Mazda3 2017, ze zmianami w wewnątrz i na zewnątrz

Mazda3 2017, ze zmianami w wewnątrz i na zewnątrz

Mazda3 jest przeznaczonego na sprzedaż w pierwszych tygodniach 2017 roku otrzymał drobne kosmetyczne zmiany w zewnątrz i wewnątrz. spodziewane są główne zmiany w porównaniu z aktualną ceną.

Mazda3 została przedłużona do 2017 roku

Mazda3 została przedłużona do 2017 roku

Mazda3 została przedłużona do 2017 roku

Mazda3 została przedłużona do 2017 roku

w Pierwsze tygodnie 2017 dotrze do salonów Mazda3 z niewielki remont. Czy zmiany, które często mają wszystkie modele gdy osiągną połowę swojego życia handlowego: Mazda3 to pojawiły się na rynku w roku 2014. Zmiany te wpływają cztery wersje -known SportSedan- drzwi aż pięciu. Jeśli chodzi o ceny, Nie oczekuje się duży wzrost w te dotyczące zakresu nadal na sprzedaż.

2017 Mazda3, zmiany zewnętrzne i wewnętrzne

Okazało się, że zmiany zewnętrzne na atrapę chłodnicy, zgodnie Mazda, i „bardziej trójwymiarowy wygląd” przycina przednich świateł przeciwmgielnych, niektóre wersje wziąć światła technologii LED i koła o średnicy 18 cali posiadają również nowy projekt. Ponadto, lustra zmienić swój wygląd, jak tylnego zderzaka w wersji pięciodrzwiowej. Nowa Mazda3 2017 może być wybrany w dziewięciu różnych kolorach.

W oświadczeniu, marka mówi sama uległa poprawie ogólnej jakości materiałów użytych w procesie kabina. Zajmuje się również otwarcie i wykończenia deski rozdzielczej są nowo zaprojektowane. W konsoli środkowej jest teraz więcej miejsca z hamulca ręcznego jest elektryczny napęd zamiast tradycyjnej dźwigni z grzechotką. Kierownica, skórzana powlekane, zmienia się także nad obecnym modelu.

Wewnątrz Mazda3 2017 Salpicadero.Volante

do poprawić komfort Ogólne samochód, Mazda mówi, że umieścił coraz lepszą izolację akustyczną i izolację w obszarze drzwi, desce rozdzielczej i tunelu przesyłowego.

2017 Mazda3, te same silniki

Gama silników nie zmieni w stosunku do oferowanych do tej pory i to dwa i trzy diesla benzyny. Spośród tych ostatnich, daje 1,5 2,2 105 KM i sięgające do 150 KM. W stosunku do benzyny, to 1,5 100 KM, 2,0 120 lub 165 KM. Zmiana może być ręczny lub automatyczny, w zależności od wersji silnika, ale zawsze sześć relations.

Jeśli zrobiłeś małe zmiany w zawieszenie z przodu iz tyłu, aby samochód bardziej komfortowy. Jak to się stało z Mazda6, Mazda3 2017 to również zostaną włączone zwany G-Vectoring sterowania, aby poprawić osiągi w zakrętach.

Jeśli chodzi o funkcje zabezpieczeń, Mazda twierdzi, że przednia kamera, która może przyjąć model 3 zwiększa szanse systemu bezpieczeństwa i-Activesense. Oprócz rozpoznawania pieszych, system także może teraz odczytać znaki drogowe i utrzymywać system automatycznego hamowania aktywny aż do 160 km / h.

Możesz być także zainteresowany

CX-3-G, 2,0 Skyactive porównaniu Honda HR-V 1.5 i-VTEC

Dudas: Nissan Qashqai lub Mazda CX-3? ¿Manualny lub automatyczny?

Test: Mazda3 2,0 Luxury 120 KM 5p, dobre uczucia

Adblock
detector