luksusowe wielkoformatowe Brabus Mercedes V-klasa

luksusowe wielkoformatowe Brabus Mercedes V-klasa

BRABUS wart tyle sportowym Mercedes klasa V, hojnie pojazdu, który nie wiedząc ekskluzywności i luksusu tych niemieckich trenerów.

Brabus Mercedes Klasa V

Brabus Mercedes Klasa V

Brabus Mercedes Klasa V

Brabus Mercedes Klasa V

Specjalizacja że sporządzających Brabus Mają markowe Mercedes-Benz, pozwalając im pracować zarówno z najlepszych sportowych jako jego klasa V, substytutem modelu Viano, z którymi już dowiedział się, co to było jak dostrajanie pojazd tego typu.

Subtelność, z jaką został potraktowany pozwala nam spotkać szeroki van z dyskretnym zewnętrznej estetyki, zyskuje przebudowany zderzaki i reflektory i typ grup optycznych LED. Tylna odbiera również cztery rury wydechowe, które dają większą sportowy do klasy V

Brabus zawiera również stop Nowo zaprojektowany i dostępny w 18 lub 19 cali, montowane opony wymiary 255/40 i opracowane z technologią Pirelli, Continental i Yokohama.

Obecność Mercedes klasa V wygrywa sportowej dzięki Niższa prześwit na podłogę, można zmniejszyć od 15 do 25 mm w stosunku do standardowego modelu.

Wnętrze Brabus Mercedes Klasa V

Jeśli wejdziemy do środka, okazuje się prawdziwa luksusowe biuro na kółkach, z wielu wysokiej jakości materiałów do wyboru na tapicerce. Przygotowując obrazy, możemy zobaczyć różne urządzenia technologiczne, takie jak Apple TV, router bezprzewodowy, przenośny szybkiego połączenia 4G i dwóch ekranów telewizyjnych 15,6 „dostępne dla czterech tylnych siedzeń zwróconych do siebie.

Jeśli chodzi o mechanikę, wykorzystanie V250 BlueTec Diesel silnik 190 KM, ale wprowadzenie go do 235 KM. To sprawia, że ​​możliwe jest osiągnięcie maksymalnej prędkości 210 km / h.

Oczywiście, każdy preparat zależy co pyta klient, ale zacząć więcej niż 50.000 euro średnia klasa V.

Adblock
detector