Najbrzydszy samochodów na świecie są ...

Najbrzydszy samochodów na świecie są …

Istnieje kilka samochodów lub brzydki estetycznie wdzięku, co chcesz zadzwonić. Niektórzy nigdy nie postawił stopy na rynku europejskim, ale nie tylko. Wszystkie z nich, nie jest już sprzedawany.

Najbrzydszy samochody

Najbrzydszy samochody

Najbrzydszy samochody

Najbrzydszy samochody

Fiat Multipla

Fiat Multipla

ewentualnie Fiat Multipla Jest to jeden z samochodów ciężar krytyki z powodu swojego wyglądu. Chociaż nie można zaprzeczyć, że jest to dość wygodne i bardzo przestronne. Będziemy trudno znaleźć takiego pojazdu z dwa rzędy siedzeń, które mogą pomieścić sześć. Mimo to został sprzedany od 1998 do 2010 roku, aw 2004 roku stracił przednie zarówno niezadowolony wielu.

SsangYong Rodius

SsangYong Rodius

Mimo, że znacznie poprawiła estetykę przestrzeni lat SsangYong Rodius Pozostaje „miły” mniej niż zakres, z Ssangyong Korando Ssangyong Tivoli lub bardziej nowoczesny i przyjemny wizualnie design.

Seat Toledo

Seat Toledo

Trzecia generacja Seat Toledo (2004-2009) starał się dotknąć minivan nad jego sedan, uczestniczy modę w tym czasie był segment. Na poziomie obłożenia może działać, ale estetycznie nie do końca przekonujące. wiele taksówkarze Wybrali pracować z jednym.

Renault Vel Satis

Renault Vel Satis

Sprzedawane w latach 2001 i 2009, Renault Vel Satis wspólne elementy, jak modele Renault Laguna i Renault Espace, choć jego konstrukcja nie była najlepsza, jaką widziałem w ciągu ostatnich lat poprzedzających samochodów marki produkcyjny. Stało się to, gdy Seat Toledo powyżej, przez zmieszanie segmentów, które nie żenią się zbyt dobrze.

Hyundai Atos

Hyundai Atos

Niewielki miejski trafić na rynek w 1997 roku, a jej wygląd nie był jak najbardziej udany. Zbyt kwadratowy ciała, które nie dość przejście do widoku w 1999 ustąpiła bardziej zaokrąglonymi liniami, ale nie mógł naprawić „szkody”. niedoceniany jakość Hyundai Atos również nie pomogło, a nie na tym, co Hyundai Zrobił świetną robotę w ostatnich latach, osiągając dogonić rynku europejskim. W Ameryce Północnej nazwał Hyundai Amica i widzieliśmy na innych rynkach pod nazwą Dodge Atos lub Kia visto.

Hyundai Matrix

Hyundai Matrix

Hyundai Rzucił to samochód zaprojektowany przez Pininfarina, chociaż niektórzy nadal nie rozumieją, jak to się stało, aby wytworzyć taki samochód, po obejrzeniu trajektorię włoskiego coachbuilder. Hyundai Matrix, On jednak odpowiedział jej cel: być praktyczna i duża przestrzeń mieszkalna samochód. Chociaż możemy znaleźć takie Toyota Matrix, ten ostatni z estetycznym znacznie mniej niż minivanów i ogólnie ładniejszy.

Subaru Tribeca

Subaru Tribeca

przybycie Subaru segment SUV w roku 2005 nie było dokładnie to najbardziej udany pod względem estetycznym. Został on opracowany na podstawie Subaru Legacy a przednia był chyba najmniej „żonaty” ogólnych kształtów samochodu. W 2008 roku japońska firma przeprowadziła modelu liftingu, że udało się jakoś roader. Oczywiście, możliwość pomieścić siedmiu pasażerów był bardzo atrakcyjny detal.

Subaru Impreza

Subaru Impreza

Podobnie jak wszystkie świetne, Subaru Impreza Spędził znaczną wybrzuszenie z jego drugiej generacji w latach 2000 i 2007, zwłaszcza z ciałem sedan, ośmielił nawet połączyć je ze sportowym wersji WRX. Nie były one najlepsze lata japońskiej firmy nawet blisko.

IKCO Bardo

IKCO Bardo

Iran rozpoczął tę markę IKCO Bardo Typ “pick-upAle z projektu i układu napędowego, które mogłyby równie dobrze być 40s “, która jest coś mówi. Tak, nie będzie się do ludzi lubi.

Mahindra E20

Mahindra E20

Jedyny z tej listy jest na sprzedaż jest dziś Mahindra E20. Mówimy o 100% elektryczny samochód ale bardzo ograniczony zasięg (100 km oficjalnie ogłoszone i dobrze wiemy, że nie została osiągnięta) i prędkości (80 km / h). Więc to nie estetycznie, które nie są szczególnie miłe.

Pontiac Aztek

Pontiac Aztek

wybrany jeden z najbrzydszych samochodów wszystkich czasów, Pontiac Aztek To było na sprzedaży w latach 2001 i 2005. Jest to bardzo blisko tego, co rzeczywiste SUV, ale ich wygląd, zwłaszcza w wersji SVR na zdjęcie, pozostawia wiele do życzenia. Kilka lat temu zaczął handel dobrze w Druga ręka rynku wśród młodzieży w Ameryce Północnej; Powody? Pojawiają się w serialu Breaking Bad jako pierwszy samochód głównego bohatera, Walter White.

Toyota Yaris Verso

Toyota Yaris Verso

Toyota Wydawało się mieszać małe miasto z mini-minivan może być dobrym pomysłem. W rezultacie możemy nie patrzymy, ale byłoby znacznie praktyczne, nie wątpię. Z pewnością ma swoje zagorzałych zwolenników.

Możesz być także zainteresowany

Samochody były porażką

W 10 najbrzydszy samochodów na świecie

Najbardziej absurdalne prototypy historii

Adblock
detector