Devel Sixteen, sport 5000 KM

Devel Sixteen, sport 5000 KM

To był jeden z wielkich gwiazd i ekskluzywnej Sali Dubaj 2013, jesteśmy powołując się na rzecz Rozwoju Sixteen przerażające sport, geniusz sportowych i ekscentryczności którego V16 może przynieść 5000 KM. Ostateczna wersja produkcyjna może być gotowy do 2015 roku.

Devel Sixteen, samochód z 5000 KM

Devel Sixteen, samochód z 5000 KM

Devel Sixteen, samochód z 5000 KM

Devel Sixteen, samochód z 5000 KM

„Jest to supersamochód produkowany w Dubaju (…). Chcemy tylko samochód że łamie wszelkie rekordy„Więc wyzwanie i wyraźnie pokazane Rashid Al-Attari, twórca i odpowiedzialny rozwój devel Szesnaście.

devel Szesnaście lub superdeportivo ‘made in Dubai’ Oferuje on wyzwanie wygląd zewnętrzny, ciało na poziomie gruntu oraz z wielu agresywnych elementów aerodynamicznych, które dają bardziej estetyczny właścicielem statek kosmiczny że „ciałem” sportowych. Co zaobserwowano w Sali Dubaju 2013 Jest to zaawansowany prototyp ostatecznej wersji produkcyjnej, która może być gotowy w ciągu około 14 miesięcy, czyli w pierwszym lub drugim kwartale 2015.

Oprócz swoich falistych kształtach i specjalne opony stworzonych specjalnie do tego nieziemski, highlight devel Szesnaście jest Twoja motor. Według relacji Rashid Al-Attari ten hiperdeportivo ma V16 turbo doładowaniem cztery duże. I cywilizowany do codziennego użytku, szesnaście Jest on napędzany przez 8 aktywnych cylindry i zapewnia moc 800-900 CV. Afortunadísimo kierowca, jeśli chcesz, możesz nacisnąć Przycisk „bestia”, moment, kiedy serce bestia stawia maksymalna wydajność Siłowniki 16 i cztery duże turbosprężarki. W tym czasie, wyciska te niesamowite 5000 CV czysta brute force.

Na tej podstawie, ojciec „istoty” Rashid Al-Attari, mówi devel Szesnaście można pokonać 560 kilometrów na godzinę, co rozpylać absolutne maksimum rekord prędkości dla samochodu produkcyjnego. Ten rekord jest w posiadaniu amerykańskiej bestii Hennessey Venom GT, z 427,6 km / h, a następnie przez Koenigsegg Agera R (420 km / h). Bugatti Veyron Super Sport (1200 KM) przeprowadziła kilka testów, które uczyniła go ponad 440 km / h, chociaż żaden nie został urzędowo zatwierdzony przez organizację Guinness World Record.

Nasza opinia

Zależy nam, aby dowiedzieć się więcej i więcej szczegółów tej imponującej rzecz Rozwoju Sixteen, którego ostateczna cena z pewnością będzie na wysokości jego mocy, niezliczonych petrodolarów i euro nadaje się tylko dla najbogatszych gospodarek. W krajach, które tworzą Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na pewno nie brakuje zalotników. Tymczasem pozostaje nam bardziej „przyziemnych” samochodów jak Bugatti Veyron Super Sport czy Porsche 911 Turbo, na przykład.

Możesz być także zainteresowany

– Pięć najszybszych samochodów na świecie

– The best of Dubai Motor Show 2013

Adblock
detector