Citroën C4 Cactus 2017: jeszcze bardziej osobisty i charakterystyczny

Zakres 2017 Citroen C4 Cactus dodaje nową sześciobiegową automatyczną skrzynię biegów i nowej wersji EAT6 nazwie OneTone wzmocnienie jego osobowość.

Citroën C4 Cactus 2017, pierwsze zdjęcia

Citroën C4 Cactus 2017, pierwsze zdjęcia

Citroën C4 Cactus 2017, pierwsze zdjęcia

Citroën C4 Cactus 2017, pierwsze zdjęcia

mały miejski SUV Citroen, C4 Cactus, przedstawia zmiany w jego Zakres 2017. Czy główny? Wbudowanie Nowa sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów o nazwie EAT6.

EAT6 automatyczne Citroen C4 Cactus jest stały moment i to jest rozwijany przez Aisin specjalista. Początkowo będzie angażować śmigło triclindrínco benzyna 110 KM 1,2 PureTech, który z kolei jest zintegrowany z systemem Stop&Start i stop-start silnika.

Citroen EAT6 skrótem autom C4 Cactus 2017 Są odnosząc się do słów angielskich Wydajna automatyczna skrzynia biegów. Zgodnie z francuską firmą, z włączeniem tego rodzaju transmisji gładkie, proste, wygodne i bezstresowe jazdy dla kierowcy jest zapewniona.

EAT6 zmienić Citroen C4 Cactus Uwzględnia ono również dwa specyficzne tryby pracy, w uzupełnieniu do Normalne albo standardowe. Tryby te są "sport" -z pewnymi zmianami nieco szybsze marsze sprzyjać bardziej sportową stylizację i jazdy w "śnieg" -co ułatwia rozpoczęcie marszu na drogach o niskim poziomie motricidad-.

Ceny marketingowe we Francji to automatyczna skrzynia biegów EAT6 Kaktus Citroën C4 Zakres od 20400 i 23.500 euro.

Citroën C4 Cactus 2017Citroën C4 Cactus OneTone: bardziej różnorodne, bardziej osobowość

Citroën C4 Cactus osobowość Jest to jedna z jego głównych tożsamość. Cóż, ta postać jest dodatkowo wzmocniona przez wprowadzenie nowej wersji OneTone.

Citroën C4 Cactus OneTone Wyróżniają się one głównie poprzez oferowanie Trzy rodzaje wariantów z kolei wynika z kombinacji kolorze ciała stylu dekoracji w dużych kształtek ochronnych Airbump i typów kół ze stopu. W tym przypadku klienci, którzy chcą wybrać Citroen C4 Cactus OneTone mogą to zrobić w następujący sposób: po pierwsze, z ciała pomalowane na perłowy Perle White, Airbump Dune i felgi aluminiowe z dwukolorowym Krzyża projekt 17 cali średnicy; po drugie, z kolorowym ciało Obsidien czarny metalik, Airbump w czerni i Cross kół projekt 17 „” w kolorze czarnym; i po trzecie, z kolorem ciała perłowy Shark Grey, Airbump szary i opon bi-Ton Krzyż projekt 17 cali.

Możesz być także zainteresowany

– Citroën C4 Cactus Rip Zwijanie: do testowania C4 Campero

– rzeczywiste zużycie samochodów: Citroën C4 Cactus 100 KM 1,6 BlueHDI