Nowy Citroen C5 Aircross i jego rewolucyjny zawieszenie, wideo

Nowy Citroen C5 Aircross i jego rewolucyjny zawieszenie, wideo

Citroen C5 Aircross trafić na rynek w 2018 roku, aby stać się celem SUV odniesienia. Z podstawy Peugeot 3008, debiutuje zawieszenie możemy zobaczyć w tym filmie.

Nowy Citroen C5 Aircross udaru

Nowy Citroen C5 Aircross udaru

Nowy Citroen C5 Aircross udaru

Nowy Citroen C5 Aircross udaru

nowa Aircross Citroen C5 Ma zadebiutował w Shanghai Motor Show. Zaledwie dwa dni temu zaproponowaliśmy Państwu wszelkich informacji Nowy kompaktowy SUV, który trafi na rynek w 2018 roku, który będzie korzystał z tej samej platformy i wiele składników bieżącego Peugeot 3008 i ma być jeden z najlepszych modeli sprzedaży w swojej klasie. W tym linku można przeczytać wszystkie informacje na jego zakres i funkcje.

Jednak teraz chcemy pokazać wam jeden Pierwszy film pokazany Citroën UK, i który zaczyna przyjrzyjmy się, jak działać i jaki będzie jego największą nowością: a zawiesin marki reklamowane jako rewolucyjne. Jest to system progressive amortyzatory hydrauliczne, Są one wymianie amortyzatorów i sprężyn śrubowych i zasięgnąć nic emulować elektroniczny w pewnym stopniu do brakującego Citroën C6. Rozpocznij obiecują bardziej wygodną i płynną jazdę.

poprzez wideo zaledwie 1 minutę i 35 sekund, Citroën pokazuje teraz nowy C5 Aircross obchodzenia się przez górskiej drodze … nawet pozostawiając asfalt aby wyróżnić swoje zdolności również System sterowania uchwyt z 5 trybów jazdy. Zostawiamy go bezpośrednio z filmu, dzięki czemu można zobaczyć nowy SUV w ruchu.

Możesz być także zainteresowany:

Innym SUV Citroen C Aircross Pojęcie

Samochody na pamiątkę: Citroën GS

Citroën C4 Picasso vs Renault Scenica

Adblock
detector