SUV rewolucja: cały nowy mały przybyciu

SUV rewolucja: cały nowy mały przybyciu

Dziś już się na rynku, ale w najbliższych miesiącach będą lawina. Segment małych SUV jest najszybciej rozwijającym się. Oto top 10 samochody pochodzące.

10 najlepszych mały SUV wchodzące na rynek

10 najlepszych mały SUV wchodzące na rynek

10 najlepszych mały SUV wchodzące na rynek

10 najlepszych mały SUV wchodzące na rynek

Jeśli segment SUV kompaktowy została odnowiona w pierwszych miesiącach roku całkowicie wraz z nadejściem nowego Kia Sportage, Ateca Seat, Volkswagen Tiguan, i spółka, teraz spojrzeć w dół, aby zobaczyć co wyjdzie. Wszyscy producenci są już zagrać na nowym segmencie małych SUV, że stało się modne Nissan Juke a obecne Super sprzedaż wzrosła Renault Captur, Peugeot 2008 Jeep Renegade, Fiat 500X… No, to dopiero początek. W najbliższych miesiącach wyniesie jedną i bezprecedensowy zalew nowych samochodów do tej kategorii; Tyle będzie jego wzrost, który już pod wielu analityków skończy się „zabijanie” konwencjonalna utylitarny. prezentujemy najlepszy mały SUV 10 przylatują.

Kia Sportage miniKia: a "mini" Sportage 2017

Kia wyląduje w 2017 w kategorii z nowym SUV mniejszy niż jego Sportage: już potwierdzone koreańskiej marki. Moment jego imię, a jego końcowy obraz nie jest znana, ale może być oparta na Kia Provo widać na zdjęciach, wykorzystując pojęcie widzieliśmy trochę czasu na Geneva Motor Show. Ten nowy mały SUV Kia To może mierzyć około 4 metrów długości i wygląda być zwolniony z cylindrów benzyna 3 Turbo 100 do 120 KM moc.

Przyszłość mały SUV Kia

Inteligentny: A SUV Forfour dla miasta

mądry również rośnie jak marki i jako zakres. Jednym z jego przyszły rozwój będzie mały SUV również opracowany z Renault. To może być nazywany Forfour SUV, lub Formore, jak już filtrowane z Niemiec. Projekt, już trwają, należy wstawić później do innego prawie kloniczne SUV w Renault, który może być umieszczony poniżej obecnego Captur. W obu przypadkach wysłać dobry design i dynamikę, towarzyszy jak zwykle tylnym silnikiem i tylnym napędem. Obietnic.

Przyszłość Smart mały SUV

Ocenić swój samochód za darmoDacia: “mini” Duster 2018

Dacia będzie również rozszerzyć dostaw w nadchodzących latach. Jego największym zaskoczeniem będzie "mini" Duster, nowy mały SUV z którym „jeść” na rynek. W tej chwili nie jest oficjalna nazwa, ale mogłoby być oparte na nowym Renault kwid, samochód, który już sprzedaje w Indiach za cenę, która Europa powinna być między 6500 a 7500 euro. Tam, że wzór jest sprzedawany z małym silnikiem benzynowym 799 cm3 i 54 KM, propelent dla których 3,9 l / 100 km zużycie jest homologowany w Chinach. Dacia wyposażyć przyszłość w Europie benzyna 75 KM 1,2 atmosfery, Choć logika stawia benzyny trzy-cylindrowy 0,9 TCe 90 KM i olej napędowy 1.5 dci 90 KM najlepsze opcje mechaniczne samochodu, których długość nie powinna przekraczać 4.10 m. Zobaczymy.

Mała przyszła SUV Dacia

Seat: a Ibiza “mini” Ateca oparty w 2017

z Ibiza jak aktualna technicznego punktu początkowego i strukturalne, Siedzisko rozpocznie się w 2017 roku jego SUV mała. Zostało to już potwierdzone hiszpańskiej marki, który ma również nadzieję skorzystać z sukcesu, który wydaje mającej swój nowy kompaktowy SUV, z Ateca. Moment jego nazwisko jest również znana. Przyszły model powinien mierzyć wokół 4.10 m długości i postawić na najnowszych silników Diesla 1,6 TDI i 1,4 TSI benzyna. Dynamizm i dobra przestrzeń, powinny być również mocne strony, ponieważ są one już w siedzibie Ateca.

Przyszłość małych SUV Seat

Volkswagen: Polo SUV dla 2018

Volkswagen potwierdziła już, że drugi samochód produkowany w jej fabryka Navarra… i to jest twój Polo przyszłość SUV. produkcja rozpocznie się w 2018 roku i woli, jak również foteli, utylitarny architektura grupy Volkswagena. To wydaje się być Tiguan skali jeden powinna wynosić około 4,20 metrów długości i zawierają wiele technologii mamy już najnowsze modele Volkswagena. To może wprowadzić wersje czysto miejskich, Nowy diesel TDI i TSI benzyna, a nawet więcej wersji Camperas AWD. Z Niemiec twierdzą, że ich średnia cena powinna wynosić około 17000 euro.

Przyszłość mały SUV Volkswagena

Volkswagen Polo SUVOpel: Meriva będzie SUV w 2017 roku

Opel ma już Mokka, ale poniżej, będzie wprowadzenie nowego modelu w przyszłym roku. Będzie to Meriva, że nawet jeśli trzymać minivan ciała również przyjąć nowa wersja SUV. Nie rezygnując z ich znaną funkcjonalność, a jego kompaktowe wymiary, to zajmie tym razem Estetyka każdym calu konkurować w segmencie z większym zapotrzebowaniem klienta. Będą budowane obok Meriva minivan w fabryce Opla w Figueruelas, Saragossa, i odróżnić można dodać nazwę “skały„Podobnie jak w obecnym Opel Adam. rozpocznie nową platformę modułowy i przyjęcie bardziej wydajnych silników aktualne. Wielu z nich są reklamowane jako takie trzycylindrowy, więc mam nadzieję, że benzyna przybycie nowego 1,0 Turbo 105 KM. już diesel, thrusters 1,6 litra, w wariantach 110 i 136 KM, powinny być tymi, którzy zmonopolizować trzon oferty.

Mała przyszła SUV Opla

Hyundai: mały SUV na horyzoncie

Hyundai Już rozpoczęła się w niektóre azjatyckie rynki miejskie Kreta, SUV z wielu estetycznych cech Tucson. Europa jest już potwierdzony jak Kia, marka będzie mieć mały SUV w najbliższych latach, ale się okaże, czy będzie to Wyprowadzenie z tej samej Krecie… i nawet jeśli to można nazwać, że zbyt. Na razie możemy potwierdzić, że model ten jest produkowany na podstawie ula metod, które zapewniają sztywność i lekkość „”, i ma trzy możliwe silniki: benzynowy 1.6. Podwójny VTVT 123 KM, 1,6 CRDI 128 KM 90 HP 1,4 CRDI. Trzymamy raportowanie …

Przyszłość małych SUV Hyundaia

Nissan: kopnięcia, globalny mały SUV

Nissan już przedstawił Kicks, nowa Globalny mały SUV marka rozpoczęła w 80 rynkach na całym świecie. W połowie drogi pomiędzy wielkością Juke i Qashqai, tego lata zostanie wydany. Brak potwierdzenia czy jeszcze dotrzeć do rynków zachodnioeuropejskich, Nowy Nissan Kicks, powodując jego Kicks Design Concept przedstawiony w Sao Paolo Hall w 2014 roku, Jest opracowany na platforma Nissan V (Odcinek B, na którym opiera się, na przykład, Nissan Micra lub marca). Wielkości będzie w połowie tak Juke i Qashqai: to znaczy, że jest już mówić o rozmiarze 4,30 m długości, około 17 cm dłuższy niż pierwszy i około 8 krótszy niż Qashqai. Obecnie nie ma zakres mechaniczny ogłoszone, ale wszystko wskazuje, że powinien on mieć co najmniej silników benzynowych 1,2 DIG-T 115 KM i 110 KM 1,5 dci, w wersjach z przednim i napędem na wszystkie koła. Zobaczymy, czy chodzi o Europie.

Przyszłość małych SUV Nissana

Nissan KicksAudi: Q2 i uzyskać gotowy jesienią

Już przedstawione, byliśmy w stanie jechać od tej lipca można chcieć … i tej jesieni zobaczymy już na rynku. mówimy o Audi Q2, mały SUV, który otwiera markę pozycjonować go poniżej obecnego Q3. Cna 4,19 metrów, dobrze ponad cztery metry od Audi A1 i pobytów 13 centymetrów odnowione Audi A3. Jest on znany z dobrego kufer z 405 litrów pojemności, dobre wnętrze przestrzeń i dobrą dynamikę. chwila, przetestowaliśmy wersja 1.4 TFSI 150PS benzyna Moc, z systemem zamykania cylinder w zakresie pomiędzy 1400 a 3200 obrotów na minutę.

Przyszłość małych SUV Audi

Citroën: e-Mehari, oryginalny zakład

Skończyło się z nowym Citroen e-Mehari, mały SUV można już kupować i reprezentuje zakład z pewnością najbardziej oryginalny ze wszystkich. Ten nowy samochód elektryczny jest reinterpretacja Mehari 1968, prostego i lekkiego zamienny z korpusem z tworzywa sztucznego ABS. z obraz który wyraźnie łączy się z projektu Kaktus Citroën C4, marka gala ucieka się do producenta Bolloré elektryczny samochód specjalista aby dać życie samochodu. Projekt odbywa się poprzez podpisanie dwóch jodełkowe, natomiast Platforma i miotający pochodzić z Bolloré wymarły niebieskie Lato, chociaż montuje w fabryce Grupy Breton PSA w Rennes. Mamy już udowodnione. W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje.

Nowy Citroën e-Mehari

Możesz być także zainteresowany:

10 SUV najbardziej cenione przez Hiszpanów

Buying Guide: Najlepszy SUV duży rynek

Cały rynek kompaktowy SUV

Adblock
detector