Nowy Ford Fiesta 2017 osiągnie ósmej generacji

Nowy Ford Fiesta 2017 osiągnie ósmej generacji

2017 Ford Fiesta jest już rzeczywistością. Jednym z najbardziej popularnych samochodów dostawczych na rynku pochodzi z nowego projektu, bardziej wydajnych silników i wiele technologii na pokładzie.

2017 Ford Fiesta: najlepsze zdjęcia

2017 Ford Fiesta: najlepsze zdjęcia

2017 Ford Fiesta: najlepsze zdjęcia

2017 Ford Fiesta: najlepsze zdjęcia

Nowa generacja Ford Fiesta nie będzie żadnych. Oval Przeglądaj nowe możliwości jego sukcesy gospodarcze, który został wydany w 1976 roku, odnawiając na wszystkich frontach. Na przykład, nadejścia luksusowa wersja „Vignale” z oponami 18-calowymi, wariant z wyraźnym akcentem SUV, Fiesta Aktywny, i, oczywiście, z pod nazwą ST-Line sportowy mety.

Bo nie tylko nie zmienił elewację, czyli jego powierzchowność estetykę gdzie widzimy przód z nową kratą i bardzo różni się od poprzedniej partii z większą ilością poziomych i kształtów kwadratowych) z tyłu. Ma również próbował dać bardziej nowoczesny wygląd wnętrza, o bardziej opływowym i mniej przycisków deski rozdzielczej, lepsze wykończenie i elegancki dach panoramiczny (Pierwsza Fiesta) dzieli się na dwie części, pierwszą, która jest w stanie otworzyć.

Aby to wszystko dodaje się technologiczny ważny ładunek na pokładzie, pełen zakres mechaniczny (od 75 do 140 KM) i bardzo wydajny, ale również utrzymanie tożsamości nabytej przez lata w różnych Fiesta.

Tył Ford Fiesta 20172017 Ford Fiesta: technologia, hasło

Ford Fiesta 2017 to nadal będzie zabawa pojechać i ze sportową atmosferą we wszystkich wersjach dostępnych na rynku kilka użytkowego. Poprzednia generacja była już także oznaką bycia dobrze załadowany ile dana technologia jest samochód, ale teraz jest coraz większa. w górę 15 Systemy napędowe pomoc zaoferuje nową Fiestę, wszystko wokół przegubowy 2 kamery, radary 3 i 12 czujniki ultradźwiękowe monitorować samochód w ich 360 i kontrolować to, co dzieje się na drodze do 130 metrów dalej.

Stoi nad całością poprawiła antykolizyjny z funkcją rozpoznawania pieszych która działa również w nocy i aktywuje światła ostrzec pojazdu. posiada również jako nowość do nowego Forda Fiesta automatyczny asystent parkowania, z dodatkiem baterii funkcji parking.

Dodaj do tego wszystkiego wiązki sygnału System automatycznego rozpoznawania, sterowania adaptacyjnego i ogranicznika rejsu, ostrzeżenie, zawiadomienie o przekroju ruchu niewidomych, ostrzegając bezpieczny dystans oraz pomoc w utrzymaniu ostrzeżenia pasa, i masz pełny arsenał technologiczny w narzędziu północnoamerykańskim.

Ford Fiesta 2017Na poziomie łączności, Nowa generacja SYNC 3 Jest wyrażona w dwa możliwe ekrany na desce rozdzielczej tak ruchomy: 6,5 cala i jeden 8 cali typu Tablet, kolor i wielkie rozdzielczości w obu. Voice Control będzie odgrywać ważną rolę w poprawie doświadczenia kierowcy i smartfon z samochodu.

2017 Ford Fiesta: większa przyczepność, lepsze dynamika, bardziej wydajne silniki …

w Nowy Ford Fiesta 2017, To był duży nacisk na poprawić dynamikę jazdy, które mogą ubiegać się o zabawy i sporty dotyk wszystkie produkty Ford. Aby poprawić Forda Fiesta zwiększona sztywność skrętną zespołu (15%) oraz Wzrosły one ścieżek (+ 30 + 10 mm mm z przodu i z tyłu) i bitwa (+ 4 mm) w celu poprawy, a kontakt zwiększenie samochodów z asfaltem. The, zapalniczka, Przedni stabilizator pomaga.

Jeśli spojrzymy na część mechaniczna, znaleźć 3 inny mechaniczny, wszystko Euro 6 i system start&Zatrzymać w standardzie. w benzyna, zasadą jest Nowy trzy silnik 1,1 litra w kompetencji 75 i 85 CV, oba są związane z pięć przekładnia manualna.

Wewnątrz Ford Fiesta 2017Powyżej, nie mogło zabraknąć tricilíndrico ale także znacznie bardziej decydujące i popularne 1,0 Ecoboost, dostępny w krokach 100, 125 i 140 KM z nowym sześciu przekładnia manualna; 100 KM wersja może być również związane z automatyczną skrzynią biegów. Silnik ten, nie precyzując, co modele Ford włączenie od 2017 roku po raz pierwszy w funkcję tricilíndrico butli dezaktywacji.

w diesel, wysyła 1.5 TDCi 85 KM, z emisją CO2 tylko 82 g / km (od 95 g / km w benzynie) oraz 120 KM.

Kiedy będzie? w górę lipiec 2017 Nie zobaczymy go na drogach, a jeszcze musieli poczekać trochę dłużej, aby mieć bardziej szczegółowe informacje dotyczące zakresu, cena, itd.

Adblock
detector