Volkswagen Virtus: jest to nowy sedan VW

Stycznia 2018 w Brazylii. To jest już potwierdzony termin prezentacji najnowszego modelu Volkswagena. Nazwa virtus, jest wariant nowego sedana Polo.

Volkswagen Virtus: to nowy sedan Polo, który przybywa

Volkswagen Virtus: to nowy sedan Polo, który przybywa

Volkswagen Virtus: to nowy sedan Polo, który przybywa

Volkswagen Virtus: to nowy sedan Polo, który przybywa

Być może salony w Europie nie cieszyć się zainteresowaniem zbyt komercyjny dzisiaj ... znacznie mniej, jeśli mówimy o Kategoria użyteczność, gdzie zostały one praktycznie zniknął. Jednak w innych regionach, takich jak: South rynek amerykański, nadal są ciekawe modele a niektóre akceptacja.

Dobrze, ze pierwotnie ustawiony umysł na tych rynkach, Volkswagen planuje uruchomienie w ciągu zaledwie trzech miesięcy nowy model, który ją reprezentuje Alternatywą użytkowych sedan lub tomy. W tej chwili możemy już zobaczyć jego pierwszy filtrowany obraz konto Instagram, widać w tym artykule. To gwarantuje, że potwierdzenie pochodzi od prezydenta siebie i CEO Volkswagena Brazylii i Ameryki Łacińskiej rynkach, Pablo Di Si.

Ta nowa limuzyna weźmie nazwę Volkswagen Virtus i, jak można odgadnąć już na swoim pierwszym obrazem, część rozwoju nowe Polo Nowo zaprezentowane na naszym rynku. Podobnie jak on, z którego jest wykonany Nowa platforma MQB A0, taka sama premiera Seat Ibiza Pierwszy i iść powoli biorąc wszystkie małe samochody, które rodzą się w grupie Volkswagena.

Wspólna oficjalna publikacja Fernando Calmon (@fernandocalmonoficial) w dniu 9 października 2017 roku w celu (ów) 11:42 PDT

Będąc atrakcyjne dla Wersja sedan o użyteczności, i proporcje, które wskazuje, istnieje wiele szczegółów, które znamy z Volkswagen obok Virtus. Istnieją spekulacje, że będzie mieć dobry rozstaw osi 2,60 m, około 5 centymetrów dłuższych niż Polo. jego pnia powinien być dość szeroki, co najmniej 400 litrów Pojemność i obiecuje dobre nogi.

mechanicznie, Ten nowy Volkswagen Virtus mógł wyposażyć zaawansowany 1,0 TSI silnik benzynowy 3-cylindrowy polo... chociaż nie jest to potwierdzone. Co wydaje się pewne, że zamontować 1.6 16v 110-115 KM.

Możesz być także zainteresowany:

Testowaliśmy nowy VW Arteon!

VW średnica wewnętrzna a pole 8: Volkswagen obok

Adblock
detector