wymiana Nissan samochodów i bezpłatna pomoc

wymiana Nissan samochodów i bezpłatna pomoc

Nissan nazywa „Obietnica klienta” i ten nowy program próbuje obsługi posprzedażnej, z jednej strony do najbardziej atrakcyjnej marki dla kierowców, którzy jeżdżą modele innych producentów, az drugiej, lojalność wobec swoich klientów. To trwa od 1 grudnia w 200 punktów usługa marka ma w Hiszpanii.

aspekt uderzający Ta „Obietnica klienta” jest to, że zapewnia ona ruchliwość Klient po opuszczeniu samochodu na oficjalnej warsztatu w celu konserwacji lub naprawy. I nie, że samochód jest na gwarancji. przy zamawianiu powołanie, Jest to warunek wstępny, klient może zażądać Samochód uprzejmości bezpłatnie.

Wyposażenie NissanAle w tym celu zapewnienia mobilności klientów, jak wyjaśniono od Nissan oferuje także jeden rok pomoc drogowa całkowicie wolny Usługa Assistance 24h wywołując za pośrednictwem numeru telefonu również bezpłatnie. I bez względu na wiek jazdy Nissan. Oczywiście, istnieją warunki do tego: Po dokonaniu okresowa konserwacja samochód na oficjalnej służbie Nissan. W przypadku, gdy pojazd cierpieć po awarii asysty by odebrać samochód i ruszy do Najbliższy serwis. Ponadto marka teraz nie obejmuje nałoży sprawdzanie Pojazd którym zawiadamia on klientowi operacji powinny być przeprowadzone.

Druga noga, na której ta nowa polityka sprzedaży odbywa się w Nissan właśnie rozmowy marki „Równe opłaty service”. Dzięki niemu, Nissan równa cenie środków przez niezależnych warsztatów. Tak, od marki wyjaśniają, że to nastąpi, budżety muszą być wykonywane przy użyciu części Nissan i płyny. Ponadto niezależne warsztaty nie mogą być poza 10 km od pomocy w dowolnym oficjalnym rozwoju Nissan.

Marco Toro, Nissan CEO doradcą Iberia „Nissan w Europie i Hiszpanii ma na celu ustanowienie siebie jako najbardziej pożądanego azjatyckiej marki a do tego dokonać wyraźnego zaangażowania na rzecz jakości; oddanie klientom w centrum naszej uwagi, oferując usługi najwyższej jakości w naszej sieci dealerskiej. "

sprzedaż Nissana

Od stycznia do listopada tego roku Nissan Miał obroty w Hiszpanii 50289 samochodów, 44 procent więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku, zgodnie z danymi dostarczonymi przez Anfac. Jest ósmą najlepiej sprzedającą się marką w Hiszpanii i pierwszą pochodzenia azjatyckiego, wyprzedzając Toyota i Kia, dziewiątego i dziesiątego odpowiednio. Nissan sprzedał w wyżej wymienionym okresie jest model Qashqai, co stanowi wzrost o 39 procent rejestracji.