Mazda CX-5 2017 Test SUV najbardziej technologicznie

Mazda CX-5 2017 Test SUV najbardziej technologicznie

Nowa Mazda CX-maju 2017 otrzymała gruntowny remont, dzięki której znacznie poprawia jego dynamiczne rozszerza możliwości sprzętu i aktualizuje swój wizerunek.

Nowa Mazda CX-5

Nowa Mazda CX-5

Nowa Mazda CX-5

Nowa Mazda CX-5

Mazda jest marką nieco inaczej rozważając swoje produkty. Jego metoda pracy oparta jest na wspólnej filozofii, znany pod marką samą jak SKYACTIV. Kiedy w domu wziąć nowy model, stanowią one pod względem generacji technologii, w której się znajduje. Obecnie marka jest zanurzona w końcu to, co nazywają szósta generacja produktu, co odpowiada technologia SKYACTIV I. To stężenie technologiczny To zaplanowano pełnej renowacji w 2018 roku z przyszłym Mazda 3, który będzie odpowiedzialny za modelu marki SKYACTIV II. Tymczasem jego zakres musi nadal być aktualizowana na bieżąco o tym, co jest zwyczajem w rynku.

SUV CX-5 Przedstawia on od 2012 roku i zdobył wielki sukces sprzedaży, która doprowadziła markę rośnie wiele liczb całkowitych na całym świecie, ale przede wszystkim na rynku europejskim. Miał ważną aktualizację w 2015 roku, gdzie pracował głównie na modernizację sprzętu i wnętrza. Biorąc pod uwagę, że ten sam model trwa zwykle około sześciu lat, na sprzedaż, z aktualizacją wieku średniego, Mazda CX-5 powinna być odnowiona całkowicie w 2018 roku. Jednak Mazda wybrał zastosowanie mu jakieś tabletki co teraz będzie SKYACTIV II i utrzymywania swojej struktury, unowocześnienia go w głębi, dzięki czemu można utrzymać się aż do zmiany pokoleniowej, w oparciu o SKYACTIV II Nie należy przybyć przed 2018 lub 2019.

w ten sposób, nowa Mazda CX-maj 2017 ewoluuje znacznie więcej niż można się spodziewać upgrade. Podwozie ma 55 procent elementów, które zostały zastąpione lub zmodyfikowanych. Samochód jest w zasadzie taka sama, z tym samym walki i 10 milimetrów długości. Jednakże, To zostało opóźnione Filar 35 mm i 100 mm wydłużony kaptur. Jest również niższy 35 mm, a jego utwory rozszerzyły się lekko. Estetyka jest bardziej agresywny, z nowego projektu marki styl. Reflektory są typu, który zmniejszył swój rozmiar i „wyostrzyć” przód, który teraz daje większe znaczenie do siatki z ogromnym logo Mazdy LED. Zmień fałdy boczne i tylne zmniejsza również wielkość optyki. Rezultatem jest znacznie bardziej sportowy i dynamiczny wygląd, nadawcza uczucie bycia mniejsze i bardziej kompaktowe niż wcześniej. Mazda rozmowa aerodynamiczne ulepszenia, CX zmniejszenie o 6 procent, a powietrze zawierające aktywny grilla w silniku benzynowym 2 litrów. jest Nowy czerwony, zwany Red Soul Crystal, jaśniejsze i głębokość i nowa konstrukcja koła. Przednia szyba zmniejsza swoją grubość i wycieraczki są ukryte pod maską, gdy nie jest w użyciu.

CX-5

W podwoziu nowa CX-maj 2017 Oni zmienili przednie wstrząsy. Nowy utrzymać twardość, ale zwiększenie średnicy wewnętrznej i obejmują drugą sprężynę o innej sztywności filtrowania nieprawidłowości odbicia. Po prawej i lewej przepustnicy mają teraz inną nazwę, ponieważ dostosować kierunek spirali i twardości specyfikacji w zależności od strony, z której go zamontowana. Silent bloki zostały zmodyfikowane i różne połączenia zawieszenie z podwoziem i istnieją dane ciekawi jak adres jest zakotwiczone bezpośrednio bez elastycznych elementów w celu zapewnienia żadnej odpowiedzi i czują się bardziej bezpośredni i precyzyjny. W celu skompensowania ewentualnych drgań, dolne ramiona zawieszenia przedniego teraz dodać tuleje hydrauliczne. Słupki A i B są stalami 3 procent sztywność; razem mówimy o zwiększona sztywność korpus 15 procent. Wszystkie prace zostały koncentruje się na redukcji hałasu, wibracji i generować poczucie samochodem premium, przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa i dynamiczne możliwości.

CX-maj 2017 włączona w kontroli stateczności Układ sterowania G wektorowania -własnej w rozwoju, stabilność urządzenie sterujące To działa na silniku moment obrotowy, układ kierowniczy i hamulce działać na kole ich potrzebują. W przedniej szybie teraz tam jest kamera, która współpracuje z mikrofalowym radaru. Jako wynik ma teraz funkcje tempomat „Follow&Stop “i” StopGo”, czyli że gdy aktywny można zatrzymać CX-5, gdy samochód zatrzymuje nas do przodu, a następnie powrócić do wznowić marsz bez interwencji kierowcy, idealny do dżemów.

nowa CX-maj 2017 Utrzymuje aktualną gamę silników w swojej najnowszej ewolucji, wydany już w Mazda 6. Więc ma benzyny SKYACTIV-G, 2,0 (165 KM 160 KM w AWD) i Diesel SKYACTIV 2,2-D (150 KM 175 KM), z identycznych uprawnień. Przekładnie są ręczne i automatyczne 6-biegowa jest dostępna przód- lub napęd na wszystkie koła. Ta ostatnia zawiera łożyska kulkowe, w którym przypisuje zmniejszenia tarcie o 30 procent, co prowadzi do spadku spożycia przez 2 procent. Od letni silnik benzynowy SKYACTIV-premiera G 2.5, który oferuje system dezaktywacji cylindrów.

CX-5

Wewnątrz CX-maj 2017 obejmuje ona również nowe możliwości. jest nowo zaprojektowany kierownica a teraz to ma Dwa rodzaje HUD; jedno, podstawowe informacje rzutowany na małym ekranie, który automatycznie zamykaną. Drugi wykonuje rzutem na samej szybie, z dobrej jakości i wizerunku i definicji. tylna klapa teraz napędzany elektrycznie, można manipulować z klucza poleceń. Jakość materiałów i korekty zostały przeanalizowane i pracował, aby poprawić izolację akustyczną. Centralny ekran jest 7 cali i są dwa złącza USB na tylnym podłokietniku. Pień ma dolny panel 9 mm cieńsze, a różnica jest zmieniony, co Przestrzeń ładunkowa rośnie do 506 litrów, według oficjalnych danych. Konsola środkowa jest wyższa, zbliżając się do dźwigni zmiany biegów z kierowcą mm (60 mm automatyczny) kierowcy 40. Wszystkie wykończenia mają nową konstrukcję i fotele wszystkich siedzeniach.

Efektem wszystkich wydarzeń wydawał mi się bardziej niż zadowalające. doceniał pracę filtrować walcowanie. Dynamicznie samochód jest lepiej niż wcześniej, i że poziom Mazda CX-5 był już wysoki. Mogłem jechać jednostki były pre-series i jeszcze korekty były bez skazy i nie wykrył żadnych problemów. Bardzo podobała mi się jakość zawieszenia, filtrowanie nieprawidłowości przy jednoczesnej poprawie dynamiczne zachowanie, ale przede wszystkim poprawa kierownicy czuć, znacznie bardziej dokładne i posłuszny niż wcześniej. Dzięki tej aktualizacji może wytrzymać z pojawieniem się nowych konkurentów bez problemu. pojawienie się wersji hybrydowej nie zaplanowano na podstawie tego pokolenia, które muszą być w Mazdy od 2020 (pracują z Toyota). Nadal nie ma ceny dla Hiszpanii, ale był pewien, że nie będzie bardzo różni się od dzisiejszego. Mazda CX-5 2017 trafi do sprzedaży w czerwcu.

Możesz być także zainteresowany:

CX-5 2017 więc Europejski zasięg tego SUV

Mazda6 Wagon 2,5 i Aut

Mazda MX-5 RF

Najlepsze i najgorsze SUV, zgodnie z Consumer Reports

Adblock
detector