Jak kupić samochód elektryczny Tesla w Hiszpanii?

Jak kupić samochód elektryczny Tesla w Hiszpanii?

Zanim będzie można je nabyć u lokalnego dealera, można już kupić samochód elektryczny Tesla. Po rozmowie z prezesem klubu Tesla w naszym kraju, to są kroki do naśladowania.

Jak kupno Tesla elektryczny samochód w Hiszpanii

Jak kupno Tesla elektryczny samochód w Hiszpanii

Jak kupno Tesla elektryczny samochód w Hiszpanii

Jak kupno Tesla elektryczny samochód w Hiszpanii

Nawet bez konieczności już zainstalowany w Hiszpanii oficjalnie, marka samochodu elektrycznego założony przez Elon Musk, Tesla Motors, To już sprzedał ponad sto połowę swoich modeli, jak Model S 60 roku modelowego 2017 Aland Bru, założyciel Poza tym kalifornijskim klubie marki w naszym kraju. Zna zawiłe szczegóły za pośrednictwem Internetu do nabycia takiego specjalnego samochodu elektrycznego i podzielił się z nami.

Miłośnik motoryzacji i elektroniki, postanowił zmienić swoje Mercedes Klasy C dla Tesla Model 3 nadal w fazie rozwoju, a biorąc pod uwagę czas czeka na odebranie go, postanowił stać się Wzór S 60kW.

Jak kupić Tesla w Hiszpanii

Cały proces Zakup elektryczny Tesla To odbywa się online na stronie tesla.com/es_ES w hiszpańskim od 1 grudnia, gdzie można dostosować i skonfigurować do woli, wybierając spośród wielu opcji niemal bez porównania, które mogą dać w pobliżu wybrzeża do 80.000 euro jak w przypadku Aland Bru Tesla a Niemieckie sedany, takie jak Audi A6 i BMW serii 5 lub kosztu utalentowany.

Jak kupić Tesla w HiszpaniiO procesie zakupu „, to inne doświadczenie. Ustawić go na stronie internetowej marki, rezerw i zapłacić pierwszy sygnał przez Internet (po nawozić jej drugą kwotę). Po uruchomieniu procesu można przypisać do specjalisty, który cię poprowadzi i komunikuje szczegóły. USA przybywa i końce połączone w Tilburgu (Holandia), najwyraźniej ze względów podatkowych. Następnie należy nawozić je i przesyłać końcowego punktu zbierania lub przesyłki datę. Jest to uciążliwe, aw Hiszpanii, homologować przechodzą ITV, zarejestrować go … ponieważ nadal wygląda amerykańskim samochodem lub nieco rzadkością „wyznał Bru.

Cały proces transportu (była droga ze specjalnymi płytami, po kierunkiem przeglądarce, szeregowego i karta SIM, która płaci Tesla, oznakowanie punktów tankowania „Doładowanie” na trasie) i zatwierdzenie do momentu otrzymania karty przegląd techniczny, ma To kosztuje około 2000 euro i prawie pięć tygodni. Demonstracja czasu i cierpliwości.

Koszt posiadania Tesla

¿Co konserwacja przepisane Tesla dla samochodu elektrycznego, jak również? „Jest to roczna lub co 20.000 km, ale nie jest obowiązkowe i nie zastępują pominąć -W sumie gwarancja, 8 lat dla silnika i baterii, a dwa dla reszty z rozczynnikiem” Wystarczy wymienić płyn wycieraczek i sprawdzić hamulce, ledwo używać, ponieważ jego silne hamowanie regeneracyjne pozwala jazdy z przepustnicą. Wolny do momentu zmiany szczotki “. Ewentualne awarie Kolejny warsztat znajduje się obecnie w Bordeaux (Francja).

Jeśli chodzi o autonomię „, jeśli jesteś spokojny jest regulowana. W moim przypadku jestem zastosowanie do pamiętnika przybliża ogłosił: z normalna wtyczka, 13 amp, ja 16 km na godzinę opłat Każdego dnia 90 km- biegnie. Przyszedłem około 320 km między doładowaniami, dla mojego dobrego marginesu swobody, z zastrzeżeniem nieoczekiwanej podróży. ” Jeśli chodzi o sam jazdy mówi, że „jest bardzo wygodne. W mieście jest bardzo zarządzaniu samochód i droga wydaje się iść po szynach „, konkluduje Bru.

Jak kupić Tesla w HiszpaniiZakres Tesla

Model 3

Nowa Tesla Model 3 zadebiutowała w roku 2016. Jest to sedan Audi A4 simliar typ za cenę wywoławczą $ 35.000 kiedy nadejdzie tasuje w roku 2017. Będzie ona mieć większa autonomia do 346 km z pół godziny ładowania do 80 procent. I będzie przyspieszać w zaledwie 6 sekund do 100 km / h, a od wersji podstawowej. A wersja entry-level zostanie włączona do szybkiego ładowania (doładowania) i mają sprzętu do wspomaganego napędowej opcji autopilota. Będzie miał pięć miejsc, tylną komorę bagażową i mniejszą przodu, a wysoki standard bezpieczeństwa.

Model X

Tesla model X jest SUV marki, oparte na platformie modelu S. sprzedaży od 2015 roku pomiędzy 112.00 i 132.000 dolarów, oferuje siedem miejsc i osobliwości jak tylnych drzwi otwieranych typu „frajer”. Twój akumulator 60 kWh, 75 kWh, 90 kWh lub 100 kWh, jest płaska i mieści się pod podłogą. Posiada dwa silniki, jeden na osi tak, że działa jak napęd na cztery koła. Jego przyspieszenie od 0 do 100 km / h, i na modelu podstawowego, ma zwięzłe 6,2 sekundy, a model X P100D do 3,1 sekundy z możliwością Ludicrous trybie, który sprawia, że ​​jest to Najszybszy samochód świata.

Model S

Tesla model S jest luksusowy sedan hatchback (od 80.000 $) dostawy rozpoczęły się w 2012 roku; roczna wynosi 50.000 sztuk. Może on pomieścić pięć osób dorosłych i dwoje dzieci w opcjonalnych trasportines w bagażniku (umieszczone naprzeciw kierunku jazdy), ma prawie 900 litrów na bagaż (tylna klapa jest elektryczny), oferuje szeroką gamę 338 do 507 km i przyspieszenie 0 do 100 kilometrów na godzinę w zakresie między 2,7 ​​i 5,8 sekundy. Wtyczka 240 V o mocy 20 kW i wysokie natężenie prądu pozwala się autonomię 100 km na godzinę za (około 5 do całkowitego napełnienia akumulatora 85 kWh). Jest tył i napęd na wszystkie koła (z dwoma silnikami elektrycznymi). Akumulator jest pod podłogą i jon litu, z 60 kWh kWh, 75, 90 lub 100 kWh kWh; korpus wykonany jest z aluminium, stali zbrojeniowej boru.

Adblock
detector