Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008, co jest lepsze?

Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008, co jest lepsze?

Małe SUV-y nadal rosnąć. Stoi obecnie lider Renault Captur z odnowioną Peugeot 2008 więcej Campera obrazu i zawsze oryginalnego Citroën C4 Cactus.

SUV Porównanie: Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008

SUV Porównanie: Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008

SUV Porównanie: Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008

SUV Porównanie: Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008

Jest powtarzany komentarz SUV-y stają się standardem samochód konwencjonalny od dzisiaj. Wystarczy jego wizerunek, co jest prawdą polega wewnętrznie inne wartości praktyczne, stać alternatywy na kompaktowy sedan, minivan… a nawet Obecnie pojazd narzędzie. Renault Captur jest obecnie liderem tego rozwijającego się segmentu miejskich SUV i co miesiąc prawie tyle, ile Renault Captur i Renault Clio są sprzedawane.

Ocenić swój samochód za darmoniewątpliwie Zdolność tych małych SUV toczyć się asfaltu, ICH większy prześwit, To nie jest ważne. Co jest dziś najbardziej fizjonomia, które niesie ze sobą większą wysokość siedzenia, i co przekazuje: Poczucie większej kontroli środowiska i Dostęp komfort i zakwaterowanie. Staje się zdecydowanie w najlepszym argumentem. I w tym sensie, może to być również przednia RENUALT Captur z Peugeot 2008 i Citroen C4 Cactus że twarz. te dwa samochody francuskiej grupy PSA Nie zaznaczyć tę funkcję zarówno SUV i kiedy można usiąść na nich, nie zaczynaj czując wysokość większą niż w przypadku konwencjonalnych biodrach samochodowych, zwłaszcza w C4 kaktus, która w tej postaci jest to normalny samochód. Nic więc dziwnego, że jest do 11 centymetrów niższy niż Renault Captur własny.

Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008: Kosmiczna

Najwyższy poziom biodra Renault Captur również znacznie to docenione na tylnych siedzeniach. jego Dostęp jest wygodniejsze i przyjemniejsze dla tych, którzy zwykle zajmują się fotelików dziecięcych. A mówiąc o przynoszących dzieci i ich konsekwencje, Dobrym rozwiązaniem zdejmowanej rękawySiedzenie do tego Captur mycia lub odnowienia. I inne rozwiązanie załadowany praktyczność tego samochodu jest jego podłużnie przesuwny siedzenia tylnego (15 cm), pozwalając popyt zmieniać miejsca na nogi tylnych pasażerów lub bagażniku.

Porównawcza miejski SUVPrzewożone Curbside się kończy, Renault Captur To zapewnia znacznie więcej bagaż (w górę 485 litrów, 370 z oparcia wszystkich) Albo na nogi (do 76 centymetrów, 61 pozycji pogłębianie), który Peugeot 2008 (380 litrów bagażnika zawsze i 70 cm) i nogi C4 Cactus (400 litrów rozruchu i 72 cm dla nóg). Captur w obu przypadkach osiąga wartości znacznie większe samochody.

Ze swej strony, Peugeot 2008 zwraca uwagę na jego pozycji za kierownicą, że nie przyswojone i zaskakujące dla małych kierownicy i wysokiej skrzynkowych zegarków, na pewno ma przewagę inaczej niż byłoby w innym miejscu samochodu. również Ten 2008 Allure prezentuje jakości materiały wykończenia Superior i wykończenia, które wydaje się być nad jego dwóch rywali. A potem komentować, razem udowadnia samochód Peugeot o temperaturze topnienia większym wyrafinowaniem Citroen C4 Cactus do Renault Captur.

W szczególności, znalazłem krótkie kanapy w Renault Captur i Peugeot 2008, I z tego powodu, aby siedzieć na Citroen C4 Cactus Doceniam twoje są znacznie szersze. Jest również oczywiste, że fotele są miękkie puszyste kaktus, definicja, która może być uznana w krótkim, ale zastanawiam się, czy w dłuższej perspektywie będzie zadowolić wszystkich. Z drugiej strony, deska rozdzielcza wyróżnia się awangardowe minimalistyczne pudełko zegarków cyfrowych (licznik) oraz znoszącej centralnego ekranu dotykowego, który praktycznie eliminuje wszystkie fizyczne skrótu przełącznika i trudne trochę szybsze środki transportowe. ale więcej wątpliwe jest jego panoramiczny szklany dach opcjonalne. Bez kurtyny, które mogą obejmować (a jeśli ma Peugeot 2008) ekspozycji na słońce kokpicie C4 Cactus się sauny, z zastrzeżeniem, że dla pasażerów tylnych siedzeń Zakłada się, że okna tam Abatan tylko minimalnie. Cactus gra z prostotą jako część osobowości samochodu, ale w niektórych aspektach upadki kwestionowana.

Renault CapturCitroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008: prędkość i zużycie

Renault Captur ponownie nasza uwaga kiedy się porusza. Twoja odpowiedź Silnik wysokoprężny 1.5 dCi 110 KM Moc przekazywana będzie bardziej zdolna niż 100 KM 1,6 BlueHDI Grupa PSA jazda zarówno Peugeot Citroën C4 Cactus w 2008. Chociaż niektórzy nie mają wpływu na przekładnie każda: o 6-biegowa i wąskie skoki w Renault, przez 5 biegowa bardziej otwarty i Peugeot Citroen w. Z tych kombinacji, ponieważ rozpocząć marsz znaleźć Renault Captur z żywszą reakcję przepustnicy, to sprawia, że ​​czujesz się bardziej zwinny w zatłoczonych ulic i szybciej, jeśli chodzi o być na drodze.

Dwa SUV PSA reagują wolniej, chociaż Peugeot 2008 jest bardziej kwestia uczuć, które wynikają. W każdym razie, są one "użyteczność" o pojemności do walcowania na drogach i autostradach o dobrej płynności. Tak, to nie zwróciło naszej uwagi na inną odpowiedź napotkaliśmy w Renault Captur podczas naszego testu. Siła i progresja zwykle odpowiedział dCi 110 KM w innych okresach wysokiego stresu i przy bardzo wysokich temperaturach otoczenia, stawała się mniej intensywne.

Renault Captur nałożone tempa, ale także płacisz najwyższe zużycie. Są one jednak bardzo niska i dlatego wydaje się zaskakujące, że konsumpcja zweryfikowała nasze Centrum Technicznym w Peugeot 2008 i Citroën C4 Cactus. Citroën to jest w stanie grać w dół litr miasto Renault. I na drodze, z 4,0 l / 100 km średnio (Nawiasem Peugeot 2008 4.2 i 4,5 Renault Captur) Jest to jeden z najbardziej oszczędnych samochodów na dzisiejszym rynku. Będąc C4 kaktus większy niż Captur i 2008 samochód jest wtedy lżejszy (1.192 kg, 1,243 w 2008 i 1,316 Captur) i porusza się obfite rozwój zmian, jak powiedzieliśmy wcześniej, kosztem dając w wydajności i wrażeń, to wygrywa z wielką skutecznością. W jego przedłużenia, Peugeot 2008 został zmieniony, że wyjątkowy (i drogie) start-stop urządzenia przez odwracalny alternator, a nawet przed zatrzymania silnika poniżej 20 km / h, do konwencjonalnego systemu podobnego Captur Cactus i że należy stwierdzić, traci wyrafinowanie, a nie efektywność.

Citroën C4 Cactus, Renault Captur i Peugeot 2008: komfort

A dzieje się, byrównież taki sam komfort francuski? Ponieważ nie mogą być pewne podobieństwo pomiędzy modelami PSA, ale Każdy samochód posiada własną osobowość z pasażerami i kierowcą. Renault Captur, na przykład, wybrać mocniejsze ustawienia zawieszenia, nigdy twarde, które pasowały do ​​reaktywności silnika do bardziej dynamicznego zestawu napędowego. Jest to bardzo łatwe do zniesienia i skierować samochód, że nie można umieścić w kłopoty i poczuć spójne i bezpieczne.

Kaktus Citroën C4 przeciwległy biegun Citroen C4 Cactus. Citroën jako dobry produkt, nie ukrywa Zawiesiny bardzo elastyczne, początkowo dają ci wysoki komfort jazdy, ale kosztem przyjmując bardzo oczywistych kołysze poprzeczne i podłużne w jej ciele. A kiedy koła lekkie, między krzywe lub guzki zniewagi, jej dotyk jest najbardziej niejasne i dopóki nie kwestionują jakość ich bieżnika. Peugeot 2008 ma wielki środkowy: więcej koło filtrowe Renault Captur, ale również czuje się bardziej ruch zachował siły C4 Cactus podczas chodzenia. W ogóle, czuje się bardzo wyważone i bardziej wyrafinowane, nawet uwarunkowane wykończenie Allure opony zimowe M + S, która ogranicza mu silne poparcie i hamowania, uprawniających go jako najzdolniejszy który widzi SUV również doskonały pretekst, aby strzelać wszelkiego rodzaju firmy z plusem bezpieczeństwo.

W skrócie, jak kompletny samochód jest liderem sprzedaży segmentu, Renault Captur. Za sterami, nawiasem mówiąc, jest to ten, który przenosi Cię przejść na wyższy samochód, co do tego raportu. i jego wnętrze praktyczność daje wiele korzyści. więcej również mechaniczny podekscytowany. Kaktus sprawia, że ​​jego odważne zdjęcie jego najlepszy argument (i sprawność). wyrafinowania i jakości puts 2008. A jeśli skorzystać z opon i elektroniki, jak już powiedzieliśmy jest najbardziej stanie przewrócić każdej powierzchni.

Możesz być także zainteresowany:

SUV specjalne: nowe maluchy przyjść

SUV Przewodnik: najlepsze samochody kupić w 2016 i 2017 roku

Najobszerniejsza Poradnik dla kupujących SUV

Adblock
detector