Citroën C-Elysée 2017: Test i ceny

Citroën C-Elysée 2017: Test i ceny

Pierwszy kontakt odnowionych Citroën C-Elysée. Vigo dla świata, francuski samochód nie chce stracić wątek między salonach „taniego”. Zmian, jedynie estetycznych i technologicznych.

Citroen C Elysée 2017 więcej technologii

Citroen C Elysée 2017 więcej technologii

Citroen C Elysée 2017 więcej technologii

Citroen C Elysée 2017 więcej technologii

kompaktowe salony Wydają się zdobyć zainteresowania w ostatnich czasach. Niedawne przybycie również z Fiat Tipo jasne ostrości “low-cost”, Wydaje skupili uwagę na takie pojazdy. Mismamente Citroen widzieli go, jak również, uznając, że pojawienie się konkurencji na swojego przedstawiciela w tym segmencie, C-Elysée, sprawił, że o wiele więcej ludzi „są ustawione w tym typie sylwetki” wydawało się, że złapał się dużym zainteresowaniem.

2017 będzie jednym interesująca walka również w tym segmencie kompaktowych sedanów „low-cost” -lub z dobrej jakości, jak wolisz to nazwać pomiędzy Dacia Logan, wspomniana Citroen C-Elysée i Fiat Tipo i “braćmi” Seat Toledo i Skoda Rapid. Każda ze spersonalizowanego podejścia, ale istnieją. A te, Francuzi aktualizowane zmierzyć się z pierwszym kwartale tego roku, C-Elysée.

Samochód, który posiada obniżone ceny, wnętrze amplituda i tułowia, i jest produkowany w Hiszpanii, w fabryka Vigo, dla wszystkich, zwłaszcza dla rynków wschodzących. Twoja obecna generacja jest sprzedawany od 2013 roku, więc już odgrywających aktualizacja, choć koncentruje się na sekcja estetyczna zwłaszcza z przodu, z nową kratą i reflektorami oraz w przedniej i traseros- techniczny. Ten ostatni jest z pewnością najbardziej interesujące i które będziemy szczegółowo poniżej.

część mechaniczna, Tak, pozostaje bez zmian Po dodatków, które odnowił w 2015 roku zakres: na diesel, 1,6 BlueHDi wysyła blok 100 KM i pięć przekładnia manualna; w benzyna, PureTech 1,2 82 KM sześciobiegową i 1,6 VTi 115 KM, dostępny z drugiej EAT6 automatycznej transmisji i momentu przetwornika.

Citroen C Elysée 2017

Citroen C-Elysée 2017: nowa technologia

Citroën C-Elysée, Przede wszystkim, jest to najbardziej technologicznie niż wcześniej. Otwierając otwór w desce rozdzielczej znajdziemy również odnowiona Nowy ekran dotykowy poziome i 7 cali, zarządzaniu w postaci tabletek. W jej macicę, System “Citroën CONNECT Nav” może wyświetlać trójwymiarowe mapy i wydaje ostrzeżenia o ruchu i zdarzeń w czasie rzeczywistym (bezpłatnej usługi w ciągu pierwszych trzech lat od samochodu). Umożliwia również korzystanie przez Voice Control.

Dodać do tego System “Mirror ekranu”, który wyświetla ekran smartfonu i niektórych aplikacji na ekranie samochodu i mieć zespół technologiczny, że to prawda, jest oferowana z drugiego i wyższego poziomu wyposażenia (Shine). Ten ostatni system jest zgodny z „MirrorLink”, „Apple carplay” i nowy Citroën w domu, również z „Android Auto”.

I od Poziom wyposażenia podstawowego (Zadowolenie), C-Elysée ma tempomat i ogranicznik prędkości, czujnik wspomagania parkowania tylne i niskie ciśnienie w oponach. Jeśli wspomniana nowa łączność chcą, lepsze wykończenie (Shine) dodaje „Mirror Screen” dotykowy ekran oraz kamerę cofania. Nowy „Citroën CONNECT Nav” dodaje się jako opcja, choć w fazie rozruchu samochodu jest oferowane prezent.

Citroen C Elysée 2017

Citroen C Elysée 1,6 BlueHDi 110: Test

Jak już wspomnieliśmy, nowy Citroen C-Elysée nie zmienia się w każdym odcinku, który bezpośrednio wpływa na zachowanie samochodu. Pozostaje sedan, oprócz niewielkich rozmiarów z wielkie możliwości zamieszkania i przestrzeń (Zwłaszcza 506 litrów pień), wykazano bardzo komfortowe i wygodne, Hasłem marki.

To czuje się lekki samochód (Ta wersja mówi 1,165 kg do skali) z dobry setup (Część platformy i „starych” C3) oraz miły akcent kierownicy (Zasilanie) z kierownicą hojne wymiarach. silnik wysokoprężny nadal się wyróżniać przyjemność korzystania, jej elastyczność i charakter dobra odpowiedź znacznie poniżej przy ladzie.

Powiedział kierownica, który jak okazało się kilka lat temu w pierwszym kontakcie, jeszcze bardziej niż wysokie regulacji sprawia, że ​​zdajesz sobie sprawę wówczas, że jest to filozofia samochód “low-cost”. Nie znajdziesz duży „luksusy” W niektórych szczegółów, takich jak izolacja hałasu silnika lub wewnątrz, gdzie dominują twarde tworzywa sztuczne. Ale prawdą jest, że wraz z pojawieniem się nowego ekranu dotykowego 7-calowego kabina jest teraz obecny i nowoczesny.

Citroen C Elysée 2017

Citroën C-Elysée 2017: ceny

– benzyna:

C-Elysée PureTech 82 FEEL: 11.100 euro.

C-Elysée PureTech 82 SHINE: 12.000 euro.

C Elysée VTi 115 stylu: 12,300 euro.

C Elysée VTi 115 Shine: 13,200 euro.

C Elysée VTi 115 EAT6 stylu: 13,600 euro.

C Elysée VTi 115 EAT6 Shine: 14500.

C Elysée VTi 115 GLP stylu: 14,350 euro.

C Elysée VTi 115 GLP Shine: 15,250 euro.

– diesel:

C Elysée BlueHDi 100 stylu: 13400 euro.

C Elysée BlueHDi 100 Shine: 14,300 euro.

(Ceny promocyjne zniżki 2500 euro zawarte, jeżeli finansowane dodatkowo zniżki 1300 euro, a cena jest dodawany podstawa jest mniej niż 10.000 euro)

Citroen C Elysée 2017

Możesz być także zainteresowany

Citroen C-Elysée, bardziej wydajne silniki

Citroën C-Elysée, Fiat i Skoda Szybki typ, trzy ciekawe opcje

Adblock
detector