Michelin Pilot Sport Cup 2 zakład na konia wygranej

Michelin dołączył rozwój Ferrari 458 Speciale i włożył swój kawałek, a raczej ogromny kamień. Jest to opony Pilot Sport Cup 2 opracowane specjalnie dla supercar i zostanie zaprezentowany oficjalnie w lutym 2014 r.

Michelin Pilot Sport Cup 2

Michelin Pilot Sport Cup 2

Michelin Pilot Sport Cup 2

Michelin Pilot Sport Cup 2

opony Michelin Pilot Sport Cup 2 Zostały one opracowane wspólnie włoski supercar Ferrari 458 Speciale. Samochód musi optymalne związki wyścigowych, które są odporne na siły przekazywanej przez tego zwierzęcia 605 CV oraz zapewnienie kontaktu z jakością asfaltu bez wpływu na wydajność, jak i domaganie się utrzymuje “Cavallino”.

Mniej ślady, ale sprawniejszego

Nowy Michelin Pilot Sport Cup 2 przyrost efektywności najszybsze okrążenie suchy, w uchwyt na mokrym asfalcie i wykorzystanie zalet „Speciale”. W rzeczywistości firma opona zadbał, aby zaoferować swoim klientom oponę, która trwa podwójny okrążeń na torze, a także pozwala prędkość średni wyższy. obręcze z 20 cali Chcesz kawałek tej włoskiej opony są zamontowane na środkach 245/35 przednie i 305/30 tyłu.

Minęło dużo opieki projekt, w którym możemy zobaczyć, że ma zrezygnować z wieloma rowki z modeli, które posiadają Pilot Sport Cup i Puchar +, wykazując zainwestował prac i badań, zarówno w fabryce, w symulacjach iw testy realne. Ponadto, rowki te mają głębokość 5,8 mM, Jest to w przypadku 4,8 mm, natomiast kubek + 5 mm. Jest to niemal idealne połączenie wysokiej wydajności suchych opon i kolejny mokry. stworzenie z dwa związki Wysoki rozwój dokonać Pilot Sport Cup 2 lekki i wysoce odporny produkt, pięć razy mocniejszy niż stal o tej samej wadze.

Michelin Pilot Sport Cup 2

Przyklejony do asfaltu

w AUTOSTRADA możemy spróbować zarówno Ferrari 458 Speciale ich nowe „buty” Michelin Pilot Sport Cup 2. Manipulacja i stabilność dają dobre świadectwo wielkiego dzieła współpraca między włoskiej firmy i francuskim, jest w stanie tych „guma” trzymać zarówno pchnięcie bestialski supercar jako hamowanie granica nie dają okazję do osunięcia się ziemi w wielkim niebezpieczeństwie. Dla samochodów o wielkiej mocy jest bardziej nerwowych i powoduje opony potrzebne takie, że jeżeli jeden z bitów, są w stanie zmniejszyć konsumpcja niższy współczynnik tarcia przy podłodze i oczywiście emisje szkodliwy CO2. Jako przykład mieliśmy w Michelin Porsche Panamera Hybrid Można zapisać 3.000 euro podatki rejestracyjne jeśli zamontowane opony jak te zamiast konwencjonalnego.