Renault Captur 1.2 TCe 120 EDC: opinie i rzeczywiste zużycie

Renault Captur 1.2 TCe 120 EDC: opinie i rzeczywiste zużycie

Renault Captur właśnie odnowiony z zamiarem odbycia nadejście nowego pakietu nowego SUV. Poprawa wykracza poza zwykłą przeprojektowania.

Renault Captur TCe 120: pierwsze wrażenia

Renault Captur TCe 120: pierwsze wrażenia

Renault Captur TCe 120: pierwsze wrażenia

Renault Captur TCe 120: pierwsze wrażenia

kiedy on przedstawiony pierwszy Renault Captur, 4 lata temu, który był jego najbardziej oryginalny design i tuning zawieszenia zbyt twarde to z dala trochę standard, który ma tego typu SUV w komforcie i wydajności filtrowania. Nowy Captur, który właśnie rozpoczął swoją karierę zawodową zaskoczył nas na dobre przez poprawiły słabości które były krytykowane w tym czasie.

Od pierwszego spojrzenia wewnątrz można zobaczyć poprawa niektórych materiałów jako garnizon miękkie uczucie, a gdy zaczął wcześniej nadmiernej twardości stał się doskonały komfort zawiesinę przesączono znacznie Każda nieprawidłowość. Renault nie umieszczać zbyt duży nacisk, aby ogłosić wszystkie ulepszenia, które są ukryte w tej aktualizacji, ale to jest sprawiedliwe, by powiedzieć, że jakość jazdy uległ znaczącej poprawie i miotający kombinacja tetracilíndrico 1,2 litra benzyny z automatycznym EDC i 6 prędkości podwójne sprzęgło Przedstawiają one wyrafinowania i dobre osiągi godne pochwały.

Renault Captur: InteriorBez doceniając wiedzę silników trzycylindrowy, które są tak modne, prawda jest taka, że ​​żaden osiągnie stopień gładkość i delikatność dobrej czterocylindrowy Renault jak ten. A Captur daje dobre konto z niego.

W testach wydajności zrobiliśmy Nowy Renault Captur tylko nieznacznie pogorszył swoją drogę hamowania, owocem mniej twardych zawieszeń, ale jak już wcześniej liczenie ma lepszy bilans niż pierwszego modelu. Działanie automatycznej skrzyni biegów jest wyraźnie zorientowany miękkość i dobre manewry sterowania z większymi poślizg zwykle zmiany biegów zarówno jak na początku. Może mogliby poprawić, ale problem oferowane przez inne zmiany dwusprzęgłową podobnej strukturze jak Volkswagen Grupa 7 biegów (znany DSG) jest to, że jeśli się „za” szybko nie można sterować poprawnie manewry parking oraz zgrywanie może stać się coś ostrego. Wydaje się bardziej rozsądny rozwój Renault w tej sekcji i koncentruje klienta i rodzaju zastosowania, który powinien Captur.

Renault Captur 1.2 TCeRzeczywiste zużycie: Renault Captur 1.2 TCe 120 EDC

Coś, co jest ważne jest, aby wyjaśnić, w tego typu samochodzie jest ich rzeczywiste zużycie, i to zazwyczaj w SUV z zużycia benzyny jest bardzo zmienna w zależności od rodzaju jazdy ćwiczyć. W naszej zwykłej trasy droga, dane uzyskane od nowa Renault Captur 1.2 TCe 120 KM EDC Jest zmniejszona (6,3 l / 100 km średnio), i ma zaletę, zważywszy jak dynamiczne wyświetlany przez cały czas.

już w użytku miejskiego, Wykorzystuje tę samą Captur 7,3 l / 100 km średnio Według naszych danych, to jest zachęcanie figurę ale łatwo przekroczyć 8 litrów, jeśli nie ćwiczyć wydajną jazdę. Jak widać, średnia konsumpcja naszych wycieczek -6.7 l / 100 km w mixto- użytkowania przekracza 5,6 danych ogłoszonych przez Renault, jak zwykle, ale jest w granicach normy i nie jest za nic alarmującego powiedział różnicę. Wkrótce będziemy oferować pełny test.

Możesz być także zainteresowany:

Renault Captur 2017: Wszystkie dane i zdjęcia

Opel Crossland X vs Renault Captur

Juke Nissan, Peugeot 2008 i Renault Captur, co samochód jest lepszy?

Adblock
detector