Skoda Octavia i Superb. Czym się różnią?

Skoda Octavia i Superb. Czym się różnią?

Praktyczne, przestronne, dobry stosunek jakości do ceny … Czy Skoda Octavia Skoda Superb czy? Więc członków redagowania recenzentów autostradzie.

Skoda Octavia i Superb: różnice.

Skoda Octavia i Superb: różnice.

Skoda Octavia i Superb: różnice.

Skoda Octavia i Superb: różnice.

W kategoriach sportowych, możemy mówić wyraźnie comeback. To jak Skoda ewoluowała, ponieważ rok temu, produkty były laureatami z wyjątkowej relacji między wartością a ceną. Dziś musimy włożyć wiele więcej atrybutów, wiele z nich poparte niezrównaną arsenale technologicznego, choć Skoda nie grał cały istotny udział. Ich samochody są coraz emocjonalnie całości, a Skoda Superb To jest tylko jeden przykład z potencjałem, który ukrywa markę, potężnie luksusowej limuzyny i reprezentacji podniesiony dziś pod filozofii Skoda: użytkownik luksusowy serwis.

Skoda SuperbI to Superb ma przywilej dzielenia się z całym szeregiem wagi ciężkiej, Skoda Octavia, Model, z którym dzieli duszę, nowoczesna architektura MQB, z którym marka pokazuje maksymalną elastyczność produkcji, punkt dwa samochody spotkanie z Unikalny związek między tym, co ich koszt i ile są warte, chociaż nasze testery eksperci i nasi członkowie Centrum Technicznego będzie dążyć ponad wszelką podobieństwo.

Jakie elementy odróżniają Škoda Octavia Škoda Superb

Skoda Octavia

Skoda OctaviaOd wersji Greenline ekologicznie zorientowanych i konsumpcja i autonomia przekroczyć Hiszpania od końca do końca, aż do trzech wersjach sportowych RS dla osób szukających mocnych wrażeń, podkreślając bardzo szczególny RS plus z 230 KM i przednim autoblocante odpowiedni nawet dla obwodu. .. w zakresie Octavia pasuje do wszystkich, a nie mamy na myśli tylko jego wewnętrzną przestrzeń. Mówiąc silnik zakłada zauważyć, technologii, dezaktywacji cylindra w 1,4 tsi paliw alternatywnych takich jak metan lub diesel VVT jak najsilniejszy zakresie 2,0 TDI. Technologia praktyczne podejście i oczywiście ciało Combi, w których nośność nabiera innego wymiaru nie zapominając Scout- umieścić wisienką na produkt opracowany przez powodów.

Skoda Superb

Szukaj, porównać … Jeśli znajdziesz samochód z lepszych relacji pomiędzy wielkością i przestronności, coraz lepiej wyposażone, lepszych silników najwyższej wydajności, bezpieczeństwa czynnego i biernego oraz lepszej wydajności, ale w bardziej konkurencyjnej cenie, to nie mieszkają w tym planeta. Trzecia generacja nie pociąga za sobą trzecią ewolucję, ale retrospektywne spojrzenie na przeszłość, że pierwsze 1934 Superb dostojnym, luksusu i dbałością o szczegóły. Oczywiście podnosi standardy jakościowe dotyczące Octavia, również rozszerza opcje dostosowywania, takich jak komputery Infotainment z tunera TV lub sterowanymi zawiesin. To jest ostatecznym wyrazem marki, wspierane przez technologię grupy Volkswagena.

Kto wygrywa, Skoda Octavia lub Superb Skosda?

Adolfo Randulfe. Wybór: Skoda Superb

W domu mamy problem podczas podróży. Moi więcej niż 1,90 m wysokości kabiny akcji z prawie 180 centymetrów żoną i nieco mniej niż 2 metry od mojego nastoletniego syna, który podzielił także pleców z dwoma braćmi. Na tym tle, znaleźć samochód, gdzie można wygodnie usiąść za kierownicą, a nawet wyższy Snort osoba podróżująca luźno za tobą Jest to luksusowy. Coś bardzo niezwykłego. Wszystkich samochodów, w którym siedzieli na swoich tylnych siedzeń, i można sobie wyobrazić, że jesteś few- tylko jeden znalazłem podobny układ: nazywa się to Rolls-Royce Ghost Długi Most. I to daje mi budżet.

Miguel Garcia Puente. Wybór: Skoda Superb

W przypadku, gdy jesteś na pokładzie na nogi sprawia, że ​​uśmiech, otwieranie bagażnika Nikt się nie uśmiechał, ale można zobaczyć, jak szeroko otwarte oczy. Na szczęście masz sieć jeśli chcesz wykorzystać tylko połowę: Nie jestem w stanie dotrzeć do dna, bo nie dostać bagażnik. To nie jest wygodne, ale okazuje się, że nawet Quepo z nogami wyciągniętymi w tym bagażniku. Apañado, uporządkowany, nawet z ładowalna latarka, z otwartymi rękami, zamknięcie przycisku elektrycznego … lub wspierana tylko jeśli zacząć ruch, aby obniżyć go ręcznie. i Jeśli bagaż jest dobrze opieki, myślisz, że to, co zrobili dla mieszkańców?

Carlos Díaz. Wybór: Skoda Octavia

Mój wybór jest Octavia z jednego prostego powodu: ich zakres, a ich zdolność do wyboru większej liczby możliwych kombinacji. Oprócz najbardziej znanych ciała sedan, masz możliwość decantarte przez jedną z wersji RS, również sportowych dostępnych w kombi z silnikami benzynowymi i 2.0 TDI. Jeśli to, co chcesz to zostawić więcej pola do obiegu, mają również Scout napęd na cztery koła i duży silnik 1.8 TSI. W Superb, jedynym rozwiązaniem z tego paliwa jest 1.4 TSI 150 KM, podczas gdy istnieją Octavia 1.2, 1.4, 1.8 i 2.0 TSI … Oprócz ekologicznej wersji Greenline i innych sprężonym gazem ziemnym.

Raúl Roncero. Wybór: Skoda Superb

Nie, nie szukam miejsca. Wyszedłem nad Octavia już liderem wśród których są znacznie większe od niego. Superb chcą Audi A6 jak chciałby, aby nie pozostawić grupy Volkswagen lub innych samochodów tej klasy. Są to aspekty, które nie są mierzone, czy nie widać, ale one tam są, czują się … i czuć. Pisa, objazd, filtry i izoluje Superb z tej jakości, wyrafinowania i pakowania że rozróżnienie samochodów, które przekraczają barierę dobry do przełożonego. Ale duże nie znaczy to jednak, dynamika gentryfikacji, ale znacznie komfort i zwinność wielki odpowiedzi. Dotrzeć do 190 KM TDi oznacza osiągnięcie napęd na wszystkie koła … porównanie cen. Kto daje tak dużo?

Andrés Acinas. Wybór: Skoda Octavia

Metro w ręku, Superb jest do przodu, nie mniej niż 6 cm szerszy niż Octavia. Ale przestrzeń w obszarze pedałów jest równa, a szerokość między konsolą a drzwiami podobne, szerokość podłogi taki sam w obu przypadkach. Wymiary gniazda praktycznie modelowane jako wysokość podłoża i odległość od krawężnika do dachu. To powiedziawszy, i pomijając obiektywne oceny, Wezmę kokpit Octavia. Jestem bardziej zaangażowani, a jeszcze bardziej poczucie przestrzeni, ponieważ Superb wydaje mi się, aby przejść bardzo "I esquinado", Iz powrotem, przewaga Superb nie jest jednak decydująca.

Lorenzo Alcocer. Wybór: Skoda Octavia

Skoda SuperbNie ma lepszego balansu lub wielkość najlepszy / przestrzeń pomiędzy wszystkich salonach rynkowych, gdzie dla ciała i pakowania to przemawia Octavia. Jego wymiary nie są wynikiem ekscesów łatwe, ale pomysłowość. O wymiarach tylne siedzenie przestronność i wielkość ładunku już wyjątkowy, poświęcić więcej miejsca we wnętrzu, prawdopodobnie bezużyteczne praktycznych poziomów jako samochód rodzinny, o mniejszych rozmiarach zewnętrznych. Nie szukam cache na Octavii I tak dobre wykończenie oraz nowoczesny sprzęt spotkanie Linia Laurin & Klement. Jak poziomie powyżej Superb? Wolę spójnego Skoda z obecnej wartości i znaczenia marki.

Juan Tortajada. Wybór: Skoda Octavia

Jedną z rzeczy, które lubię najbardziej jest Octavia postrzegana jakość w drzwiach otwierających i zamykających, a szczególnie wybitny w przednich drzwiach. Drzwi posiadają stały dotyk, z dźwiękiem, dotyku i nienaganną dopasowanie. Charakterystyka poziomie samochodu wysokiej klasy Nie znaleziono modeli w swojej klasie. Najwyraźniej po tych cech, nie jest wielkim dziełem inżynierów, aby poprawić strukturę drzwi, okna rama nośna, dźwiękoszczelne i blokowanie mechanizmów, aby osiągnąć te dobre uczucia dać pierwszy "obraz" postrzegane samochód. Zarzutu.

Jordi moralna. Wybór: Skoda Superb

technologia SkodaNie tylko ilość, ale przede wszystkim jakości. Gdzie przychodzi Octavia, Superb sedan ciągnie … Lativa: A Zdecydowana wnętrze przekształcone i Business Class. Ja wciąż rozmyślałem nad: jak luksusowy mierzy? Jeżeli w centymetrach jej prawie 4,90 m przepływu w najszerszym zawsze mierzone Autopista sedan; jeżeli pasażer jest mim i technologia, cieszyć się jednym z Najlepsze systemy Infotainment rynku; a jeśli kładziemy na dynamikę, Superb również oszczędzić swoje powody. Tylko cena, a korzyści dla klienta, przerwy Premium że duch: jeśli nie postrzegają jako oczywiście luksusowy sedan sam jest prawdziwy luksusowy sedan.

Jorge Beltrán. Wybór: Skoda Octavia

Głównym powodem Wolę Octavia jest jego doskonała wydajność, w wyniku kompromisu pomiędzy komfortem i wydajnością tylko przewyższał rywala … wyraźnie droższe. Istnieją dwa rodzaje systemu dla tylnego zawieszenia, ale prawda jest taka, że ​​zarówno oś skrętna jako najbardziej skomplikowany wielowahaczowe działa idealnie. Odnośnie Superb, to w tej części gdzie mogę znaleźć istotne różnice, ponieważ ten ostatni musi opcję elektronicznie sterowanych amortyzatorów, jeśli nie chcą równowagi ciała w nadmiarze. Kolejnym punktem, który znaleźć więcej równowagi w kierunku jest bardziej dokładne i pouczające w Octavii.

Pablo Mallo. Wybór: Skoda Octavia

W organizmie na motoryzacyjnym formy sześciennych są najbardziej partia pozwalają uzyskać jego rozmiar, osiągając więcej objętość wnętrza i bagażnika. Skoda udało się sprawić, że większość z tej jakości, ale w tym samym czasie był w stanie użyć go jako projekt zasobów osobowych, podkreślając poszczególne elementy i daje siłę do bardzo jednorodnego obrazu. Konstrukcja Skoda przebiega szybko i dobrze, a kolejne modele bezpiecznego znakiem rozwinął w tym kierunku, w kierunku bardziej emocjonalnym linii, ale nie zaniedbując racjonalność i wyważone proporcje teraz zyskał wielu zwolenników.

Możesz być także zainteresowany

Skoda Octavia: Wszystkie informacje

Skoda Superb: wszystkie informacje

Skoda Superb 1.6 TDI 120 przekonuje

Skoda Superb Combi, przestronne i stylowe

Octavia RS / 230, wilk wilk

Adblock
detector