DeLorean DMC-12, samochód sportowy z filmu Powrót do przyszłości

DeLorean DMC-12, samochód sportowy z filmu Powrót do przyszłości

On datę przyjechał. Ten 21 października 2015 to dzień, w którym bohaterowie filmu Powrót do przyszłości 2 Delorean DMC12 wylądować swój latający w Hill Valley.

DeLorean DMC-12, historia samochodów Powrót do przyszłości

DeLorean DMC-12, historia samochodów Powrót do przyszłości

DeLorean DMC-12, historia samochodów Powrót do przyszłości

DeLorean DMC-12, historia samochodów Powrót do przyszłości

późno

Amerykańskie media potwierdziły obserwacji o DeLorean DMC-12 Flying the skies Hill Valley (Kalifornia). Wewnątrz znajdowały się starszy mężczyzna z dziwnych srebrnych okularach i dwoma małymi. Pojazd posiada cztery urządzenia poduszkowce okrągłe, to był postrzegany przez niektórych mieszkańców biorących ziemię. Przemawiając na stronie Kalifornii, sąsiad potwierdził, że jeden z młodych pod nazwą „Marty McFly” i myśleli usłyszał pochodzących z przeszłości.

Brzmi znajomo? Tak, to nadeszła data, czas, kiedy spotykają się przeszłość i teraźniejszość, kinematycznie mówiąc, oczywiście. Fanów trylogii „Powrót do przyszłości”, kierowane przez Robert Zemeckis i wyprodukowany przez Stevena Spielberga, 2015 zostały oznaczone czerwonym krzyżem na swoich kalendarzach: po pierwsze, ponieważ wyznacza 30. rocznicę premiery pierwszego z filmów; a po drugie, ponieważ Ten 21 października 2015 oznacza datę, w której Marty McFly i Jennifer Parker „Doc” (dr Brown) podróż do ich przyszłości od 1985 roku, obecnie prezentujemy nasze.

Jego podróże w czasie, co na pewno również dźwięk, występujące w sadze pokładzie DeLorean DMC-12, samochód z własnej historii. Czy wiesz, że miał się pojawić w Hiszpanii? Będziemy wiedzieć więcej na głębokości Historia pływające pod „Gullwing” (W fikcji, oczywiście).

Czy wiesz, że …? Powrót do przyszłości, kiedy został zastrzelony, dyrektor nie przewiduje nagrać sequel. Ze względu na jego przeboju, strzela drugi i trzeci. Robert Zemeckis sam przyznał, że fakt widząc DeLorean latający w ostatniej kolejności pierwszym filmie było trochę humoru gag. z tego powodu, że został zmuszony do ciągłości Powrót do przyszłości 2 z ideą latający DeLorean.

DeLorean DMC-12 w powrót do przyszłości

Historia DeLorean DMC-12

Delorean DMC 12 Jest znany na całym świecie dla jej pojawienia się w trzech filmach Powrót do przyszłości (1985, 1989 i 1990). Jednak rok przed jego pojawieniem się na dużym ekranie ten konkretny sport projektowe, a przede wszystkim, jego twórca, spędził doświadczenie, które doprowadziło do bankructwa DeLorean Motor Company. jego oryginalna produkcja Miało to miejsce między 1981 a 1982 i tylko one zostały wykonane 8,583 jednostki.

Oczekiwania generowane przez jego twórcę, John Zachary DeLorean, Nie zostały spełnione, jak chciał: jego początkowy pomysł był taki, że DMC-12 został sprzedany za około $ 15000; W końcu, rachunek wzrósł z $ 30,000. Ponadto, cechy nie spodziewano się, a silnik, Euro-V6 PRV miał problemy underpowered dostępny (132 KM zadeklarowanej). Także pomógł w karierze, że widział John Zachary był zaangażowany w kontrowersje i sądowych za długi i narkotyków.

Ale wracając do początków DeLorean DMC-12: jej twórcy, jego nowo przybyłych „kryzys wieku średniego” i promowane wykonawczej przemysłowy General Motors w 1972 roku, postanowił, że będzie sobie siłę, aby dać życie nowych sportów. miał spotkania Giorgio Giugiaro z Italdesign,, do poszukiwania pomysłów i Lotus był odpowiedzialny za tworzenie swojego podwozia pomocniczą podramek przednich i tylnych A „y”. Wszystko to ostatecznie doprowadziło do tego, co wiemy: A bardzo osobisty projekt, z drzwi skrzydłowe i ciało metaliczny nie więcej niż kolor stali nierdzewnej.

DeLorean DMC-12 i jego twórca

„Jestem hiszpański …” prawie

Produkcja DeLorean DMC-12 nie zaczęta 1981. Wcześniej, w październiku 1976 roku, urodził się pierwszy prototyp. poszukuje finansowanie ten projekt takiej wielkości, John Zachary DeLorean chciał zainstalować swoją fabrykę w miejscu, gdzie mogliby znaleźć tańsze wyposażenie. Portoryko, Detroit, Hiszpania i Wielka Brytania starała się osiągnąć ten etap.

w Hiszpania, wiele mieli do powiedzenia hiszpańskich przedsiębiorców z siedzibą w USA, który mówił w czasie nowa demokracja, bardziej otwarte na inwestycje zagraniczne i będzie w stanie stworzyć 2000 nowych miejsc pracy do budowy sportowych. Jednak problemy w naszym kraju przy udzielaniu licencji produkcyjnych ze względu na starym prawodawstwie i zobowiązanie rządu brytyjskiego w końcu spowodował fabryka została zainstalowana w Dunmurry (Irlandia Północna).

nadmierne wymagania gospodarcze Pan DeLorean skończyła, gdy nowo awansowany do Margaret Thatcher odciąć przepływ pieniędzy. Amerykański biznesmen Jest winien ponad 138 milionów dolarów, nie płacąc żadnych podatków. John Zachary DeLorean umrze w wieku 80 lat, po obejrzeniu jak policja i FBI raczej mu oszustwo na ofertę narkotyków, być spryskane przez polemiki z jego życia prywatnego i nawet jeśli ogłoszony persona non grata “ na Wyspach Brytyjskich.

Delorean DMC 12

zapis techniczny DeLorean DMC-12C

– Wymiary (długość / szerokość / wysokość): 4,215 / 1,855 / 1,140 m.

– Bitwa: 2.415 metrów.

– Waga: 1,230 kg.

– Silnik: V6, 2849 cm3, 12 zaworów, w tylnym położeniu.

– Moc: 132 KM przy 5.550 obr./min.

– §: 22,4 mkg na 2750 obrotów na minutę

– Skrzynia biegów: 5-biegowa manualna Napęd tylnego koła.

– 0 do 100 km / h: 10,2 sekundy.

– Prędkość maksymalna: 200 km / h.

– Średnie zużycie paliwa: 12,4 l / 100 km.

Możesz być także zainteresowany

– Citroen w filmie jako gwiazda na dużym ekranie

– 7 supersamochodów spotkać film (wideo)

– Hollywood Legends aukcja z najbardziej popularnych pojazdów kinie

– 5 filmów z wyścigów samochodowych, że nie można przegapić

Adblock
detector