegoś takiego, mój obiad towarzysz Osamu Sawanobori został tam notatek … bo on był odpowiedzialny za restyling Prius, który właśnie został wydany!

Tak więc, przed wejściem jak będzie nowa Toyota Prius, możesz już czytać z innymi kolegami, położę na płycie. tnga Mówi o dostać samochody z poprawą konsumpcji o 25 procent, z zapewniając 15 procent lepiej, z niższy środek ciężkości i zwiększenia wydajności. A co jest napisane w projekcie, w Japonii, jest święte. Więc wiesz, co przyniesie Prius. Nie patrz na liczby, bo są zimne, trudne do zrozumienia. Silnik benzynowy jest mniej wydajne niż wcześniej, ale nieważne. W hybrydzie mówimy o dodanie jabłek i pomarańczy, kiedy kwestia numer nie jest ważny, ale jeśli uda nam zaostrzyć apetyt, z którym jedliśmy. To Prius, 3 l / 100 km zatwierdzone podstawowych opon, ale Hiszpania będzie 3,3 l / 100 km ze względu na obfite opony 17-calowe. Oni są tymi, którzy tu przychodzą, bo nie będzie tylko zakład w Hiszpanii, najwyższy dostępny, wyposażone w funkcje bezpieczeństwa i komfortu. Diesel w pełni kryzysu, hybrydowa skrzynia na zewnątrz. Z pewnością w Japonii są zadowoleni z tej polityki handlowej w Europie, nie chcą dużych sprzedaży, które opuszczają hybrydy Prius wyłaniają tnga. Toyota Prius tnga to tylko pokazuje, przy którym inspiracji i będzie wszystkie warianty chcesz sobie wyobrazić. Jest Rozmiar platformy C, ale nie będzie mniejszy, B i A, a także większe dla napędu na tylne koła, ale zawsze z tej filozofii do produkcji i projektowania bardziej głowie niż przedtem. Więc cena nie wydaje się szczególnie ekonomiczny, oni powiedzieli nam 29,990 euro na uruchomienie.

Czy nowa Toyota Prius miłe?

Kontrowersja jest lepszy. w Japonia, gdzie To był najlepszy samochód sprzedawany swojej premiery miesiąca, Kocha. W pozostałej części świata, różnych poglądów. My nie mnie uwieść, ale rozumiem gusta innych krajów i innych kierowców. Jeśli Toyota Prius Aby narysować linię dla wszystkich Toyota przyszłość, muszą mieć wyraźne osobowości. Jeśli chcesz, aby odróżnić na pierwszy rzut oka jak Prius, to musi być „dziwne”. Jeśli chcesz także służyć jako źródło inspiracji bramkę na Toyota Mirai ikonę –Jest to pierwszy samochód Toyota wodórPrius obraz i Mirai trzeba być powietrze. Mirai środki przyszłość w japoński i choć zespołów projekt Byli różni, wydaje się normalne dla pracownika, jednak projektant, który, być inspirowane przez co jego firma nazywa „przyszłość”.

Toyota Prius IV Wnętrze 2016Wszystko, co przychodzi teraz Czwarta generacja Toyota Prius, Na pewno nie należy się spodziewać. ścisłość On pozwolił szyby przód maski i daje doskonałą widoczność i przewiewność kierowcy. pozycja kierowcy, z niską kierownicą zaprasza wygodną pozycję. adres wydaje się bardziej naturalne niż wcześniej, bardziej precyzyjne, z powrotem, że brakowało wcześniej. Powinna poprawić centralny punkt na szosie, ale być może dzisiaj był przeważający wiatr. Wszystko to jest kwestią programowania elektronicznego, czyli osobowość Główny inżynier, który też lubi jeździć.

Ma wiele izolowanych silnik, który w połączeniu z wyższą wydajność silnika elektrycznego, Uzyskać Przyspieszenia nie są takie, jak podkreślają klasyczny efekt dużo hałasu i mało chicha. Wręcz przeciwnie, dlatego też podczas spaceru … prędkość zapalony zyski. Pośrednia przełożenie na silnik elektryczny Można również uzyskać promowane tylko jako zasilania 115 kilometrów na godzinę. Można, ale to nie jest wydajne. to wydajny jest Połączenie obu silników i to, co mamy do perfekcji w Toyota Prius, że zgodnie ze schematem przedstawionym na ekranie, przełączanie pomiędzy trybami pracy, jak również profil droga.

podwozie czuje się dobrze. Filtrowanie, falowania, opóźniacze, a nawet zdziwienie, lubi płynąć między krzywymi. Nie, to nie jest już ekolog samochód, można nawet bawić. Brakuje więcej retencji, nawet w B, jazdy po krętej drodze, ale powiedzieć, że w trybie Sport, kierowca po prostu nauczyć -evaluando sił G- i modulowania hamowanie regeneracyjne i reakcji elektrycznej z wyjściem krzywej. Jednak trwa godzin użytkowania, nie wystarczy, że dasz wóz kilka kilometrów. Co robi dobrze jest przejście pomiędzy mechanicznym i elektrycznym hamulcem, który pozostaje niezauważone.

Szeroki front, szeroki tyle, ze znacznie większym bagażniku, ponieważ zmniejszyły NiMH aż można umieścić je na tylnej kanapy … też dostać praktyczne Excel. To jest normalne, jeśli chcieli go mieć odniesienie w swoim własnym domu. Być może nie wiele jest sprzedawany z ustalonych cenach, ale Toyota Nie jest istotne, ale prowadzą drogi z Prius. Chociaż, co to znaczy sprzedać dużo jest względne, ponieważ 3,6 miliona Prius że toczyć na całym świecie inni producenci sami by powiedzieć, że jest to samochód o dużej objętości.

Musiał dostać czwarta generacja Toyota Prius przekonać niemal wszyscy tutaj. masz słabości, ale kto nie ma czegoś poprawić swoją osobowość? Nawiasem mówiąc, jeśli mantra naczelnego inżyniera patrzył na Prius Radość z jazdy, ekspert odpowiedzialny za widzenie spalania, a także przyszły programista robots- Prius -ingeniero mechaniczne oddziaływanie jest HMI. Nie możesz zobaczyć gigant Tesla iPad deski rozdzielczej, ale nie dlatego, że nie próbowałem. To nie dzieje i okazuje się, Playstation i spółka zobaczyć Toyota, ich wielkości sprzedaży, jak w małej firmie? z pewnością w Toyota -again- one znaleźć swoje własne sposoby.

Możesz być także zainteresowany

– Jak samochody hybrydowe Pracuj

– Toyota Auris Hybrid #EnRodaje Test: samochód, wiele doświadczenia

– Samochody hybrydowe większość sprzedawanych w Hiszpanii w 2015 roku

Adblock
detector