Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet jest zamienny wersja popularnego francuskiego kompaktu. To idzie na sprzedaż na rynku hiszpańskim z trzema silnikami benzynowymi 1,2-a TCe 130 KM i dwoma diesel -the 110 KM 1,5 dCi i 1,6 dCi 130 KM. Ceny zaczynają się od 27.600 euro.

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet uzupełnia asortyment tego popularnego pojazdu kompaktowy segmentu C, oferta już przez organy pięciodrzwiowa, trzydrzwiowe coupe i rodzina Grandtour.

ceny Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet to:

– Mégane Coupé-Cabriolet Dynamique 1.2 TCe 130 KM: 27,600 euro

– Mégane Coupé-Cabriolet Dynamique 1.5 dCi 110 KM: 28.900 euro

– Mégane Coupé-Cabriolet GT-Line 110 KM 1,5 dCi EDC: 31,300 euro

– Mégane Coupé-Cabriolet GT-Line 1.6 dCi 130 KM: 31,400 euro

Konstrukcyjne i osprzęt

Renault Megane Coupe-Cabrio wciela czołowy z nowym wizerunkiem Renault, z największego diamentu logo i na błyszczące czarne osłony chłodnicy. Nowością w tej wersji cabrio zderzaki, reflektory i wloty powietrza.

Inną z cech Nowe Renault Megane Coupe-Cabrioletduży szklany dach Błyszczące, czarne i chromowane zwieńczenia wokół szyby. Podkreśla to także jego stałe parawany, które służą do ograniczania turbulencji powietrza, dając więcej komfortu 4 pasażerów. Jeśli tylko dwa pasażerowie podróżują, można skonfigurować Opcjonalnie zdejmowany sieć antirremolinos, co dodatkowo zabezpiecza wnętrze turbulencję wiatru. Tymczasem pozostaje na długość 4.485 mm, a walka nie zmienia się i pozostaje na poziomie 2,609 mm.

Renault Megane Coupe-Cabriooferta silniki z których można wybrać Renault Megane Coupe-Cabrio Składa się on z trzech alternatyw. Po pierwsze, można zdecydować się na silniku 1,2 TCe benzyna Bezpośrednie wstrzyknięcie czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem, dzięki czemu uzyskuje się moc 130 KM. Mechanizm ten ma również urządzenie zatrzymać i uruchomić silnik stop&początek.

silniki diesel dostępny w wersji kabriolet z rodziny Megane odpowiadać energia z Renault. Im mniej jest mocny 1,5 dci 110 KM i etap powyższym umieszczony jest 1,6 dci 130 KM. Na pierwszym, francuska firma deklaruje średnią wydatków na poziomie 4,5 l / 100 km, natomiast dla dCi 130 KM ogłosiła dane łączne zużycie wynosi 4,4 l / 100 km.

Wszystkie wymienione wersje mechaniczne są oferowane z manualną skrzynią biegów z sześcioma biegami. Wersja dCi 110 KM można również wybrać automatyczną dwusprzęgłową sześciobiegową EDC.

poziom sprzęt, Jest to inkorporacja zintegrowany system multimedialny R-Link, z prezentacją i Praca jako tabletka, który umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę różnych funkcji (nawigacja, radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth, itp).

Adblock
detector