Top 10 samochodów z Gran Turismo 6

Top 10 samochodów z Gran Turismo 6

Fani gier wyścigowych w szczęście. W tym tygodniu trafi do sprzedaży nowy Gran Turismo 6 na Play Station. Tutaj my przynosimy wam 10 najlepszych samochodów, które napędzają w nowej sprzedaży rata gra wyścigowa wideo.

Top 10 samochodów z Gran Turismo 6

Top 10 samochodów z Gran Turismo 6

Top 10 samochodów z Gran Turismo 6

Top 10 samochodów z Gran Turismo 6

Nowy rozdział z serii Gran Turismo na Play Station jest już na horyzoncie. 06 grudnia idzie na sprzedaż Gran Turismo 6 na PS3, szósta odsłona popularnej komputerowe wyścigi stworzona przez Japończyków Kazunori Yamauchi.

Łącznie 1.200 samochodów, 37 miejsc i 100 różnych formatów obwodów zbierać w nowej odsłonie sprzedaży gier, wśród których jest Hiszpański obwód Ascari, się w Ronda (Malaga) lub wzrosnąć do Goodwood. Będziemy dokonaniu wyboru 10 najlepszych samochodów z których można korzystać w Gran Turismo 6.

* Mercedes AMG Vision Gran Turismo:

Mercedes AMG Vision Gran Turismo

Ten spektakularny i futurystyczny Mercedes jest pierwszym z Inicjatywa Vision Gran Turismo, dzięki którym Gran Turismo i ponad 28 marki współpracować w celu stworzenia Nowe projekty dla konkretnych pojazdów w grze. do Mercedes AMG Vision Gran Turismo, który był postrzegany jako model skalowany do Hall of Los Angeles, będzie stosowana przez Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Alpine, Lamborghini, Toyota, Volkswagen, Nissan …, z których niektóre zaczynają być postrzegane w różnych rekreacji.

* The Moonbuggy:

Moonbuggy

W Gran Turismo 6 Można jeździć na Księżyc. Jedną z wielkich nowości, które przynosi szóstą odsłonę gry jest zdolność do uzyskania za kierownicą Rowing Vehicle LEV-001 1971 i wykonywać różne misje księżycowe powierzchnia naszego satelity.

* Red Bull x2014 Fan samochodów:

Samochód Red Bull x2014 Fan

Jak to miało miejsce w Gran Turismo 5, współpraca z Red Bullem On znowu przynosić owoce. W ostatnim meczu, wziął konsolę prototyp zaprojektowany przez Adrian Newey (Główny inżynier zespołu aerodynamikę napojów energetycznych w Formule 1), przy czym Red Bull X2010. dla GT6, stworzyli w sumie trzech z tych spektakularnych prototypów wyścigowych: the Samochód Red Bull x2014 Fan, Junior x2014 samochodów, i Standardowe x2014 samochodów, każdy z innym poziomem świadczeń w zależności od stopnia trudności.

* Fisker Karma Ecosport:

Fisker Karma Ecosport

US elektryczny o rozszerzonym zasięgu, Fisker Karma, Będzie to również w Gran Turismo 6 w jego wariancie Ecosport. więcej 400 KM sporty amerykańskie, z dwoma silnikami elektrycznymi i silnikiem benzynowym, jest udostępniony dla fanów gier wideo od 6 grudnia.

* Nissan DeltaWing:

Nissan DeltaWing

rasa „Batmobil”, mogliśmy zobaczyć w 2012 roku uczestniczy jako prototyp doświadczalny w 24h Le Mans i pilotowany przez Hiszpanów Lucas Ordóñez, Będzie to również w GT6. Jego unikalna konstrukcja wydłużony z trzech kół uczynił go jednym z najbardziej charakterystycznych modeli legendarnej testu wytrzymałościowego. W rzeczywistości, Nissan ogłosił, że już 2014 Będą uczestniczyć w tym samym wyścigu kolejny prototyp eksperymentalny podobny, ale z napęd elektryczny, Nissan ZEOD RC. Nie byłoby zaskoczeniem, że widzieliśmy później jako dodatkowy pobrania dla gry.

* Nissan GT-R NISMO GT3:

Nissan GT-R NISMO GT3

Nie mogło zabraknąć w Gran Turismo 6 jednego z emblematy samochodowe gry wideo, GT-R. I, oczywiście, w jego bardziej radykalny wariant wyścigowy, Nismo GT3 z 530 KM.

Audi R18 TDI * Audi Sport Joest zespołu:

Audi R18 TDI Audi Sport zespołu Joest

Reprezentacja 24h Le Mans Nie tylko chodzi o DeltaWing. inne pojazdy oraz prototypy będą także obecne, takie jak Audi R18 TDI ze znakiem niemiecki test wytrzymałości zyskał w 2011 roku, napędzany silnikiem wysokoprężnym.

* KTM X łuk R:

KTM X łuk R

Szczególna otwarty pojazd KTM X-Bow, w jego Wariant „R” z 300 KM Moc i moment obrotowy 40,8 MKG -to właśnie ważenia 790 kg– będzie również od słynnego symulatora jazdy. gwarantowana zabawa.

* Plymouth XNR Ghia Roadster:

Plymouth XNR Ghia Roadster

Jest to jeden z najpiękniejszych samochodów, jakie kiedykolwiek stworzono. Urodził się jeszcze w latach 60-tych i W 2011 roku zdobył nagrodę ‘Gran Turismo’ w Pebble Beach Concours d’Elegance. Teraz można umieścić ulotkę w nowym Gran Turismo 6.

* Potwór Tajima 2012 Sport E-RUNNER Pikes Peak Special:

Potwór Tajima 2012 Sport E-RUNNER Pikes Peak Special

Wspiąć się Pik piku nie być jako takie w Gran Turismo 6 (przynajmniej początkowo), ale jest jedną z spektakularny prototypy Bohaterami w słynnym wyścigu odbywa się każdego roku w Kolorado. Potwór Tajima 2012 Sport E-RUNNER Pikes Peak Special Zapowiada się jeden z najszybszych samochodów dostępnych na GT6.

Adblock
detector