Volkswagen Scirocco nie odejdzie: To będzie nowy coupe elektryczny!

Volkswagen Scirocco nie odejdzie: To będzie nowy coupe elektryczny!

Kto myślał Volkswagen Scirocco zniknie całkowicie błędne. Najnowsze informacje wskazują, że nie będzie nowego Scirocco i będzie … elektryczny!

Nowy VW Scirocco to coupe elektryczny

Nowy VW Scirocco to coupe elektryczny

Nowy VW Scirocco to coupe elektryczny

Nowy VW Scirocco to coupe elektryczny

Volkswagen Scirocco następna generacja będzie stuprocentowo elektryczny samochód. W ramach nowej strategii Grupy Volkswagena, która będzie mocno popełnienia elektryfikacja wielu swoich modeli lub hybrydyzacji -silników benzynowych i wysokoprężnych nowy i bardziej wydajny ewolucja jest jeszcze wiele recorrido- nich, VW Scirocco przyszłość będzie jednym z tych samochodów "pełny i czysty elektryczny", czyli będzie promowana tylko elektryczność.

Według najnowszych informacji, które ma Autopista.es, VW Scirocco przyszłość Będzie nadal mają atrakcyjny ciało coupe i zostanie zbudowany w ramach nowe metody budowania Meb platformie przyszłych pojazdów elektrycznych i hybrydowych. W rzeczywistości, nowa generacja Volkswagena Golfa, będzie mieć Wersja stuprocentowo elektryczny na podstawie prototypu średnica wewnętrzna Concept. Będąc pojazdy wielkości mniej więcej podobna, wszystko wskazuje na to, że VW Scirocco przyszłość podzieli się niemal wszystkie elementy techniczne pole elektryczne.

VW Scirocco Electric VW Scirocco elektryczna przyszłość Będzie to pojazd do przesyłania wiele emocji za kierownicą, z dynamiką i zwinnością, które zawsze wyróżniające cechy, do których należy dodać bardzo szybki moc przyspieszania odróżnia samochód elektryczny, z maksymalnym momentem obrotowym dostępne tylko wewnątrz akcelerator.

Volkswagen Scirocco nowy elektryczny Możesz mieć różne rodzaje baterii, które sprawiają, że mają różne zakresy autonomii. Początkowo będą wersje z bateriami zapewnić autonomię, które mogą wahać się między 200 mil (około 320 km) Oraz 375 mil (ponad 600 km).

Elastyczności i wszechstronności Platforma MEB elektryczne samochody Grupy Volkswagena pozwalają także na przyszłość VW Scirocco Oferujemy kilka wersji w zależności od poziomu mocy silnika. warianty więcej "prosty" Mogli mieć silnik elektryczny umieszczony w przedniej i o mocy około 170 KM, natomiast najbardziej ekscytujących i mocniejsza wersja mogłaby nosić dwa silniki elektryczne (jeden na przedniej osi i jeden z tyłu) o łącznej mocy około 300 KM.

Możesz być także zainteresowany

– VW Golf Sportsvan 2018: To jest nowy Golf kombi

– VW średnica wewnętrzna Buzz: zielone światło dla elektrycznego Bulli XXI wieku

– Czy jesteś zainteresowany faktycznie kupuje samochód elektryczny?

Adblock
detector