2017 Mercedes E-klasa Coupe w nowej orbicie

2017 Mercedes E-klasa Coupe w nowej orbicie

Większe, bardziej wyrafinowane, bardziej luksusowy i bardziej technologiczne, nowy Mercedes coupe pochodzi od klasy E stara się przeżyć skok.

2017 Mercedes Klasy E Coupé jeszcze aspirational

2017 Mercedes Klasy E Coupé jeszcze aspirational

2017 Mercedes Klasy E Coupé jeszcze aspirational

2017 Mercedes Klasy E Coupé jeszcze aspirational

Po prezentacji na początku 2016 roku piąta generacja Mercedes E-klasa sedan z nadwoziem, potem majątek rodziny i nowszej Terenowe rozjazd Estate, teraz jest kolej Mercedes E Coupe, należy przestrzegać wkrótce wersja cabrio.

W porównaniu do swojego poprzednika, wymiarów zewnętrznych nowy Mercedes Klasy E Coupé rosną znacznie z długość 4,83 m (12 cm więcej), szerokość 1,86 m (rośnie 7 cm) i wysokości 1,43 m (3 cm) i Walka z 2,87 m (11 cm więcej); i nie wolno nam zapominać, że E Coupé poczęty w 2009 roku, i zaktualizowane w 2013 roku, miał platforma klasy C a nie E współczesny, a teraz mają one wiele składników Dzięki Modułowy system wydany przez obecnego klasy S.

Mercedes Klasy E Coupe, E bardziej niż kiedykolwiek

Podobnie jak jego poprzednik, nowy Mercedes E Coupé nr B-filar i ramki do jego okna, natomiast jej wnętrze oferuje cztery wygodne fotele. Z wnętrzem, która dziedziczy z klasy E dwa ekrany przylegający 12.3 cali oprzyrządowanie i programowalny system multimedialny z trzech różnych wzorów (klasyczny, sportowy lub progresywne) Konfiguracja dla prawie wszystkich jednostek, które przychodzą do naszego rynku przed zegarami igieł i ekran 8,4 „standardowego. dziedziczy również kierownica z panelem dotykowym po bokach, aby posortować różne polecenia, jakby ekran smartphone, jak pokrętła na konsoli środkowej, która pozwala wpisać swój kierunkach palce nawigacyjnych. do oświetlenia środowiskowy Możesz być wybrany z palety z 64 odcieni inny zaś tylne światła świecą się inaczej, gdy wejdziemy samochód, mile widziane funkcja światła do wewnątrz, że kiedy wyjeżdżamy, jest odwrócona na zewnątrz. Wśród wielu innych rzeczy już dostępne w nowej E, można również mieć Multibeam matryca oświetlenie 84 ledes lub semiautonomous jazdy Napęd Pilot, magazynowe gazu, hamulca i kierunek utrzymać szynę lub może nawet wcześniej, jeśli kierowca prowadzi kierunkowskaz.

Wewnątrz Mercedes Klasy E CoupéZakres Mercedes Klasy E Coupé

Początkowo zakres mechaniczny Mercedes Klasy E Coupé będzie się składał z trzech silników benzynowych i wysokoprężnych. E 200 z 184 KM Reprezentuje etap dostępu następnie E300 245 KM i E400 4Matic 333 KM, których jest tylko V6 i tylko on połączony z napędem na wszystkie koła. Diesel, zwany E 220d, Jest to również cztery Cylinder 1,950 cm3, który zastępuje doświadczonego 2.1 z wysoka sprawność, obietnicami średnie zużycie paliwa 4,0 l / 100 km oraz emisja CO2 106 g / km. Co więcej, z jego 194 KM Jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km / hw 7,4 sekundy i osiągnąć 242 km / h. Z automatyczną skrzynią biegów 9G-Tronic 9 prędkości dostępne tylko wszystko mechaniczny opcji.

Jako wyposaża ramy Sterowanie bezpośrednie zawieszenie, że zniżka wysokość ciała do ziemi 15 mm w porównaniu do standardowego sedan, podczas gdy w opcja pozwala wybierać między adaptacyjne amortyzatory ze sprężynami lub powietrzne Air Control Poza sztywności być zróżnicowane wysokości.

Nowy Mercedes Klasy E Coupé Jest on dostępny z dwa poziomy wyposażenia: Avantgarde lub linia AMG, takie jak zdjęcia, począwszy kratkę projektowe, zderzaki, opony, a nawet tarcze hamulcowe, perforowanych.

Możesz być także zainteresowany:

Test Mercedes E 220D

Test Mercedes E 250 CDI Cabrio

Test Klasa E Coupé ścigany przez Hiszpanię

Adblock
detector