Rimac Pojęcie jeden, od 0 do 100 km / h, w 2,8 sekundy

marka Chorwacki Rimac przynosi pojazd
Elektryczny może przekroczyć 300 km / h.
Oryginalny supercar z czterema silnikami
niezależny i zdolny do napędzania go do
100 kilometrów na godzinę z resztą w zaledwie 2,8 sekundy
W tworzeniu Rimac Concept One mają
uczestniczyli projektanci, które należały do ​​domu
Włoska Pininfarina i wykwalifikowanych pracowników
skórzane pochodzące z bułgarskiej firmie Vilner.
Concept One będzie kosztować milion
dolarów, co odpowiada około 813.250 w Europie
euro.

Rimac Concept One

Rimac Concept One

Rimac Concept One

Rimac Concept One

1088 CV Dzięki baterii 91 kWh który zasila cztery silniki konieczności, po jednym dla każdego koła. Każdy z nich może pracować niezależnie i Rimac nazwał ten system „aII koła momentu Vectoring ' (AWTV).

Rimac Concept One Można osiągnąć maksymalną prędkość 306 km / h i zajmuje tylko 2.8 sekund, aby przejść od 0 do 100 kilometrów na godzinę. Jego dostawa moment obrotowy 164 MKG pomiędzy 0 a 6500 obrotów na minutę, a od marki ogłosił zasięg około 600 km. Jego waga jest pusty 1950 kg, co stanowi niesamowity stosunek 1,79 kg / CV.

Jego wymiary zaspokoić do 4,5 metrów, szerokości 1,9 i 1,2 wysokie, a ich walka ma 2750 mm.

Wnętrze ma bardzo sportowy i ładny wygląd dzięki pracy specjalistów Vilner. Systemy informacyjne kierowcy są najnowsze technologie i są doskonale zintegrowane z przedziału pasażerskiego.

Zewnętrzna konstrukcja wyraźnie dąży agresywny i sportowy wygląd, który z łatwością może konkurować na rynku. Projektanci pochodzące z Pininfarina Oni nie zawieść i dbałość o szczegóły. Czerwone i czarne kolory jego ciała doskonale połączone. Boczne włókna węglowego należy dodać przedni grill, który daje dużą objętość i zestaw tylnych świateł z mocą głębokość, wyłączne Concept One.

Rimac Concept One zaprezentuje w tym roku na Salonie Privé odbędzie się w Londynie (Wielka Brytania) od 5 do 7 września i mieć pieniądze i szczęście kupić 88 jednostek -tylko będą korzystać z rynkiem Wygląd i zachowanie samochodu, który mógłby odpowiedzieć na przyszłość samochodów w swojej klasie, a może sobie proste, ale eleganckie włoskie akcenty. Pininfarina jest jasne, że duch -I jego diseñadores- położył rękę na niego.

Co sądzisz o tej wiadomości? Debata na temat Forum z innych entuzjastów sportów motorowych.

Adblock
detector