Sedan Ford Focus 2015, dostaje odnawiane ‘mini-Mondeo’

Wraz z pojawieniem się nowej generacji Forda Mondeo tuż za rogiem, firma US odnowił wariant cztery drzwi Focus. Nowy Ford Focus sedan zostanie oficjalnie zaprezentowany na Hall w Nowym Jorku.

2015 Ford Focus Sedan

2015 Ford Focus Sedan

2015 Ford Focus Sedan

2015 Ford Focus Sedan

Po przedstawieniu w przeszłości Geneva Motor Show odnowiona Ford Focus, miesiąc później owalna prezentuje odpowiedni '' Wersja sedan restyling czterodrzwiowy kompaktowy. Jak mogłoby być inaczej, podkreśla pierwszy duży przedni grill, i wspólne niedawnej Forda mają pojawić się na rynku. technologia LED Jest to także powieść w zespoły optyczne Nowy Ford Focus Sedan.

w wnętrze, znajdziemy 8 Inch, z którego można uzyskać dostęp do Komputer oparty na 2 Sync Jednym z bardziej zaktualizowaną wersję swojego systemu informacji i wersji rozrywkowy. W rzeczywistości, technologia będzie jednym z kluczy do nowej gamy Forda Focus, obecne również w wersji sedan, ponieważ będzie zawierać Wiele pomocniczych napędowych, takie jak adaptacyjny tempomat, automatycznego parkowania, awaryjnego hamowania miasta, reflektory bi-ksenonowe, i tak dalej.

2015 Ford Focus Sedan

Jeśli chodzi o silniki odwołuje nie mógł trafić w rozpoznawany trzycylindrowy EcoBoost benzyna. my Warianty 100 i 125 KM, dla śmigła 1,0 litrów z rightsizing i 150 180 HP 1,5 Ecoboost. w diesel, oczekuje mechaniczny 1,5 TDCI 95 do 120 KM 150 KM 2,0 TDCI. Remont będzie również przyjść do podwozie i zawiesiny, przez markę oferując lepszy dotyk na jazdę.

Czeka na nadejście Nowy Ford Mondeo, Focus sedan staje najnowszy wariant odnowiony sedan dla amerykańskiego producenta. Ta wersja czterodrzwiowa Focus, I complementaasí i odnowiona ostrości pięciodrzwiowej i rodzinnego Sportbreak, a przyszłość Focus ST również przejść przez „myjni” i zostanie odnowiony przed końcem roku.

Adblock
detector