Mazda CX-5 2017 Wszystkie zdjęcia i oficjalne dane

Nowa Mazda CX-maj 2017 debiutuje w Sali Los Angeles w 2016 roku projekt, technologia, urządzenia … Tutaj masz wszystkie zmiany japońskiego SUV.

Najlepsze zdjęcia Mazda CX-5 2017

Najlepsze zdjęcia Mazda CX-5 2017

Najlepsze zdjęcia Mazda CX-5 2017

Najlepsze zdjęcia Mazda CX-5 2017

Druga generacja CX-5, SUV Kompaktowa japońskiej marki, jest już rzeczywistością, po pojawieniu się w pierwszym z dni poświęcony silnika prasy LA Auto Show 2016. Po przybyciu na Europa nowa CX-5 To jest zaplanowane na lato 2017.

Większość istotnych zmian w CX-maj 2017 Skupiamy się głównie na estetycznym rozdziału. Na zewnątrz, pierwszy aspekt, który wyróżnia się przednie odnowiony, z kształtami i wzór przypominający zarówno jego "młodszy brat"CX-3 i jego "najstarszy brat" CX-9 (ta SUV Duża sprzedawane głównie w Stanach Zjednoczonych i Japonii). Dokładniej, powierzchnia przednia jest teraz 10 mm szersza i obejmuje nową fakturę grill. Ze swojej strony, słupy Mają lekko opóźniony (35 mm wstecz).

CX-maj 2017 język projektowania KODO (Albo ruch dusza, która jest, jak można przetłumaczyć z japońskiego na kastylijski) w CX-5 drugiej generacji To jest dodatkowo podkreślona w tym przypadku, z większym eksponowaniu szczegóły sportowych z reflektorami ostrzejszy przedni, Nowoczesne i tylne słupki C organizm gładsza i usprawnione.

Mazda CX-5 2017 wnętrze i silniki

Wewnątrz CX-maj 2017 również prezentuje znaczące zmiany. wybijanie Nowa kierownica trzy-ramienny, nowy kolorowy ekran 4,6 cala w tablica rozdzielcza a nowy multimedialny 7 cala średnicy w górnej części deski rozdzielczej. Dla tych kierowców i pasażerów, którzy kochają najbardziej zaawansowanych technologii, nowa CX-5 oferty System łączności Mazda Połącz, kompatybilny z większością smartfonów Android i systemy operacyjne firmy Apple.

Mechanicznie, silniki zasilające dla nowego Mazda CX-maj 2017 będą się różnić w zależności od rynku, w którym jest sprzedawany. W zakresie diesel, Mazda zapowiada nowy silnik 2,2-D 2.2L SkyActiv, podczas gdy w benzyna będzie oferowane kilka ewoluowały SKYACTIV-G, 2,0 i SKYACTIV-G, 2,5, zarówno z bezpośrednim wtryskiem. W zależności od wybranej wersji, dostępnej trakcji lub pełne i dwa kursy: w sześciobiegową manualną i automatyczną innej identycznej liczby obrotów.

CX-maj 2017Mazda CX-5 2017 dynamizm i ulepszony sprzęt

Mazda mówi Sztywność skrętna CX-maju 2017 wzrosła o 15,5 procent, głównie dzięki zwiększonym wykorzystaniem stali wysokowytrzymałej na słupkach A i B. aerodynamicznie, Japończycy ogłosił ulepszenia w niniejszej sekcji, która zdołała z kolei zmniejszyć głośność dalej.

W kategoriach Sprzęt i bezpieczeństwo, nowa CX-maj 2017 Zawiera nowy system Mazda radarowy tempomat (Albo inteligentny tempomat z radaru i czujników śledzenia) i urządzenia Traffic Sign Recognition (W stanie wykryć znaki drogowe i ograniczenia prędkości dla każdej z dróg, które krąży). Wreszcie, inteligentny system kontroli jazdy Mazda G-vectoring będą również dostępne dla potencjalnych nabywców nowa CX-5.