Dacia „mini” Duster będzie się rzeczywistością w 2018 roku

Dacia „mini” Duster będzie się rzeczywistością w 2018 roku

Oferta w zakresie samochodów Dacia będzie rozbudowywana w kolejnych latach. Czy kolejna wielka niespodzianka? "mini" Duster będzie gotowy w ciągu kilku lat.

Dacia Duster mini 2018

Dacia Duster mini 2018

Dacia Duster mini 2018

Dacia Duster mini 2018

Dacia Duster chce kontynuować wykorzystując zjawisko na wszystkich poziomach. Kilka dni temu informowaliśmy Was, że 2017 będzie gotowa nowa generacja tego SUV niskich kosztach, co następuje roku gama pojazdów SUV rumuński firmową grupa Renault-Nissan będzie rozwijać się w liczbie.

nazwa nowego samochodu z Dacia w segmencie SUV To nie poczyniono jeszcze urzędnika. w Autopista.es mamy ochrzczony "mini" prochowiec w wyraźnym odniesieniem do jego starszego brata. To nie jest nierozsądne, aby myśleć o hipotetyczny Dacia Duster mniejszy, ponieważ w 2015 i pod patronatem Renault została uruchomiona w Indiach osobliwy Renault kwid, samochód, że obecny walutowym sprzedawane w Chinach od około 3500 euro, za cenę, która Europa powinna być między 6500 a 7500 euro.

Po ich dostosowania do rynku europejskiego, Dacia przyszłość "mini" prochowiec już mają systemy zabezpieczeń wymagane przez przepisy wspólnotowe, takie jak ABS, kontrola stabilności ESP, kontroli ciśnienia w oponach oraz poduszki powietrzne przednie i boczne, między innymi urządzeniami.

online używane wycena samochoduW Indiach Renault kwid (Która dzisiaj możemy uznać jako rzekomy "mini" prochowiec) Jest sprzedawany z małym silnikiem benzynowym 799 cm3 i 54 KM, propelent dla których 3,9 l / 100 km zużycie jest homologowany w Chinach. Według dostępnych informacji Autopista.es, Dacia przyszłość "mini" prochowiec który osiągnie Europę powinno zapewnić skuteczniejsze i bardziej nowoczesne niż te oferowane w silnikach Indiach. Dobrym punktem wyjściowym będzie atmosferycznego 1,2 benzyna 75 KM, mimo logiką umieszcza benzyny trzycylindrowy 0,9 TCE 90 KM i olej napędowy 1.5 DCI 90 KM jak najlepszych sposobów mechanicznych samochodu, którego długość nie powinna przekraczać 4,10 m.

w wnętrze przyszłość Dacia "mini" prochowiec, przeważa prostota i praktyczne elementy z kilku schowków rozrzuconych po przednich i tylnych siedzeniach.

Widać, SUV moda jest tu zatrzymać. Trzymamy raportowanie …

Możesz być także zainteresowany

– Porównać do trzech samochodów na raz

– Wszystkie ceny nowych samochodów

– Wszystko kompaktowy SUV od momentu

– Top 10 SUV za mniej niż 20.000 euro

Adblock
detector