Renault Clio Sport używana od 7000 euro do Ciebie!

Renault Clio Sport używana od 7000 euro do Ciebie!

Renault Sport Clio trzeciej generacji pozostawała w produkcji w latach 2005 i 2012. uważana za jedną z wielkiego małego sportu w ostatnich czasach, w średniej ceny rynkowe zaczynają się od 7000 euro.

Renault Clio Sport 2005-2012 z drugiej ręki

Renault Clio Sport 2005-2012 z drugiej ręki

Renault Clio Sport 2005-2012 z drugiej ręki

Renault Clio Sport 2005-2012 z drugiej ręki

Od niepamiętnych czasów, narzędzie podpis rombu zawsze miał sportową wersję. Większość weteranów zapamięta Renault 5 Alpine Cup i Pucharu Turbo, Clio 16 V i Williams, natomiast Druga generacja Clio przybył pierwszy Clio Sport.

W tym artykule, mamy przynieść Sport Clio wersje trzeciej generacji produkowany w latach 2005 i 2012, Chociaż prawdą jest, że w 2009 model otrzymał światło "restyling" z którym nieznacznie modyfikując ich wygląd, a także odbieranie pewnych ulepszeń z technicznego punktu widzenia.

Renault Clio III Sport Był animowane przez dostrojony cztery siłowniki atmosferycznego z 2 litry przemieszczenie dla których zadeklarowana 197 KM w pierwszym i 200 KM z przybyciem Etapu 2, co zostało osiągnięte dzięki nieznacznych zmian w zarządzaniu silnika. Clio Sport skrzynia zamontowana sześć prędkości z bardzo krótkim rozwoju, pozwalając, aby zmaksymalizować potencjał dostępny. Nie trzeba dodawać, z wydajnością prawie 100 ekspertów litrowy silnik ma sportowy nastrój. Niski i średni silnik zareagował wypłacalności, ale podniecenie zaczęło raz przeszły 5,000 rpm oraz ograniczania zapalenia przyszło na granicy 7500 obrotów na minutę.

ramka To było stanąć na wysokości zadania, oferowane set-bezkompromisowy w poszukiwaniu czysto sportowego zachowania i wysoce skuteczne.

Renault Clio SportObraz Renault Clio Sport a zwłaszcza dostosowania Gordini i R27 F1 między innymi jasno swoje intencje i coś podobnego można powiedzieć o wnętrzu, gdzie istnieje wiele jednostek, które jechał sportowe fotele podpisany przez Recaro.

Główne ograniczenia oferowanych przez Clio Sport Są na komfort. jest samochód z dość radykalnym podejściem i logicznie zawiesin mają dość sztywne ustawienia; każda nieprawidłowość na asfalcie jest przekazywany do ciała, podczas gdy na drogach jest dość głośny. kurs To nie jest najbardziej odpowiedni samochód na długich trasach, Musimy również wziąć pod uwagę, że spędza tyle benzyny.

Renault Clio Sport (2005-2012) na rynku wtórnym

oferta model stosowany jest dobra, zwłaszcza jednostki pierwszej serii zbudowane 2009. Nie tyle przeszłość i są logicznie najbardziej pożądane. Ważną rzeczą jest, aby patrzeć przed zakupem samochodów, które nie są zbyt tuneados, Bardzo ważne jest, aby skupić się na opiekę ogólną i powinien wyglądać w samochodach, które nie są zbyt baqueteados, lepiej jest zapłacić trochę więcej, aby uzyskać lepszą jednostkę zachowane. Ważne jest, aby upewnić się, że zespół ten nie poniósł szoków strukturalnych.

Ceny na rynku wtórnym przedziale pomiędzy 7000 € a 13.000 € dla jednostek w dobrym stanie i bardzo kilka kilometrów na tablicy wyników. Mimo, że oferta jest ograniczona, około 10.000 € jest możliwe, aby znaleźć samochodów w dobrym stanie, że może dać nam wiele satysfakcji.

Adblock
detector