Alfieri Maserati 2016, więcej szczegółów o sportowej przyszłości trójzębem

Alfieri Maserati 2016, więcej szczegółów o sportowej przyszłości trójzębem

Maserati nie chcesz przegapić roku jego 100. rocznicy bez podania więcej szczegółów przyszłego modelu produkcyjnego opiera się na koncepcji, że Alfieri zadebiutował na Geneva Motor Show. Przyszłość Alfieri Maserati, która trafi na rynek w 2016 roku w wersji coupe i cabrio w 2017 roku, już w świetle reflektorów na Porsche 911 i Jaguar F-Type.Alfieri Maserati 2016, więcej szczegółów o sportowej przyszłości trójzębem

2014 To był rok rocznica dla Maserati. Legendarna włoska marka obchodziła w ciągu tych 12 miesięcy, ich 100-letniej historii, o specjalnych edycjach z okazji jej stulecie, estetycznie aktualizacją niektórych swoich modeli, a przede wszystkim pogłębianie swoich planów na najbliższą przyszłość. interesujący pod tym względem większość miała miejsce w Geneva Motor Show, w marcu, kiedy przedstawił Alfieri pojęcie, prototyp zaprojektowany przez grupę młodych Maserati Style Centre w Turynie pod dyrekcją Marco Tencone.

to Prototyp sportowe coupe 2 + 2 Został odsłonięty w szwajcarskiej imprezy z podwójnego przeznaczenia: pogłębianie cechy konstrukcyjne dotrzeć do następnej generacji Granturismo i tryb zaawansowany, dając wgląd przyszłego modelu produkcyjnego które mogłyby konkurować z Porsche 911 i towarzystwo. Powiedziane i zrobione, to wygląda Alfieri Maserati (Keep nazwę na cześć jednego z założycieli marki) Będzie to rzeczywistość w ciągu dwóch lat.

debiuty w 2016 w ciało coupe, rok po przybyciu pierwszego SUV włoskiej marki (Maserati Levante) i jeden rok przed Alfieri cabrio wersja siebie, już w 2017. Nowe Maserati GranTurismo nadejdzie w 2018 roku. Tym samym marka trójząb zastrzegła swój harmonogram na najbliższe lata.

Alfieri Maserati Concept

Alfieri Maserati przyniesie wszystkie wartości, które zawsze były związane z marką podczas jego 100-letniej historii -deportividad, elegancja, wyłączności, … – i wznowić legendę coupe 2 + 2 w włoskiej firmy, jak 3500GT 1957 lub Indy 1969. Według dyrektora marketingu Maserati w Wielkiej Brytanii, powiedział publikacji Autocar, na Alfieri To będzie „znacznie bardziej ekskluzywne” konkurent Porsche 911 czy Jaguar F-Type.

Jeśli Alfieri Concept wziął bazę GranTurismo, wersja produkcyjna będzie korzystać z tej samej platformy -adaptada, yes- Ghibli i Quattroporte. Będzie to około 4.60 m długości, jak pokazano prototyp w Genewie, a przyjdzie z turbo V6 3.6l (Nowy V8 byłby zarezerwowany dla Granturismo) w stopniach mocy 404, 444 i 513 KM, obie wersje Napęd na tylne koła i Napęd na cztery koła. Jeśli Concept szanuje konfiguracji, skrzynia biegów będzie Przesunięcie automatycznego MC, towarzyszących różnica znajduje się na tylnej osi.

Mówi się, że jego Cena w Wielkiej Brytanii będzie około 60.000 funtów, około 75.000 euro zmienić.

Adblock
detector