Nowy Opel przybędą do 2018 roku

Nowy Opel przybędą do 2018 roku

Opel rozpoczął od lata, a do 2018 roku wielu nowych samochodach, które odnowi cały swój asortyment. W swoich dealerów, a ponadto będą modele w nowych segmentach.

Przyszłe modele Opla: SUV i sedan

Przyszłe modele Opla: SUV i sedan

Przyszłe modele Opla: SUV i sedan

Przyszłe modele Opla: SUV i sedan

Opel Zafira Tourer jest odnawiana w lecie 2016

Przyszłość Opla Zafiry ma dwie części. Pierwszy rozdział ma niemal nieuchronne pojawienie się redesign bieżącym Opel ZafiraTourer. Spowoduje to włączenie nowego frontu, nowa krata i światła dzienne kształcie bumerangu. Tak postępować styl najnowszej generacji Opel Astra. będą również pochodzić nowe silniki wydała aktualny Samochód Roku. Najbardziej zauważalną korzyść użytkownik będzie zmniejszenie zużycia paliwa w porównaniu do obecnej generacji. Druga część będzie pochodzić w 2018 roku wraz z pojawieniem się wersji SUV, który rozszerzy poniżej informacje.

Nowy Opel Zafira Tourer

Opel Mokka X, w sprzedaży jesienią 2016

Opel Mokka od jesieni Opel Mokka będzie nazwany X. zmiana dużo, Wszystko wewnątrz. na ekrany dotykowe siedem lub osiem cali (zależnie od wersji), a dzięki funkcji, które są eksploatowane z nich pojawi się nowa deska rozdzielcza, liczba przycisków jest ograniczona. Poza zmianą jest najbardziej widocznym z przodu, z nową kratą, które już posiadają inne modele marki jako nowej Astry.

System multimedialny łączy IntelliLink smartphone z Mokka X przez aplikacje carplay firmy Apple lub Android Auto. Ponadto, można również włączyć Opla OnStar z Wi-Fi 4G i wspomagane nawigacji.

W odniesieniu do silników, to wskazuje na włączeniu do 1,4 litra benzyny Turbo 150 KM. Może on być przyłączony do automatycznej skrzyni biegów 6 i prędkości całego systemu adaptacyjnego trakcji.

Nowa Mokka X zastosowano system oświetleniowy LED AFL, które „zapewniają najlepszą możliwą widoczność bez oślepiania innych kierowców”, mówi markę. Coś jak zawsze iść na długo.

Nowy Opel Mokka X

Opel Ampera-e. W sprzedaży pod koniec 2016 roku

dowcipny (i drogie) Ampery gdzie łącząc silnik cieplny jako generator, który dostarczył energii elektrycznej, aby przesunąć samochód nie miał oczekiwany sukces w Europie. Ten czteromiejscowy sedan i 4,5 m długości przestał sprzedany w styczniu, Została ona zastąpiona przez nową Ampera-E.

Ten nowy Opel Ampera-e to samochód mniejszy niż poprzedni. ciało minivan, Środki niecałe 4,2 metrów i może pomieścić do pięciu siedzeniach. jest w pełni elektryczny i ma Teoretyczny zasięg 320 km na jednym ładowaniu. Ponadto Opel zapewnia, że ​​czas ładowania w konwencjonalnej wtyczki może być przewijana 40 kilometrów.

Jeśli chodzi o ceny nie ma nic ogłoszone przez markę. W Stanach Zjednoczonych, gdzie jest sprzedawany jako Chevrolet Bolt EV, kosztuje około $ 38,000, do którego odejmuje dotacji publicznych.

Ampera E

Opel Meriva, znowu na wiosnę 2017

Fabryka Figueruelas w Saragossie trwa miesięcy przygotowuje się do producenci nowego Meriva. Czas, aby zoptymalizować zakład jest lepszy, ponieważ jest to również jest fabrykować modele dla PSA (Peugeot i Citroen).

Wielkim wydarzeniem przyszłego Opel Meriva jest to, że nie ma kontrowersyjny tylne drzwi otwierane w kierunku przeciwnym marsz jak to ma model na sprzedaż dzisiaj. W tym aspekcie, że będzie to bardziej konwencjonalnym modelu. Ale nie inne, takie jak, że nie będzie to wariant z aspektu czysto SUV. Nie wiadomo, czy to być również nazywane Meriva i doda „nazwa”, aby odróżnić go (np Rocks, jak w małej Opel Adam) lub, wręcz przeciwnie, wybiorą nazwę dla niej. W przypadku modelu PSA w ciągu zaledwie kilku lat, patrząc SUV mógłby zastąpić obecny Peugeot 2008, natomiast bardziej „tradycyjne” Uchwyt zewnętrzny do łagodzenia Citroën C3 Picasso.

Ta rodzina modeli modułowych dzielić platformy, a także silniki. Większość z nich będzie trzycylindrowy i start / stop.

Nowy Opel Meriva 2017

Nowy Opel Insignia przybywa jesienią 2017

Opel Insignia jest jednym z marka revulsivos. W 2008 roku, kiedy pojawił się na rynku Opel potrzebny produkt, która stałaby zapomnieć pewne błędy, które zaciągnął Opel Vectra. Stworzyli Insignię i udało mu się przezwyciężyć sprzedaży.

W 2013 roku przyszedł poważny redesign modelu, a także, a co ważniejsze, z nowymi silnikami to staje się on bardziej efektywny. dla przyszły rok spodziewany przyjazd nowa Insignia.

Nowa Insignia będzie, tak jak stało się z nowej generacji Astry, znacznie lżejsze. Niektóre źródła podają, że większość wyposażona wersja będzie co najmniej 200 lżejszy niż obecne równoważnych kilogramów. wynik: lepsza dynamika i mniejsze zużycie.

wielkość grow outdoor około 10 centymetrów. Tak będzie rozstaw osi. Zjednoczone oba te czynniki spowodują lepszą przestrzeń wnętrza. Ale samochód wygląda jeszcze większe ponieważ jego wygląd zewnętrzny będzie ostrzejszy. również więcej szykowny. Tak, wersja bardziej "tradycyjny" zniknie, a tylko może on pozyskać w pięciu drzwi (Jak widać w naszym komputerze generowane wyświetlany obraz) oraz cztery SportsTourer rodziny.

Jazda będzie kierowany przez panoramiczny TFT konfigurowalny (Większy niż w niektórych obecnych wersjach), które będą działać jako pole zegarka. Ponadto, Na Gwiazd systemu 4G WIFI w samochodzie i usług on-line) będzie mieć nowe funkcje.

Nowy Opel Insignia 2017

Opel Zafira SUV dla 2018

Drugi rozdział przyszłości Opla Zafiry zostanie napisany w odpowiedzi na życzenia rynku, czyli w Format SUV. To okaże się, czy duże marki SUV, który jest również swego rodzaju substytut terenowe Antara, Zafira będzie nazwany „plusa” coś do odróżnienia go od obecnego Tourer lub będzie posiadać nazwę. W każdym razie, samochód podzieli platformę 2- -Epsilon przyszłość Insignia (Więc inne modele z General Motors na całym świecie: Cadillac, Chevrolet, Buick lub Holden) i oba byłyby produkowane w tej samej fabryce w Rüsselsheim (Niemcy).

Zespół projektowy, kierowany przez Mark Adams wybrała Wnętrze szczęka kropli więcej niż jednego: duży wyświetlacz centralny będzie podporą całego wnętrza. Tak, oni nie zapomnieli strony funkcjonalnej i tułów będzie trzeci rząd siedzeń składanych.

Nowy Opel ZafiraSUV 2018

Możesz być także zainteresowany

Chcesz nowy samochód? Valora zanim twoje za darmo

Opel GT Concept, mamy sportowy dwumiejscowy przyszłości

Rzeczywiste zużycie modeli Opla

Wszystkie modele Opla w Hiszpanii: ceny i dane techniczne<

Adblock
detector