Autor Hurtan, nowy samochód najbardziej nieznany hiszpańska marka

Autor Hurtan, nowy samochód najbardziej nieznany hiszpańska marka

Autor to nazwa nadana do nowego klejnotu, który opuścił warsztat Hurtan małego hiszpańskiego producenta specjalizującego się w ręcznie i ekskluzywnych samochodów.

Autor ukraść samochód rzemieślnik hiszpańskim akcentem

Autor ukraść samochód rzemieślnik hiszpańskim akcentem

Autor ukraść samochód rzemieślnik hiszpańskim akcentem

Autor ukraść samochód rzemieślnik hiszpańskim akcentem

Poza scenie motoryzacyjnej głównych producentów samochodów, istnieje małe coachbuilders z takich ekskluzywnych produktów jako atrakcyjne i nieznane. Hurtan Jest to dobry przykład. Założona w 1992 roku, Hurtan to firma rodzinna, poświęcona projektowanie i produkcja pojazdów rzemiosła z siedzibą w Granadzie. Aby uczcić swoje 25-lecie, Firma Granada wraca do wybiegów i robi sobie swoje najlepsze ubrania, ich nowe modele Autor. Będzie to miało miejsce podczas obchodów Autoretro Barcelona, Międzynarodowy Classic Car Show, która odbędzie się od 16 do 19 listopada w Fira de Barcelona.

Marka zaprezentuje trzy jednostki autora marka flagowy w Hiszpanii i na rynkach europejskich i azjatyckich. Wyposażony w 2.4 i 2.4 turbo osiągnięcie 143 KM i 223 KM, odpowiednio. z Zmiany ręczne i automatyczne, i wykończone w jasnym beżu, beżowo zielony angielskim i bordo, modele posiadają wspomaganie kierownicy, klimatyzację, podwójne poduszki powietrzne, dach, elektryczne szyby i podgrzewane fotele, między innymi.

Hurtan AutorTen nowy model jest Autor zainspirowany klasycznymi liniami Na początku lat 50-tych i 60-tych. Jest to model wszechstronny i ekskluzywny 4-osobowa sztuki i mechaniki niestandardowe wykończenia w zależności od preferencji klienta. Klejnot, który wyposaża wszystkie elementy niezbędne do korzystania z komfortu unikalne doświadczenie …

Jak podkreślono Juan Ignacio Hurtado, właściciel i dyrektor handlowy Hurtan “Każde wnętrze jest inne. Klient może wybrać rodzaj tapicerki, koła, licznik kilometrów lub czegokolwiek innego masz na myśli na podstawie własnych upodobań. Ponadto, większość z tych wnętrz wykonywane są z wykorzystaniem tradycyjnych metod, jak iz wielką starannością w naszych zakładach w Santa Fe, Granada”.

Możesz być także zainteresowany

Taurus, „Lamborghini” rzemieślniczych hiszpański

Mazzanti: sport włoskie, które pozwoli Ci drżeć

Adblock
detector