Opel Crossland X: nowy SUV substytutem dla Merivy

Opel Crossland X: nowy SUV substytutem dla Merivy

Opel wzmacnia swoją ofertę SUV z nowym Crossland X SUV Mokka poniżej X i być sprzedawany w naszym kraju przed latem 2017 roku zastępując Meriva.Opel Crossland X: nowy SUV substytutem dla Merivy

Opel crossland X Jest to jeden z Opel uruchomi siedem nowych w 2017 roku reaktywować zbyt zależny od zakresu Corsa i Astra. Tak, w przyszłym roku, Opel będzie miał sześć dużych boisk w swojej linii samochodów, zwiększenie zwłaszcza SUV rozdział, Ten typ pojazdu, w którym miał tylko przedstawiciela, Opel Mokka X.

Tak więc, Opel Crossland X -the X SUV we wszystkich denominacji Opel, które zainaugurował ten trend będzie Opel Mokka X- menedżer w celu zastąpienia obecnego Opel Meriva zakładając ten zamknięty modelu minivana posz dwóch pokoleń, a produkowane w Saragossie Figueruelas. Jego wymiana przyjmie więcej SUV powietrze, nadal będzie w Saragossie, i Stwierdzono również, połączone w tej rośliny jego pochodzenie do Citroen zastąpić obecny Citroën C3 Picasso: Nie wiemy, czy zmiany nazwy, jak działo się z Merivy a może stracić nazwę, która odwołuje się do Picasso MPV ciała, aby wygrać Cactus (dla Kaktus Citroën C3) Albo AirCross (aby stać się Citroën C3 Aircross).

Jak również proponujemy obraz komputerowy retuszowane, który towarzyszy te linie, nowa Opel Crossland X należy postawić na młodzieńczy, dynamiczny i wysoce konfigurowalny projekt styl, który charakteryzuje się przede wszystkim na Adama Opla. Będzie to naturalny rywal Nissan Juke, Renault Captur, Seat Arona …

Więcej samochodów SUV Opla

później, w listopadzie, zostanie uruchomiona komercyjnie w naszym kraju SUV Crossland powyżej Opel i Opel Mokka X X rywalizować z ciężarami segmentu C ponieważ są one Nissan Qashqai, Volkswagen Tiguan, Kia Sportage czy Hyundai Tucson. Jako Citroen Opel produkowane Figueruelas w przypadku segmentu C średni SUV przyszłości Opla zostaną wykonane przez Peugeot we Francji, w Sochaux, gdzie francuski firma produkuje i Peugeot 3008.

Opel Crossland Xjuż w 2018 roku powinien osiągnąć ostateczny SUV Opla w okolicach 4,8 metra i wykorzystując Nowa platforma Opel Insignia. W tym przypadku, opracowany bez sojuszników zewnętrznych i wykorzystanie wiedzy General Motors w dużym SUV do wielkości rynku amerykańskim. ten model To będzie produkowany w Europie, niemieckiej fabryce w Russelsheim.

Te komunikaty są dodawane do Opel Insignia Grand Sport -carrocería berlina- że sięgnie nasz rynek w maju, Opel Insignia Country Tourer być sprzedawane w październik i Opel Movano żyć będzie nowy raty po facelift w grudniu 2017.

Możesz być także zainteresowany:

Jest to Opel Zafira 2017

Więc idzie Opel Astra

To jest Opel Ampera-E

Adblock
detector