Nowy Mercedes w 2018 roku Mercedes Klasy A będzie miał siedem wariantów

Nowy Mercedes w 2018 roku Mercedes Klasy A będzie miał siedem wariantów

Mercedes ma plan dla klasy A oraz wszystkie modele pochodzące od niego: w 2018 roku będzie nowy SUV The GLB, coupe i roadster konkurować z Audi TT.

Nowy Mercedes Klasy A

Nowy Mercedes Klasy A

Nowy Mercedes Klasy A

Nowy Mercedes Klasy A

Wystarczy spojrzeć na dziś, a Obecne Mercedes klasy aby uświadomić sobie, że rzeczy Oni zmienili, i wiele, w tej marki. I nie mówię tu tylko o technologię. Konstrukcja pozostaje głównym hak dla klienta iw tym sensie Mercedes wydaje się mieć dobry kurs. ich SUV, na przykład, nie tylko zmienił nazwę, ale wyraźnie His linia już zaczynają rozwijać swoją ofertę SUV "normalny"jak na przykład GLE i coupe, ta ostatnia wersja BMW X6 w centrum uwagi. Teraz pracuje na prąd Mercedes GLC, mamy także ciało sportowego stylu go złapać BMW X4. Aw Mercedes GLA, chociaż, jak zobaczymy, jego spadek nie będzie to wersja z większym stylu, ale bardziej praktyczne. nazwa GLB jest już oświadczenie woli, ekstrapolację wszystko Klasa B wszechstronność SUV to przyszłość który, nawiasem mówiąc, będzie odpowiedzialny za Podłączenie wiele historii Mercedes: jej wizerunek Będzie to nowoczesna interpretacja legendarnego G-klasa, mitem w markę.

Aby dać ubiques w czasie, jesteśmy w 2018 roku. Mercedes GLB który będzie odpowiedzialny za Marka nowa platforma modułowa inny napęd na przednie koła -W 177- przyznać większa elastyczność obecna architektura, ale zwarte terytorium, Mercedes nie będzie już się rozpoczęła. W rzeczywistości, to jest spekulowano jeszcze więcej ciał na siedmiu planowanych na przyszły klasy zakres wyartykułować Mercedes CLA Shooting Brake tylko dwoje drzwi bocznych, mieszanką sportowego stylu życia i nadal pod znakiem homologacji. Mercedes wzmocnić swoją klasyczną formatu, clasa dwa tomy, z ciałem trzydrzwiowego I prawdopodobnie ponownie nazwać coupe, jak w pierwszym pokoleniu. On i naturalnym zamiennikiem dla bieżącej wersji 5 drzwi -Tylko aktualizowane, przy okazji, skorzystają z zalet tej architektury W 177 schudnąć i przestrzeń zysk w przedziale pasażerskim. Tymczasem również SUV GLA, sedan CLA i CLA Shooting Brake Cztery boczne mają dostępy sam występ oraz rozwiązania techniczne Projektowanie i klasy A dwutomowa, a wisienką jest bezprecedensowa GT AMG, którego rozwój jest zaangażowana. To będzie Roadster Coupe z podobnej klasy A 5-drzwiowej, bardzo lekki rozmiar, ale również bardzo aspirational jak wyrafinowania i jakości, z pozycjonowania, że ​​może stać się naturalne zastąpienie obecnego Mercedes SLK.

Możesz być także zainteresowany:

Nowy Mercedes E Class 2016, wszystko gotowe

tajne projekty, chcesz wiedzieć, jakie samochód przybywa w najbliższych latach?

Adblock
detector