Nissan Pulsar NISMO, sportowy kompaktowy wściekłość japoński

Nissan Pulsar NISMO, sportowy kompaktowy wściekłość japoński

Nowy kompaktowy Nissan Pulsar, ma już swój odpowiedni NISMO wersji sportowej. Oczywiście, o ile koncepcyjnego zakładu, który zostanie zaprezentowany na Paris Motor Show. Flaga akronimy Nissan Motorsport doszła obecnie do segmentu samochodów kompaktowych.

Nissan Pulsar NISMO

Nissan Pulsar NISMO

Nissan Pulsar NISMO

Nissan Pulsar NISMO

Volkswagen Golf GTI, Ford Focus ST, Renault Mégane R. S., Opel Astra OPC i spółka, przygotujcie się, bo silne wiatry z Nissanem. Niedawno wprowadzony jako nowy kompaktowy model japońskiej firmy, Pulsar, zaczyna kojarzyć z akronimy sportowe tak wiele marki lubimy: Nismo.

Nissan Pulsar NISMO objawia się w Paris Motor Show Jest to do tej pory, Opierając się na badaniu możliwości sport i design, który może przynieść przyszły model ulicy. Podczas oglądania obrazu przekazywanych przez tego prototypu wykazywanej w mieście Paryż mógłby dobrze odpowiadają określonym modelu NISMO.

Podobnie jak w innych modele NISMO Nissan (Juke GT-R lub 370z), przy czym Nadwozie -W satyna szary z czerwonymi elementami jak contrast- otrzymuje dokładną pracę jako zestaw aerodynamiczny, podczas wnętrze obejmuje elementy sportowe z barwnikami: Fotele Alcántara, kierownica, pedały i inne szczegóły wyróżniają się przede wszystkim.

Nissan Pulsar NISMO

Wracając do powierzchowności, Nissan Pulsar NISMO, znajdziemy przedni zderzak ważne wymiary, uzupełniona przez zoptymalizowane wloty i otwory dla hamulców. ostojnice i włókna węglowe kół, i koła 19 cali -W 235/35 R19- wyróżnione w widoku profilu. Z tyłu, wysłać jeden uderzające dyfuzor, wylot spalin centrum i spojler również włókna węglowe.

Zgodnie z oczekiwaniami dla modelu sportowego z tych funkcji, Wysokość i położenie środka ciężkości została obniżona w stosunku do konwencjonalnej prasie, a także konieczności Zawiesiny, sprężyny i amortyzatory zmieniony i uczynił dobre punkty jak NISMO samochodu. adres Był to również skalibrowany bardziej zwinny, bezpośredniego i sportowego charakteru, idealny dla także wycisnąć obwodu.

Nissan Pulsar NISMO

Nasza opinia

Nadal musi znać bardzo ważną część Nissan Pulsar NISMO: jego mechanikę. Jak daleko będzie prowadziło do swojej kompaktowej Nissan Motorsport? Z tego, co wiemy z poprzedniego modeli NISMO GT-R deklaruje 550 KM, 370Z, w międzyczasie, 355 KM, a Juke pozostaje przy 200 KM. Rysunek (drugiego) jesteśmy antojaría minimalną sprostać konkurencji w segmencie.

Adblock
detector