Samochód kempingowy lub kamper, co jest najlepiej kupić?

Samochód kempingowy lub kamper, co jest najlepiej kupić?

Stać się właścicielem samochodu kempingowego lub przyczepy kempingowej to ekscytująca sytuacja, ale musimy ważyć ważonej sposób najbardziej odpowiedni pojazd.

¿Camper lub samochód kempingowy? Czego potrzebuję?

¿Camper lub samochód kempingowy? Czego potrzebuję?

¿Camper lub samochód kempingowy? Czego potrzebuję?

¿Camper lub samochód kempingowy? Czego potrzebuję?

Gdy już zdecydujesz się zostać właścicielami pojazdu wolny czas, bądź mobile home lub obozowicz, Należy starannie studiować Opcje oferowanych przez rynek, ponieważ będzie to uniknąć kończąc na zakupie pojazd że nie spełnia naszych potrzeb.

Chociaż lista pojęć jest niewątpliwie bardzo długo, dajemy ogólny zarys większość podstawowych pytań.

¿Camper lub samochód kempingowy?

Format pojazdu jest ważne, jeśli chcesz go używać codziennie, ale w zamian stracimy przestrzeń wnętrza a niektóre wygoda w przypadku mały camper, ale wygramy szybkość, manewrowość i mniejsze zużycie.

Jeśli wybierzemy dla mobile home, musimy zapytać wiele podróży wybrać wersję, która najlepiej pasuje albo nasturcja, profilowana lub integralny oraz konieczność zmobilizowania krzesła i rowery podczas podróży.

typy RVPierwszy pozwala przez noc, siedmiu pasażerów, Posiadające podwójne łóżko nad kabiną, inny tylko poprzez przekształcenie sofy i stolik, który będzie dodać jeden, dwa lub trzy łóżka piętrowe w obszarze tylnej lub inny podwójnie.

Profilowana bieżące i kompleksowe, z mniejsze zużycie przez poprawę aerodynamiki, mogą dać ten sam rozkład, jak nasturcje mieć łóżko, które przykleja się na suficie pomieszczenia i opuszczania przez noc.

układ wnętrza Oferuje on wiele alternatyw, jak możemy sobie wyobrazić, z salonem i kuchnią w L, prysznicem i WC razem lub osobnego, różnej wielkości lodówki, fotele obrotowe kabiny, wszystko w pojeździe do 7,5 m długości, z 3 MMA 5 ton, które mogą być napędzane z kart typu B.

Ciekawy mieć garaż w Powierzchnia tylna pozwoli nam przewozić rowery, rower, foteliki dla dzieci lub innego dużego obiektu.

Przy wyborze silnika, obozowicz z nowa generacja Oferta mechaniczny pomiędzy 130 165-170 KM, alternatywnymi pośrednich 150 155 HP.

Adblock
detector