Nowe samochody Transformers 4 Wiek Extinction

Nowe samochody Transformers 4 Wiek Extinction

Optimus Prime i jego współpracownicy Autoboty powróci na duży ekran w czwartej odsłonie sagi Transformers. Mówimy o „Transformers 4 The Age of Extinction”, który obiecuje dobrą dawkę emocji. I w tym nowym filmie, jego twórcy wzięli resztę miarę samochody są zainteresowane: są to nowe samochody Transformers.

Nowe samochody Transformers 4 Wiek Extinction

Nowe samochody Transformers 4 Wiek Extinction

Nowe samochody Transformers 4 Wiek Extinction

Nowe samochody Transformers 4 Wiek Extinction

„Transformers 4 Wiek Extinction” otwiera następny 08 sierpnia w Hiszpanii, ale osiągnął już kin w USA A to oznacza, wiemy aktorów na kółkach ekstrawaganckiego filmu w reżyserii Michaela Baya, za batutą w jakim czterech ratach Transformers: oto nowe Autoboty i Decepticony.

Autoboty, dziewiątek

W tym nowym rozdziale, należy powtórzyć, oczywiście, graczy, takich jak Optimus Prime lub trzmiel, ale oba są całkowicie nowe modele. Niewątpliwie klejnot ponownie „Trzmiel”, która pozostaje Chevrolet Camaro. Jednakże „muscle car”, który daje życie trzmiel Opiera się on na ostatniej generacji, który został stworzony specjalnie dla prototypu filmowej: Przednia i optyczne zostały zmienione i tylną, które rośnie w mięśniowego i wnęk kół, które również nadmiernie wydłużona. Ponadto w Transformers 4 istnieje „Flash Back”, tak będziemy mieli okazję zobaczyć sesentero Bumblebee, który jest spektakularny Chevrolet Camaro SS 1967 przebudowany na tę okazję.

Trzmiel, nowy wizerunek

Pozostałe dwa klejnoty, aby występować w „Transformers 4 Wiek Extinction” Chevrolet Corvette C7 będzie płaszczka i Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse. Pierwsze rzeczy pierwsze. Nowo wydany C7 Corvette Stingray zagra celowniku, lepiej znany jako „Master of Arms” z Autobotów. Nowa generacja Corvette, który odbywa się legendarny nazwa 60 płaszczka, nadal na drodze do stania się gwiazdą. A co lepiej zrobić to na dużym ekranie. Ubrać na tę okazję, która wymaga, aby być zielone celowniku, kolor, który idzie jak ulał do jego V8 455 KM. Tymczasem Drift Autobot nazywa Veyron Grand Sport Vitesse Bugatti, które ze swoim 1200 CV, to jest transformator filmu najsilniejszym. A także najszybciej: Nie zapominajmy, że w 2013 roku, to kabriolet chowany dach stał się najszybszym cabrio na powierzchni ziemi.

I nie, nie zapominamy Optimus Prime. Przywódca Autobotów Transformatory już 1 kwietnia Peterbilt stać się spektakularny Międzynarodowy Western Star. Oczywiście, że został zmodyfikowany specjalnie na tę okazję: kaptura, atrapę chłodnicy, zderzaki … wszystko jest nowe w tym niesamowite ciężarówka staje się duży ekran w Optimus Prime. W następstwie tych „gigantów” z Autobotów, Również możemy znaleźć wśród nowości ogar, że wreszcie zadebiutować w filmowej adaptacji i już nie Army Jeep oryginalnej serii, aby stać się wielkim Oshkosh Defence. Jest też oczywiście znacznie większy pojazd wojskowy, ale.

Decepticony również zwolnić

W „ciemna strona” transformatorów Decepticonów przychodzi wystąpili: po stronie zła również znaleźliśmy kilka nowych funkcji czterech kołach. I niewątpliwie jest gwiazdą Lockdown, który jest zawarty w Lamborghini Aventador czarny matowy który stał się ulubionym z bohaterów filmu. 700 KM Transformer, ani więcej, ani mniej.

Lamborghini Aventador, zły film

Innym złoczyńców jest miłość Stinger, Decepticon który daje życie na życie Pagani Huayra ubrani w czerwone i czarne. Obok Veyron i Aventador, jest to jeden z najdroższych samochodów, które widzimy w ‘Transformers 4 The Age of Extinction’. I kończymy Galvatron, „Ciężki” po przeciwnej stronie. Jak Optimus Prime jest spektakularny ciężarówka, a mianowicie Freightliner Argosy.

Adblock
detector