VW Tiguan Coupe 2018: Więcej szczegółów i zdjęcia nowego SUV

VW Tiguan Coupe 2018: Więcej szczegółów i zdjęcia nowego SUV

Volkswagen planuje poszerzyć swoją ofertę o nowe modele SUV, a jedną z nich będzie Tiguan Coupe pojawi się w 2018 roku, aby dać odrobinę emocji i wyłączności.

VW Tiguan Coupe: stylowy nowy SUV w 2018 roku

VW Tiguan Coupe: stylowy nowy SUV w 2018 roku

VW Tiguan Coupe: stylowy nowy SUV w 2018 roku

VW Tiguan Coupe: stylowy nowy SUV w 2018 roku

Volkswagen w najbliższych latach znacznie zwiększy swoją ofertę modele SUV, szukając większego dostosowania do aktualnych potrzeb rynku. Do tej pory, Volkswagen Miał typ samochodu oferta SUV stosunkowo mała, składający Tiguan i Touareg. Ale to ma się zmienić. Pod koniec roku przyjdzie Volkswagen T-Roc, wielkość zwrotnicy Golf, ale dodatkowy prześwit 1,5 cm, o ładowności 421 litrów i niższą cenę niż z Tiguan. Następnie w 2018 roku, pozwoli jej wygląd Volkswagen T krzyż opiera się na przyszłość Polo, że przyjdzie konkurować z Renault Captur, Peugeot 2008, Mazda CX-3 i Opel Crossland X.

VW Tiguan Coupe 2018Jednak bohater pozostanie Volkswagen Tiguan, który będzie różne warianty nadwozia aby dotrzeć do wszystkich możliwych nisz rynkowych. 7 osobowa będzie znakiem rozpoznawczym Tiguan Allspace wydłużony walka, również będą sprzedawane z 5 miejsc do maksymalizacji maletero-, natomiast miłośnicy wyłączności oraz sportowy projekt Mogą zdecydować się dla Volkswagen Tiguan Coupe (2018), z silnikami 2,0 TDI 240 KM i 2,0 TSI 220 KM Główne opcje mechaniczne. Charakteryzuje się ona bardziej agresywnym z przodu, listwy boczne, część tylną zmodyfikowanej grupy (w szczególności optyczne) i w linii z nachyleniem w suficie, które uśmiercono pewną funkcjonalność i wewnętrzną przestrzeń z tyłu słupka, lecz bez utraty dwa tylne drzwi.

VW Tiguan Coupe cena będzie wynosić około 1500 € wyższa niż Volkswagen Tiguan konwencjonalne. Chiny, który stanowi największą część sprzedaży Volkswagen, Trzeba jej pochodną SUV, który dzieli wiele cech wspólnych z przyszłości Skoda Kodiaq Coupé, przeznaczone na rynek azjatycki. W obu przypadkach, platforma służy MQB A2 Samochody przeznaczone do 4,5 metra lub więcej.

Możesz być także zainteresowany:

coupe SUV na rynku (i tych, którzy pochodzą)

Volkswagen Concept Coupe CrossBlue

Volkswagen Tiguan Allspace

Adblock
detector