Hyundai Tucson 1.7 CRDi vs Nissan Qashqai 1.6 dCi, to najlepszy SUV?

Hyundai Tucson 1.7 CRDi vs Nissan Qashqai 1.6 dCi, to najlepszy SUV?

Niewątpliwym liderem jako kompaktowy SUV, Nissan Qashqai stoi przed największym wyzwaniem. Nowy Hyundai Tucson pochodzi z taką siłą, która zagraża jego rządów. Diesel wielki pojedynek.

Hyundai Tucson 1.7 CRDi kontra Nissan Qashqai 1.6 dCi dwóch liderów SUV

Hyundai Tucson 1.7 CRDi kontra Nissan Qashqai 1.6 dCi dwóch liderów SUV

Hyundai Tucson 1.7 CRDi kontra Nissan Qashqai 1.6 dCi dwóch liderów SUV

Hyundai Tucson 1.7 CRDi kontra Nissan Qashqai 1.6 dCi dwóch liderów SUV

nas Hyundai ix35 lewa Jest komercyjnie najtrudniejszym przeciwnikiem lidera Nissan Qashqai Wszechmogący. Jednak dzisiaj, jego następca Hyundai Tucson postęp zarówno jako model i produktu, wydaje się być nawet kilka metrów do przodu kompaktowy SUV Najbardziej udany odcinek. Ale co globalnie i zagrażać dotychczas niekwestionowaną pozycję lidera?

gigant przemysłowy Hyundai postęp jako producent samochodów jest chyba najbardziej zaskakujące w ostatnich latach. Powtarzalne zawsze mówi o tym samym, ale gdy pojawi się Hyundai (lub Kia, druga marka koreańskiej grupy) Powrót do rynku, w wyniku postępu jest wykładniczy. W dużej mierze to dowody wydaje wymagane znając produkt przeszłości. Ale teraz już nie zaskoczył mnie, ponieważ nowe modele, gdy dotrą one na rynek, a nie starcia między rywalami generalistów ponieważ wymaga czasu … ale przynajmniej jego premiera nawet zacząć wyraźnie wskazują. Jest to coś, czego oczekuje się czuć i postrzegać w nowy Hyundai Tucson, i dlatego nazwał mnie jeszcze więcej uwagi.

W tym przypadku, w szczególności, również dopasować dwa aspekty: własny Hyundai ewolucja jako producent na swojej drodze, aby osiągnąć gamę najwyższej marki (Oni wskazał Toyota od lat, a teraz śmie powiedzieć, nawet z Volkswagen); i że jest nowy Hyundai Tucson ix35 poprzedni zastępca, Nowy kompaktowy SUV Wydaje się, jeśli nie wyższy segment, tak odpowiedzieć na kategorię samochodu z dużo wyższej wartości dodanej. Nissan jest również prawdą, że zyskał znaczenie i wiarygodność na rynku. W jego przypadku był to marka, która została pominięta ze względu na brak produktu. aż "wymyślił" Nissan Qashqai. On zachęciły markę i rynku. Stał się Odniesienie do pokonania. Łatwiejsze dla tych, którzy przyjdą.

Hyundai Tucson kontra Nissan Qashqai: image i przestrzeń

Nissan Qashqai vs Hyundai Tucson Obecność Hyundai Tucson, a pierwsze, nakłada. Projektowanie, pomiary i proporcje wydają się dać tabel i wiarygodność. Ma dużo więcej opakowań niż Nissan Qashqai, i nie tylko centymetrów (10 Dokładniej długość), Który mierzy więcej w trzech kierunkach. jego Wyświetlany obraz będzie oczywiście SUV, model z Terenowe morfologię, co daje bardziej jak teraz. I to nie jest tak oczywiste w Nissan Qashqai, bardziej trwały SUV, w połowie drogi między tradycyjną kompaktu, ale być może to było w tle klucz do sukcesu.

Zaczynamy je zmierzyć, a miernik w ręku, największym organem Hyundai Tucson nie przekłada się na znacznie bardziej przestronne kabiny że od Nissan Qashqai, chociaż moim postrzeganiu oszukać wierz mi na pierwszy rzut oka, że ​​Hyundai zebrał większe. Tak to sprawia, że ​​o wiele łatwiejszy dostęp i opuszczanie tylnego rzędu przeciwko Nissan Qashqai. gdzie Bez wątpienia jest pomiar portierów. To miejsce, gdzie wydaje się zewnętrzne środki wykorzystać nowy więcej Fiat Tucson sprawdzono 540 litrów nasze Centrum Techniczne, wobec 455 litrów Qashqai, zarówno z zestawem reparapinchazos. Hyundai oferuje także konwencjonalne zużycie koło zapasowe.

Ale myślę, że są one nadal najbardziej decydujący Nowe środki Hyundai Tucson we własnym walcowania. Coś najdłuższa bitwa, a rozstaw kół Nissan Qashqai, jego podstawa wsparcia pozwala toczyć o znacznie wyższej jakości, ale nie tylko ze względu na to. Ich rozliczenie i reakcje czujesz duży samochód, kiedy Bieżnik Nissan Qashqai jest wyraźnie średniej wielkości samochód (Standard), który jest. Wielkość często wpływa na postrzeganą jakość produktu.

Hyundai Tucson kontra Nissan Qashqai: Zachowanie

dynamika Fiat Tucson i przesyła bezruch w reakcji i stabilność Ruchy samochodu bardzo dobry. To jest bardzo progresywny i szlachetny, gdy koła szybko. i Bachantki o wysokiej jakości. Podejrzewam, że strukturalna sztywność podwozia jest wysoki, klucz w dokładność prowadzenia i Komfort dobre samochody. Rozkłada się mniej, gdy nasilenie guzki lub reduktory prędkości. Czujesz precyzyjne i wygodne. To prawda, to polubisz też wybrane koła interweniować: Tire "tylko" 16 cali i duże kulki opony: 225/60 mierzone.

Hyundai Tucson kontra Nissan Qashqai Nissan Qashqai jest inna. Jest to żywsze reakcje SUV, od wycieczki, na jak wsporniki lub reaguje Bachantki. I spowalnia znacznie lepszą limitu. wydaje lżejszy samochód (To znaczy: 1.506 kg w porównaniu do 1590 Hyundai Tucson) A może mniej uciążliwe, jeśli wziąć bardzo szybko między krzywymi. Z pewnością tutaj także wpływają na ich koła: Sportowe 18-calowe felgi i niskoprofilowe opony: 225/45. W skrócie, ENissan Qashqai ste nie bieżniki jak ustalono jako Hyundai Tucson, Bachantki i jego "elegancja", definicja On zaczepione na bardziej dynamiczny rodzaju sterownika.

Hyundai Tucson 1.7 CRDi Qashqai 1.6 dCi vs Silniki Nissan

W tych dwóch środowiskach tak różnych ich Silniki mają również wiele do powiedzenia. Tutaj znajdziemy wersję gwiazdy Nissan Qashqai 1.6 dCi 130 KM silnik diesel. Hyundai Tucson Oferuje on swoim zasięgiem do 184 KM zamiast Diesel, po jednym 2.0 CRDi 136 KM wersji, spadając to ciekawe Pierwszy etap 1.7 CRDi 115 CV, najbardziej udane. Znowu pęd stawia go Nissan Qashqai tutaj; dobre maniery, Hyundai Tucson.

silnik Qashqai 1.6 dCi Nissan Diesel jest bardzo dobrym Push i do pewnego stopnia temperamentu. Progressive i wyrafinowany jest najlepiej zdefiniowana jako 1,7 CRDi Hyundai Tucson. Liczby nie pozostawiają wątpliwości: the Nissan Qashqai jest szybki samochód i rozpuszczalnik w każdej sytuacji, a także zużywa bardzo mało. Dla porównania, liczby nie oddać sprawiedliwość Hyundai Tucson. W korzyścią brutto jest to krok poniżej (logiczne zresztą jego niższej mocy), a także zużywa znacznie (6,5 l / 100 podłoże według Centrum techniczne a 5,4 l / 100 km Nissan Qashqai) Ale ogólnie odpowiedź na dnia na dzień bardziej przyjemne.

Tak, Niski reżim jest piętą achillesową Nissan Qashqai 1.6 dCi o, Renault źródło rzeczywiście. W tym czasie był 1,6 mocniejszy rynek diesel, ale wydaje się, że to doprowadziło go do poświęcenia swego przesyłki poniżej 1700 obr./min. Do tej pory jest to silnik ze słabą odpowiedzią, że warunki w mieście i przy dużym natężeniu ruchu z ciągłymi zmianami tempa dużo cieszyć się nim i korzyści. Jest to silnik, który wymaga, aby być bardziej wrażliwi na zmiany. Po zapisaniu jego krytyczny obszar jest już pochwały. Jest szybki, gładka i bardzo skuteczny.

1.7 CRDi Hyundai Tucson ma pierwsze okrążenia wyraźnie bardziej spójna i predyspozycje, aby dostać się z tarapatów. Nawet w długich marszach (z mniejszą mocą, Hyundai Tucson przenieść 6 bieg z większą rozwoju) ma taką dobrą postawę, trzymasz swoje położenie przekładni, kiedy Nissan Qashqai byłbyś niemal zmuszony do zmniejszenia. Standaryzowany manewry odzysk od 80 do 120 km / h Nissan Qashqai jest zawsze szybsza, ale badania telemetryczne widzimy, na przykład, w 4. biegu do 100 km / h jest najszybszym Hyundai Tucson. I tak we wszystkich postępów pomiary odzyskiwania ogóle. Dopiero w końcowej fazie Nissan Qashqai jest to narzucone. I robi się nieco po nagłym przejściu (lub temperamentu, co chcesz to nazwać) od silnika.

Hyundai Tucson i Nissan QashqaiHyundai Tucson kontra Nissan Qashqai: sensacje końcowe

status osiągnięty przez nowy Hyundai Tucson to nie poprawi numerów startowych lub jej zawartości, jeśli nie bardziej przez uczucia, trudniejsze do osiągnięcia. Mówią też o SUV bardzo dobrze zrobione i zakończyć podczas analizowania pres>entation, wykończenie i wyposażenie dostępne zwłaszcza na tym poziomie Tecno (od 27,900 euro). Qashqai to również dobry produkt, duży SUV, który w tym wysokiej klasy wykończeniem Tekna Premium (od 29.900 euro) Przetestowaliśmy oferuje prawie wszystko, co można oczekiwać – i więcej- samochód w swojej klasie.

Ostatnia uwaga, że ​​nie raz wzmacnia wiarygodność nowego Hyundaia Tucson jest jego 5-letnia gwarancja bez limitu przebiegu, przez 3 lata lub 100.000 km w Nissan Qashqai. W skrócie, nowy Hyundai Tucson jest bardzo poważny samochód, wszyscy aspirujący do zdetronizować zjawisko handlowym takim jak Nissan Qashqai. Jeśli to nie wchodzi do bitwy Mazda CX5 Honda CR-V lub VW Tiguan, jako pojęcie SUV nawet wyższe.

Możesz być także zainteresowany:

Kompaktowe SUV-y, które spędzają mniej

Nowa Kia Sportage 2016, przetestowaliśmy ostatni SUV

Hiszpański Seat SUV będzie wymienić

Adblock
detector