Oficer! Seat Arona: wsiedliśmy SUV przybywających w listopadzie

Oficer! Seat Arona: wsiedliśmy SUV przybywających w listopadzie

Wiemy, co oficjalnie Fotel Arona. I zanim dotrze w listopadzie, usiedliśmy na nowy SUV, który nie pozostawi obojętnym. Jest to mały brat Ateca.

Seat Arona: to nowy SUV na zdjęciach

Seat Arona: to nowy SUV na zdjęciach

Seat Arona: to nowy SUV na zdjęciach

Seat Arona: to nowy SUV na zdjęciach

Gmina w prowincji Zaragoza, Ateca, jeden należący do prowincji Santa Cruz de Tenerife, Arona. Hiszpański geografii ruszamy ręki siedzenia, który został właśnie zaprezentowany nowy SUV członek rodziny, po Ateca Seat. Seat Arona Drugi model jest wykonany na platformie MQB A0, po niedawno przedstawiony Seat Ibiza i wyznacza pozycję marki w segmencie małych SUV-ów, rywalizując, m.in. z modelami takimi jak Renault Captur i Peugeot 2008, albo z jeszcze Llagar Hyundai Kia lub Kona Stonic. Zostanie on zbudowany w fabryce w Martorell Seat dla wszystkich i będzie odgrywać kluczową rolę dla hiszpańskiej marki.

Do tej pory w 2017 roku, na Seat Arona reprezentuje już trzecie wydanie marka, po redesign Seat Leon i nadejściem piątej generacji Ibizy. reprezentuje druga marka SUV, aż do przybycia nowego modelu 5 do 7 miejsc, które zostaną wydane w 2018 roku, co będzie Skoda kuzyn Kodiaq, chociaż prawdopodobnie siedzenie jest trochę mniejszy.

Arona na swój obraz nosi piętno zakresie siedzenia, reflektory i światła tylne z trójkątnych kształtach i technologii LED. Inside out bicolor LED światło w czerwonym i białym. Za kierownicą, wszystko kierowca zorientowanych. Siedzenia są kopertowanie i wygodne. Bardzo konfigurowalny, możemy grać z tkanin, odcieni i kolorów w nowym Arona. tam maksymalnie 68 możliwych kombinacji kolorów. Na przykład to, że konsola jest pomalowana w zgodzie z deską rozdzielczą i dach może być szary, czarny, pomarańczowy lub taki sam kolor jak ciało. wykończenie FR w adaptacyjnego zawieszenia pochodzi z dwoma ustawieniami i jechać Seat Profil, który pozwala wybrać z cztery tryby jazdy: Normal, Sport, Eco i indywidualne. Wykończenia dostępne dla Seat Arona być taka sama, jak w Leon, Ateca i Ibiza: Reference, Style, Xcellence i FR.

Seat AronaSeat Arona: większy niż Ibizie

Nowy Seat Arona bierze swoją bazę nowej Ibizy, chociaż ich działania są bardziej hojny: Środki 4,13 metrów, 70 ponad Ibizą mm i 99 mm wysokości, do 1,54 m (W porównaniu z jednym z jego rywali, nowy Renault Captur ma wysokość 1,56 m, bardziej). Seat Arona i zapewnia większy prześwit dla Twojego jazdy off-road (the Zawiesinę podnosi korpus 15 mm więcej niż Ibiza) Oraz większy prześwit z przodu iz tyłu. Posiada również większa pnia, który dociera do 400 litrów Pojemność (355 litrów Ibiza).

Seat Arona, załadowany bezpieczeństwo

Jego kompaktowa konstrukcja i wysoka pozycja kierowcy sprawia, że ​​fotelik Arona idealny dla dnia na dzień w samochodzie miasta, ale także dla naszych bardziej ryzykowny wypady. wyposaża Systemy napędowe pomoc znane marki: asystent automatycznego hamowania awaryjnego, adaptacyjny tempomat, asystent autonomicznej jazdy w korkach, asystenta ruszania pod górę, Detektor zmęczenia, hamowanie multicolisión, Tylna kamera … Ani brakować w kategoriach Łączność z Full System Link Smartfon łączący z samochodem samochodem Odtwórz Apple, Android Auto Lustro Link.

Seat Arona 2017Zakres i silniki

Seat trochę pochodzić z Arona Trzy silniki benzynowe, Blok aluminium: jedna 3 cylindrów 1,0 TSI, dwie potęgi, 95 CV manualna skrzynia biegów z pięciu związków i 115 KM, który już posiada sześciobiegową manualną skrzynię biegów lub DSG z podwójnym sprzęgłem siedem stosunków. A nowy czterocylindrowy silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM, zarezerwowane wyłącznie dla wersji FR sportową, przymocowany do 6 przekładnią manualną.

w paragrafie Diesel, Seat 1,6 TDI Arona wyposażyć CV, 95 i 115. 95 wersja może być wybrany z pięciu skrzynią biegów lub DSG siedmiu i 115 KM ręcznym sześciu. do Oczekuje połowie 2018 pojawienie się w zakresie od 1,0 TSI 90 KM silnik zasilany przez sprężony gaz ziemny (CNG).

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie przyszłe plany Seat

SEAT, Ibiza wersje gazu ziemnego i nowy SUV Arona

Seat wszystkie modele z cenami

Adblock
detector