Nissan Qashqai 2017: zmiany lider SUV ... i próbowaliśmy go!

Nissan Qashqai 2017: zmiany lider SUV … i próbowaliśmy go!

The 2nd generacji Nissan Qashqai jest liderem sprzedaży w segmencie SUV. Teraz odnowiony za obraz i ulepszeń technicznych pozostać gwiazdą. Cokolwiek staraliśmy się po raz pierwszy!

Nissan Qashqai 2017: odnowienie najlepiej sprzedających się SUV na zdjęciach

Nissan Qashqai 2017: odnowienie najlepiej sprzedających się SUV na zdjęciach

Nissan Qashqai 2017: odnowienie najlepiej sprzedających się SUV na zdjęciach

Nissan Qashqai 2017: odnowienie najlepiej sprzedających się SUV na zdjęciach

Dziesięć lat temu, Nissan mógł tworzyć mistrza Qashqai, który otworzył drzwi w Europie prawie nowej kategorii pojazdów: ci, Popularny SUV. Bezprecedensowy sukces dla japońskiej marki lidera w segmencie coraz stały postęp został wykonany. Wraz z początkiem roku 2017 również rekord sprzedaży, Nissan Qashqai 2017 nie zmieni się radykalnie, ale pozostaje pojazd rozpoczął się w 2014 roku (tj, jego druga generacja), Ale z przeprojektowanie i pewne ulepszenia techniczne do urzeczywistnienia i powinien dać argumenty powstrzymać na szczycie rynku kilka lat.

Jak zwykle w „restyling” modelu, zewnętrzne i wewnętrzne zmiany kosmetyczne Są one kluczową rolę w nowej Nissan Qashqai. Nowa konstrukcja zwiększa możliwości samochodu, najlepszego i aktualizowane. Przyjmuje zakrzywioną osłonę przednią dwa brzegi i reflektory mniej wysokie, ale większe z dzienne LED Są tworząc nowy podpis światła w kształcie bumerangu obie lampy halogenowej i nowy “Full LED” adaptive (Standard i nowy Tekna Tekna + wyprawa). W reflektorach Kratki wąski VEE tworząc wyraźny cechą nowego obrazu Nissan, natomiast przedni zderzak jest bardziej agresywny, bardziej złożonych kształtach i kształtu „premium” z srebra listew wykończeniowych z N-Connecta. Tylna dostaje także nowy zderzak z satynowym kolorze projekcje, które dają więcej opakowań (od N-Connecta) i piloci wciąż mają ten sam kształt, ale z nowym wystroju, ciemnym tle i światło LED w kształcie podpisem „bumerang” większe. wreszcie konstrukcyjne opony bardziej złożone 17, 18 i 19 cali to poprawę aerodynamiki co również odnosi się do dolnej części przedniego zderzaka, który przyjmuje kształty wystające i „generują wiry” (lotniczym inspiracji) w celu zmniejszenia oporu i dźwięczność.

Nissan Qashqai 2017: Inside

Raz wewnątrz nowy Nissan Qashqai 2017 jest istotna zmiana nowe bardziej nowoczesne koła aspektem, z płaską dolną częścią, nieco grubsze obręczy i środka mniejszy pozostawiając więcej w widoku trzy promienie. Są bardziej widoczność do nowego podziału oprzyrządowanie i kontrolę funkcjonalności przyciski (lewy) i promienia cruise control (prawy promienia). Głowice są odnawiane z nawiewów, klamki i niektórych tworzyw sztucznych na spodzie nośnika. Choć nowa kierownica jest standardem, siedzenia są identyczne w wykończeniowego Visia, Acenta otrzymać nową tapicerkę i przeprojektowany od zakończenia N-Connecta, szersze i kopert. Najważniejsza wiadomość jest dodanie wykończeniem high-end o nazwie Tekna +, Jest w tym wyściełane skóry Nappa bardzo atrakcyjna w centrum siedzeń (przód i tył). Przednie fotele są zsynchronizowane pamięć elektryczną z lustrami i są pneumatycznie regulowane lędźwiowego. satynowa obudowa lusterka i relingi dachowe zakończyć wykończenie i antenę płetwy rekina z opcją Nissan Connect. Aby zakończyć ofertę wysokiej klasy Nissan obejmuje premii opcyjnej Bose sprzęt nagłaśniający z ośmioma głośnikami tylko dostępne Tekna i Tekna gotowych + … Jednak upewnić się, że pozostałe dwie opcje dźwiękowe zostały także wzmocnione.

Nissan Qashqai 2017Jako część AIDS jazdy, Interfejs systemu Nissan Połącz został ulepszony, aby być bardziej intuicyjne w czasie jazdy jest teraz włączone do systemów wsparcia System detekcji pieszych połączona z przednią zabezpieczenie przeciwuderzeniowe autonomiczne hamowania przy niskiej prędkości jak również wykrywanie ruchu w tył. nowy zamek jest asystent zwany SSA, która unieruchamia samochód może zabrać nogę z hamulca aż trzy minucie hamulca elektrycznego jest aktywowany. Obecne systemy “Inteligentny Bezpieczeństwa Tarcza„Jakie to Forward Alert, pas ostrzegawczy odejście, rozpoznawania znaków drogowych, wykrywanie zmęczenie, kamera wspomaganie parkowania i wizja będzie 360 zwiększona następnym roku po przybyciu roku sprężyna PROPILOT: pierwszy etap w kierunku jazdy autonomicznej Nissan. To pół-autonomiczny system kontrolowany odstęp bezpieczeństwa, utrzymanie pasa ruchu, przyspieszenie i hamowanie (do pełnego zatrzymania ze zmianami X-Tronic) w jednym autostrady pasa ruchu lub dużej prędkości iw warunkach zatłoczenia ruch.

Nissan Qashqai 2017: zachowanie i silniki

Dostęp do SUV, NNissan Qashqai 2017 jest przyjemne i kolorowe, bardzo wygodne z nowymi siedzeniami, bardziej aktualnych z nowej kierownicy. Możemy wykonać kopię zapasową przeżywa typowe uczucia Qashqai z punktu dalszego udoskonalenia, nieobecność drgań z silnika lub drogi, wyjaśniając niektóre modyfikacje zawieszenia z nowymi oponami, grubsze podróży mniej sprężyny i stabilizator. SUV płynnie sunie w dół asfaltem natomiast w idealnym stanie, ale jeśli samochód się zepsuje mocno pokazuje, że transmituje nierówną powierzchnię zbyt. Kierunek, skalibrowany z wałem i nową poduszkę jest bardzo wygodne manewrowanie paradoksalnie jeszcze jest trochę nieprecyzyjne w punkcie środkowym i przy niskiej prędkości (chociaż system „aktywnej kontroli odzysku”). Zamiast rysowania krzywych drogi (lub autostrady), Qashqai wygrywa dokładność i dotyk łącząc zakrętach stabilność, dynamika, bardzo małe ciało chude i wiele zaufania do kierowcy: pozornie sportowego zachowania, którego odpowiednikiem jest tak silny spadek komfortu zawieszenie. W rzeczywistości, która wpływa na jędrność umiejętności motorycznych i pewne reakcje przyspieszeń w kierunku niższych biegach.

Nissan Qashqai: Interior Nissan Qashqai 2017 została ulepszona izolacja akustyczna Nowe materiały z przednich drzwi, tylne nadkola i włączenie grubsze tylna szyba, coś, co nie jest postrzegana za kierownicą i Nissan skwantowane w poprawie 5 procent w wysłuchaniu rozmowy na pokładzie, dzięki czemu można sprawdzić nasze centrum techniczne. Silniki napędowe NVH nadal obecne zarówno silnik benzynowy, bardziej dyskretny, jak bardzo słyszalny Diesel jak udać się reżim, mimo że postrzeganie zanika lotu z prędkością przelotową, gdzie hałas toczenia i aerodynamiczne są dobrze kontrolowane , Co ciekawe dotknąć skrzynią manualną 1.6 obu silników jest inna, bardzo niewiele składające się z benzyny, oleju napędowego o wiele ładniejsze i oznaczone mocniejsze kroki. wersje instrukcji mają wspólne pewnej gwałtownością stosowania w niższych biegach ze względu na pedał sprzęgła i dalekobieżnym łyżwach delikatnej kwestii, która znika całkowicie z automatyczna X-Tronic CVT działa gładkość pyszne Oprócz wykonywania przejść szybko: idealne rozwiązanie dla komfortu Nissan Qashqai 2017 wyborów, chociaż tylko silnik dostępny 1,2 benzyna 1,6 Olej, i niezgodne z układu 4×4. Co zaskakujące, ta zmiana w połączeniu silnik dCi znacznie poprawia jakość dźwięku postrzegany, co staje się mniej percutante, jako lepszego filtrowania w całym zakresie pracy. Będzie to również udana sprzedaż Diesel 1.5 dCi 110 KM.

Oba silniki, HP 130 1,6 diesel 1,6 benzynowy 163 KM przenieść Nissan Qashqai z pewną dynamikę, mimo że jest bezużyteczny zrewolucjonizować ich zbyt i wymagają sportowy i wydajności, które nie mogą sobie pozwolić (również oba mają niewielki hamowanie silnikiem). W rzeczywistości nie powinny opóźniać zbyt hamowania lub jazdy z nadmierną pędu. Choć posiada hamowanie z dobry dotyk i mimo coraz dobrej zakrętach neutralnie i wsparcie wspaniale, Qashqai nie docenić obalony i traktowana szorstko: to nie jest sport, oczywiście. Jego mocną stroną jest spokojnie przejść poniżej 2000 rpm (Diesla) i 2500 obrotów na minutę (benzyna) i wykazują wytrzymałość powyżej, korzystając średnią szybkość ograniczona do 3500 do 4000 obrotów na minutę odpowiednio spostrzeżeniem, które powinno podnosić się silny. Jego filozofia jest bardziej SUV niż kiedykolwiek: Jest bardziej wyrafinowany niż prestacional, cieszyć się więcej aplomb niż zwinność, pielęgnować wyrafinowaną aspekt turystyki sportowej i wobec ofiar terenowy wyraźnie wydaje się bardziej odległa niż kiedykolwiek charakteru i zastrzega jego starszy brat X-Trail odnowionej również wkrótce.

Możesz być także zainteresowany:

Aby zmiany Nissan Qashqai na zdjęciach

Nissan Rogue Sport: Amerykański Qashqai

Nissan X-Trail: dokładny test wielkiego brata

Adblock
detector