Mitsubishi Eclipse Cross, spróbował nowy bardzo praktyczny SUV

Mitsubishi Eclipse Cross, spróbował nowy bardzo praktyczny SUV

Pod koniec roku będzie dostępny nowy Mitsubishi Eclipse Cross, nowy kompaktowy SUV, który leży interesujący połowie drogi między ASX i Outlander. Cokolwiek staraliśmy!

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Wszystkie zdjęcia nowego SUV

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Wszystkie zdjęcia nowego SUV

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Wszystkie zdjęcia nowego SUV

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Wszystkie zdjęcia nowego SUV

Mitsubishi, teraz w 100 lat, Dotyczy nową koncepcję relearning, które debiuty nowe strategie w korporacyjnych, produktowych i dediseño po należące do sojuszu Renault-Nissan, i ogłasza nowy obraz przedstawiający SUV jego najnowszy rozwoju, Mitsubishi Eclipse Krzyż.

Po dużym doświadczeniem na rynku 4×4, konkursu i SUV świata, pochodzący z 1936 roku, Mitsubishi Postanowił położyć nacisk na tego typu pojazdu, bo według osób odpowiedzialnych za markę 77 procent sprzedaży w Europie odpowiada to typu pojazdów, a stosunek całkowitej sprzedaży SUV sięgnie 25 procent w 2020 r.

Mitsubishi Eclipse Krzyż: coupé projekt

Sukces innych producentów w rozwijaniu styl modele SUV coupe, jak Range Rover Evoque, BMW X4, Mercedes GLC Coupe lub niedawne Toyota C-HR doprowadziła markę zaprojektować nowy Mitsubishi Eclipse Krzyż ze znacznym i uderzających linii leżących zewnętrzny charakter obrazu.

Mitsubishi Eclipse KrzyżMitsubishi Eclipse ma przekrój całkowita długość 4,40 m, szerokość 1,80 metrów i 1,68 wysokość metrów, natomiast Rozstaw osi wynosi 2,67 m. Dzięki tych wymiarów prezentuje solidny wygląd, wzmocnione przez wysoka beltline i krótkie zwisy. cechy ciekawe detale, takie jak chromowane linie przecinające reflektory led światło dzienne, które rozciągają się do dolnej części zderzaka, lub Sytuacja z powrotem czyste, mieści się pod spojlerem dachowym. Mają również włączone niższy błotnik w drzwiach do ochrony pasażerów przed wszelkich rozprysków mułu i wody klamki i bardzo wytrzymały bagażnik.

Marka twierdzi, że stosowane Materiały o wysokiej wytrzymałości bardziej sztywność na skręcanie i niska waga połączone z „spoiwo” Spawanie dla zwiększyć siłę i redukuje wibracje Ciało.

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Interior wygodny

Jeśli na zewnątrz jest uderzające, ważniejsza jest praca wykonywana wewnątrz Mitsubishi Eclipse Krzyża. Oferuje on nowoczesne wzornictwo, ze stan elementów, które są bardzo wygodne dla kierowcy, ponieważ ma poziomą konstrukcję z sterujące znajdujące się na wyciągnięcie ręki. Niektóre z nich są inne znane modele marki, jako wskaźniki na desce rozdzielczej, ale Mark twierdzi, pracował dużo na jakości elementów, materiałów, tekstur i wykończeń, które ją tworzą.

Mitsubishi EclipseNa desce rozdzielczej, oprócz HUD w których ważne dane są reprezentowane, Posiada centralny wyświetlacz o wysokiej jakości w którym informacje dotyczące audio, telefonu lub aplikacji oferowanej, jako system nawigacyjny jest powierzone Smartphone Użytkownika -Android lub iOs-, który może być podłączony do systemu MirrorLink bezpośrednio. Posiada również touchpad typu mysz, który pozwala wybrać funkcje łatwiej.

Obejmuje ona wiele Otwory do obiektów, oraz Praktyka rękawica bilevel, w którym zmieścić dokumenty formatu A4 i ma Specjalna komora do przechowywania bagażnik wałek płótno pod podłogą. Ale gdzie jest prawdziwy sekret Eclipse Krzyż Jest w siedzeniach tylnych, które wyposażone gniazdo podzielone na dwie części, 60:40, z ślizgowym gnieździe 20 cm i odchylane do tyłu pod kątem 16 do 23 stopni. Tak więc, Pojemność bagażnika waha się między 341 i 448 litrów, Głośność może być przedłużony, jeżeli to konieczne złożeniu tylnych oparć do przodu.

na bezpieczeństwo również posiada bogate wyposażenie, gdyż może to mieć zderzenie przedni układ łagodzenie połączeniu z tempomatem adaptacyjnym, Jest to działający od 5 km / h, ostrzega mimowolne zmiany pasów ruchu, wykrywanie plamki ślepej, alarm ruchu z tyłu, automatyczna aktywacja świateł, obwód system monitoringu z pięcioma różnymi widokami lub elektryczny hamulec postojowy z funkcją „Auto Hold” siedem poduszek powietrznych, itd.

Mitsubishi Eclipse Krzyż: silnik zippy

Zakres nowa Mitsubishi Eclipse Krzyż Będzie miał trzy opcje mechaniczne początkowo. Dwa warianty benzynowe i jeden diesel opcja, w oczekiwaniu na ewentualną wersję obecnie przedmiotem badań zelektryfikowana. Etap dostępu jest utworzony przez 1,5 silnik 163 KM powiązany system zasilania Napęd na przednie koła i manualna skrzynia biegów sześć relacje. Ten sam silnik oferowany jest również wariant związany z napędem na cztery koła Przekładnia bezstopniowa ośmiu blokad.

Później, w ciągu 2018 roku, to dołączy do gamy wariant wysokoprężny 2.2 DiD z napęd na wszystkie koła automatyczna skrzynia biegów z konwerterem momentu obrotowego i 150 KM. AWD system Super-All Wheel Control, pozwala on rozprowadzać moment wysłana do osi przednich i tylnych, a także między lewym i prawym kół w celu poprawy trakcji We wszystkich warunków przyczepności biorąc pod uwagę informacje kierunek, prędkość, nachylenie i momentu obrotowego, może dostarczyć między 80/20 procent momentu obrotowego na przednią oś do 40/60 w tyłek. ma trzy tryby pracy, śnieg, żwir i Auto, kierowca może być aktywowany za pomocą centralnego przełącznika.

Mitsubishi Eclipse Krzyż 2017nowa benzynowy silnik 05/01, wykonana z aluminium, System posiada bezpośredni wtrysk paliwa, zmiennych faz rozrządu i turbosprężarkę. Ponadto, jest on wyposażony w stop-start. Ogłasza moment obrotowy 25,5 MKG przy 1800 obr./min, 159 g / km CO2 i Zużycie 7 l / 100 km. Tymczasem korzyści są również uderzające, z Przyspieszenie od 0 do 100 km / h 9,8 s, a jego prędkość 200 km / h,.

Mitsubishi Eclipse Krzyż: dobre zachowanie

Mieliśmy możliwość jazdy w Mitsubishi Eclipse Krzyż wariant benzynowy z napędem na wszystkie koła i CVT z ośmiu blokad. ma duże łopatki za kierownicą go używać ręcznie, co To sprawia, że ​​lepsze wykorzystanie silnika do sportowy styl jazdy. dużo poślizg nie występuje, a zmiany nastąpi dość szybko, ponieważ kiedy będzie dostępny Osiem „Fixed” stosunki a to ułatwia pracę. Tak, w trybie ręcznym nie pozwala „kick down” z pedału gazu, które mogą być trochę niewygodne w pewnych okolicznościach, takich jak dostęp do ronda, wyprzedzania możliwe itp

Gładkich jazdy Bardzo przyjemny i progresywny. Jeżeli zamówisz więcej stanów Pokazane energiczny oferuje dobrą figurę momentu obrotowego z bardzo niskich obrotach, choć na wysoki wskaźnik rotacji pozostaje nieco głośniej konto. na strojenie podwozie pracuje dość, z skutecznych zawiesin powierzone przed McPherson i łącza wielokrotnego zawieszenia tylnego, które nie są bardzo niewygodne w uszkodzonych miejscach i osiągnięcie dobrego niedoskonałości filtrów chodnika. Pozwala również na zarządzanie jazdy dość dokładne, przyczyniając się do hojności 225/55 opony na obręczy 18 cali.

Możesz być także zainteresowany:

Mitsubishi Outlander: wersja benzynowa 7 mandatów

Test 5000 km Mitsubishi ASX

Więc to SUV Mitsubishi

Adblock
detector