Audi Q3 2017: zaprojektować dziennie, a jeszcze bardziej konfigurowalny

Audi Q3 2017: zaprojektować dziennie, a jeszcze bardziej konfigurowalny

Audi Q3 jest aktualizowany o kosmetycznych zmian na zewnątrz i wewnątrz i większego wyboru w sprzęcie. Ta seria 2017, do sprzedaży jesienią.

Audi Q3 2017, zdjęcia z aktualizacją

Audi Q3 2017, zdjęcia z aktualizacją

Audi Q3 2017, zdjęcia z aktualizacją

Audi Q3 2017, zdjęcia z aktualizacją

SUV najlepiej sprzedającym Audi Hiszpania, Audi Q3, odnawia się z niewielkimi zmianami na wszystkich frontach. Niemiecka firma właśnie potwierdził, że Audi Q3 2017 będą sprzedawane w całej tej jesieni i będzie niewielkie zmiany w ofercie handlowej każdego kraju (pierwsze dostawy klient nie oczekuje co najmniej do końca 2016 roku). W przypadku naszego kraju, ceny Audi Q3 2017 wzrośnie tylko jeden procent.

różnice konstrukcyjne w Audi Q7 2017 będzie najbardziej widoczne w Sport poziomy wykończenia i wzornictwo. W przypadku Audi Q7 Sport 2017, przedstawi główne jedną innowacje przód obraz odnowiony Większe bilety lotnicze i konstrukcja kratki "Singleframe" szary kamień.

opakowanie zewnętrzne RepCreateFlag 2017 Audi Q3 przyczyni się do dalszego wzmocnienia strony sportowej to SUV. Wloty powietrza zawierają nowy diament w kształcie siatki, natomiast przedni fartuch staje się dwa segmenty. Z drugiej strony, jasny czarny kolor kontrast zaznaczony na osłonie chłodnicy i wlotów wentylacyjnych.

Znak rozpoznawczy Audi Q3 2017 Projektowanie Są one następujące: Poza wloty powietrza umieszczone poziomo, poślizg ciało na srebrnym matowym na przednich i tylnych zderzaków i szarego kamienia w zderzaku i kołowych łuków.

Inne interesujące wydarzenia w Audi Q3 2017 Zakres Jesteśmy znaleźć w zakresie Alufelgi, z dostępnością atrakcyjnych Audi Sport 19-calowy błyszczącym czarnym wzorem 10-ramienne z kształcie litery Y Tymczasem paleta kolorów dostępna dla hrabiego ciała idzie z nową opcją kolorem "metaliczny zielony kamuflaż"-, który zastępuje poprzedni "brązowy tundra",

Audi Q3 2017Audi Q3 S Linia Konkurencja, tylko na niektórych rynkach

początkowo Nowa specjalna edycja Audi Q3 S Linia Konkurencja nie przyjdzie do Hiszpanii. To oznaczenie sportowym elementem zewnętrznym opakowaniu S Line i jego charakterystyczne linie wariant to: czarny na łukach nadkolami, progi drzwiowe, stojak relingi dachowe, obudowy lusterek i wykończenia klatek okien. Z tyłu, jasne czarny się w centrum uwagi w spojlera dachowego i dolną część zderzaka.

w wnętrze, Konkurencja Audi Q3 S Linia również ma ciekawe szczegóły, takie jak sportowe fotele z czarną skórzaną tapicerką mieszanej i tkaniny. Elementy wyposażenia najciekawszą Konkurencja Audi Q3 S Linia Są one zakończone układu napędowego Audi drive Wybierz i Koła 19 cali Audi Sport.

Możesz być także zainteresowany

Audi Q7 e-tron quattro: plug-in hybrid, diesel i 4×4

Audi Q2 Edition # 1: To jest nowy sport specjalnej serii

Audi Q2 do Q9: Wszystkie Audi SUV przyjedzie

Adblock
detector