Oficer! BMW M5 2018: Wszystkie dane i zdjęcia nowej bestii sportowej

Wylot przybyciu nowego BMW M5, najbardziej sportowy sedan wykonawczej w świecie. 4.4 Turbo 600 KM silnik V8, 4×4 i 4×2 trakcji xDrive M … niesamowite.

oficjalne zdjęcia BMW M5 2018: jest to nowa generacja M5

oficjalne zdjęcia BMW M5 2018: jest to nowa generacja M5

oficjalne zdjęcia BMW M5 2018: jest to nowa generacja M5

oficjalne zdjęcia BMW M5 2018: jest to nowa generacja M5

Jeśli wczoraj zostały wydane przez kilka pierwszych zdjęć "nieostrożność" następujące wideo zamieszczonych na stronie internetowej chińskiego, dzisiaj jest sama z BMW, który formalizuje obrazowość i dane techniczny przybycie co będzie 6. generacji M5. Zostanie on oficjalnie zaprezentowany na zbliżających się targach motoryzacyjnych we Frankfurcie i na pewno będzie jedną z gwiazd. Ponownie, mechaniczne i stojak podnieść potencjał dynamiczny i sportowy M5 na poziomach niewiarygodne, ale to, co jest zaskakujące jest przyjęcie kompleksowej transmisji, która obiecuje, aby zrównoważyć swoje zachowanie. Tak, M "integralny" (Z wyjątkiem X5 i X6), lecz tryb 2WD za pośrednictwem kół tylnych dla tych, którzy są jeszcze z wiedzy i doświadczenia za jazdę koła zbadać czysty.

BMW M5 2018: 4.4 Twin Turbo silnik V8 600 KM

To pozostała boque 4.4 Turbo V8 (A turbo od banku), ale został gruntownie zmieniony. wszystko Układ turbodoładowania jest nowo opracowany. Ciśnienie wtryskiwania wzrośnie do 350 bar. to pozwala krótszy wtrysk i lepsze rozpylenie paliwa w celu uzyskania ostrzejszej odpowiedzi silnika i bardziej efektywne tworzenie się mieszaniny. również poprawienia smarowania i chłodzenia. To zawierał miskę olejową z małą przedniej zbiornika i układu chłodniczego przez pośrednią powietrza ładowania, który jest bardziej skuteczny niż w poprzednim M5, choć zajmuje mniej miejsca. Pompa oleju jest sterowany elektronicznie aby zmieniać natężenie przepływu i wzięła pod uwagę możliwości wykorzystania M5 w obwód, gdzie generują bardzo wysokie poziomy wzdłużnym i poprzecznym przyspieszenia.

BMW M5 2018

Znane są również zmiany do kolektory wydechowe, W celu optymalizacji przenoszenia energii z przepływu gazów spalinowych łopatek turbina dwie turbosprężarki, zapewniając najlepszą możliwą gaz cyklu wymiany. Został on zainstalowany Helmholtza układ rezonansowy pomiędzy dwa tłumiki układu wydechowego, podwójny osiągnięcie redukcji masy całego systemu. dźwięk wylotowy jest sterowany żebrami i różni się w zależności od wybranego trybu jazdy (pomiędzy skutecznym i sportowego Plus). również M Control System dźwięku może osłabiać akustykę 4.4 V8 Twin Turbo. Wszystko to podniosło moc w górę 600 CV (Dawniej 560) pomiędzy 5600 i 6700 obrotów na minutę, podczas gdy maksymalny moment obrotowy 750 Nm (Dawniej 680) z tylko 1800 rpm i zachowuje je, aż 5600 obrotów na minutę. Oczywiście nowa M5 staje najszybszy w serii. z 0 do 100 kilometrów na godzinę trwa 3,4 sekundy i 11,1 i koło 200 km / h.

BMW M5: Transmisja Steptronic 8 velociades

Ta moc nadawcza obsługuje zmianę M Steptronic konwerter momentu obrotowego 8 Prędkość Drivelogic. ogłosił przechodząc czasami bardzo krótkie marsze, lepiej oszałamiająca poprzednia DKG 7 prędkość. Czy nowa dźwignia zmiany biegów znajduje się w konsoli środkowej. Ponadto, M5 ma swoje zmiany biegów M na kole zamachowym. Konfiguracja transmisji może być modyfikowane za pomocą przełącznika Drivelogic znajduje się na dźwigni zmiany biegów. tryb Drivelogic 1 Odpowiada to Jazda ekologiczna. tryb 2 To nadaje się do szybka jazda Obcięty z czasem zmiany. I sposób Drivelogic 3 Jest on zoptymalizowany dla Sportowy jazdy w obwód Dzięki swojej bardzo krótkiej zmiany. którzy preferują biegów przesuwają ręcznie Można również zrobić wiele drogę do dostępnego dołu, na przykład podczas hamowania w ciasnych zakrętach. Kiedy M5 osiąga maksymalną prędkość, nie ma automatycznych zmian. Chłodzącego oleju układ przekładnia zapewnia sprawne działanie i niezawodność pod wysokim zapotrzebowaniem na obwód toczenia.

BMW M5 2018

BMW M5: Transmisja M xDrive

Ponieważ wiadomo było, że to 6. generacji M5 wreszcie przez "obręcz" Napęd na cztery koła, Wiele już powiedziano o nim. Być może puryści zostały zdradzone, ale decyzja BMW wydaje konieczne, aby zrównoważyć dynamiczne zachowanie sportowych który jest również sedan 600 KM. Jednak rozwiązanie BMW Wydaje się, że najlepsza decyzja i powinna zadowolić wszystkich. transmisja M xDrive BMW opracowała specjalnie dla M5 oferty trzy tryby pracy: -dla Default 4WD, 2WD i 4WD Sport. Poza udziałem różnicowy tylny aktywny. Jeżeli różnica centrum rozdziela moment obrotowy podstawa, plecy robi między tylnymi kołami. Wszystkie te konfiguracje pozwalają dotknąć jednego klucza trakcja, zwinność i stabilność zadowolić wszystkich. W każdym przypadku, a M jest ustawienie domyślne kontroli stabilności DSC z napędem na cztery koła (4WD) aktywny, nowy M5 pozwala on pewien poślizg na tylnych kołach. tryb przechodzącej 4WD Sport większa ilość momentu obrotowego jest przenoszona na tylną oś oraz zdolność dopuszczalnych zwiększa poślizg kół. Tryb napędowy czysty koła tylne (2 koła) Został on zaprojektowany pamiętając najbardziej doświadczonego kierowcy, którzy poszukują przyjemności jazdy bez systemów kontroli, by go zatrzymać.

BMW M5: sportowy sedan

Choć pochodzi od nowa 5 serii, architektura przednie zawieszenie Jest to całkowicie nowy w M5. mają przeprojektowany wszystkie komponenty tworzenie podwójnego trójkąta przedniego, z uwzględnieniem ich szczególnych cech filmików i elastocinematik. tylne wielowahaczowe Stwierdzono również zmodyfikowane w celu spełnienia wymagań M. Podobnie, zarówno pałąki Są mocniejsze. Inną dodatkową bar stal i podpora poprzeczna aluminium zwiększają sztywność podwozia przy tylnej osi, co prowadzi do lepszej odpowiedzi. Inne posiłki również pomóc zwiększenie sztywności skrętnej przód pojazdu. Funkcje M5 aktywne amortyzatory i elektryczny układ kierowniczy ponownie doprowadzono do wymagania M. Standardowe opony są: 275/40 R19 285/40 R19 przed i za. I są zamontowane na kołach ze stopu z pięciu podwójnych szprych mierzy 9,5 x 19 cali z przodu i 10,5 x 19 cali tył. fakultatywnie Koła są oferowane 20 cale siedem-ramienna czarny lub czarny polerowany opona przodu 275/35 R20 285/35 R20 i tylne. Wszystkie opony oznaczone symbolem prędkości ZR zatwierdzone do prędkości maksymalnej 305 kilometrów na godzinę osiągnięciu nowego BMW M5 Pakiet sterowników M (Wersja seryjny 250 km / h).

BMW M5 2018

nowa BMW M5 Jest wyposażony w hamulce BMW M mieszanka, znacznie lżejsze od konwencjonalnych elementów żeliwnych i innych korzyści może zmniejszyć nieresorowane mas. Na przedniej osi został wybrany tarcze autoventilados i perforowany i Stałe zaciski tłokowe, niebieski z logo M. Na tylnym zaciskiem, pływające i niebieski, jest jednym tłokiem. oferta BMW opcjonalne hamulce ceramiczne. Są one rozpoznawane przez Zaciski złoty kolor z M logo (stałych zaciski tłokowych z przodu, z zaciskami pojedynczy tłok do tyłu). Oprócz jej głównymi zaletami, A całkowita oszczędność 23 kg Oznacza to dalsze ograniczenie obracania masy i bez sprężyny.