UX Lexus Concept: SUV jako wizjonera

UX Lexus Concept: SUV jako wizjonera

Lexus kompaktowy SUV o nazwie UX: U przez miejskich i X oznacza literę tym wszystkim SUV. To będzie dostępny na początku 2018 roku, a jego koncepcja właśnie premierę podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

UX Lexus Concept: premiera na Paris Motor Show w

UX Lexus Concept: premiera na Paris Motor Show w

UX Lexus Concept: premiera na Paris Motor Show w

UX Lexus Concept: premiera na Paris Motor Show w

Z Mercedes GLA w świetle reflektorów urodzony w Paryżu Motor Show nowego Lexus UX jeszcze jako model koncepcyjny, który będzie żyć Drugi koncepcyjnego dostawa na zbliżającym się Geneva Motor Show 2017, przed rozwikłać jako Model finał serii po lecie 2017 na Frankfurt Motor Show.

to Lexus UX być kompaktowy SUV który będzie nieco powyżej 4,3 m długości, podzieli platformę z Toyota C-HR a nasz kraj zostanie sprzedany Tylko hybryda mechaniczny -W innych krajach również pochodzić z silnikiem benzynowym, debiutując w grupie Toyota-Lexus ewolucja System zamontowany na Prius że silnik spalinowy o wysokiej dwóch litrów.

Pierwsze dostawy nowego Lexusa UX powinien przybyć pod koniec 2017 roku lub na początku 2018. Model ten będzie ewoluować stylistycznie przód LF-SA koncepcji znanej rok temu i jako całość będzie kontynuować realizację agresywność w swojej konstrukcji, z wieloma krawędziami, które nadają dynamiki cały, Poza tym oferuje charakterystyczną osobowość przed rywalami. więc Zakres SUV Lexus Składa się on z 2017 roku przez UX Lexus Lexus NX i Lexus.

To będzie wielka nowość Lexus na Paris Motor Show obok Światło restyling Lexus IS300h które wpłyną szczegóły wyposażenia wnętrz jako Nowy ekran 12.3 cala i przód i tylne soczewki wyewoluowały. Następnie w Sali Detroit 2017 powinien znać nowe LS gdzie Lexus położy całą swoją ciężką artylerię w dziedzinie autonomicznego jazdy.

Możesz być także zainteresowany:

Lexus UX dobrze nazwać

Lexus rywale UX

Zakres Lexus NX

Adblock
detector