Volkswagen Golf 2019: więcej danych Nowe zdjęcia!

Volkswagen Golf 2019: więcej danych Nowe zdjęcia!

Ósma generacja VW Golf rozpocznie sprzedaż w 2019 roku i oto pierwszy smak jak samochód zostanie wezwany do bycia cały sprzedającą.

VW Golf 2019: pierwsze zdjęcia

VW Golf 2019: pierwsze zdjęcia

VW Golf 2019: pierwsze zdjęcia

VW Golf 2019: pierwsze zdjęcia

najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie w ostatnich latach, VW Golf, zawsze jest wiadomością. teraz, Autopista.es można przekazać Jak będzie nowa generacja -oktawa, które Premiera planowana jest na 2019.

Obecna generacja VW Golfsiódmy-, właśnie otworzył głęboka zmiana (Patrz test VW Golf 2017). Niewielkie zmiany w projekcie, bardziej wydajne silniki i, przede wszystkim, większy wkład technologiczny w zakresie bezpieczeństwa i systemów napędowych słuchowych odróżnić najnowszą aktualizację siódmej generacji Golfa. ale to, cojak będzie Golf VIII? Czytaj dalej …

VW Golf 2019: rewolucja technologiczna i wnętrze

Oficjalna premiera ósmej generacji VW Golf odbędzie się, najprawdopodobniej w jesień 2018, gospodarczych, począwszy pod koniec tego roku lub już wcześnie z 2019. Jak zwykle w każdej Nowa generacja Volkswagena Golfa, nie należy się spodziewać rewolucyjnych zmian w wygląd zewnętrzny. Tak nie będzie nieznaczne zmiany estetyczne w wyglądzie reflektory, osłona chłodnicy, tylne światła i nowe wzory felg aluminiowych. gdzie Tak więcej istotnych zmian doświadczy wewnątrz i technologia.

VW Golf 2019Według dostępnych informacji Autopista.es, wielki podstawą wewnątrz Volkswagen pole VIII Będzie to jego wielka ekran prostokątny umieszczony w centralnej części deski rozdzielczej (obraz i podobieństwo Tesla lub nowego Volkswagena Arteon). Z dużym ekranie może obsługiwać praktycznie wszystkie funkcje nowy system informacji, nawigacji i rozrywki. Z drugiej strony i bardziej dostępne dla oczu kierowcy, ożywają jednego nowy znacznie większy wyświetlacz cyfrowy, który miał swoją premierę na "restyling" 2017. gestural kontrola kierowcy, urządzenie ostrzegawcze zmęczenie i znużenie, automatyczny system hamowania, ostrzegając niezamierzoną zmianą pasa ruchu, kontrola martwy kąt oraz liczne znane asystentów jazdy będą nadal dostępne w VW Golf nowa dostawa.

VW Golf 2019: pół-autonomiczny i połączony z innymi samochodami

Ósma generacja Volkswagen Golf samochód zostanie podłączony w każdym calu. W uzupełnieniu do podłączenia dowolnego urządzenia mobilnego pasażerów podróżujących w ramach Golf będzie miał efektywną technologię, która pozwoli udostępniania danych podróż i incydentów ich z innymi pojazdami podróżowanie na tej samej drodze lub innych pobliskich drogach.

A także w pewnych okolicznościach Nowy VW Golf mogą podróżować samodzielnie, bez ingerencji człowieka, Oznacza to, że stoją w obliczu Pierwszy Golf z autonomicznych funkcji napędowych.

VW Golf 2019VW Golf 2019: platforma MQB, prąd …

zakład elektryczny Grupa Volkswagen stoi w kolejnych latach jest bardziej niż oczywiste. Kilka tygodni temu ogłosił ofensywę uruchomić więcej niż 30 samochodów elektrycznych do 2025 roku. Jednakże, silniki spalinowe czy z benzyna lub diesel im jest nadal długa droga.

Zatem, nowo wydany Nowy silnik benzynowy 1,5 TSI zamykania cylindra Będzie to jeden z Najpopularniejsze silniki, jak również istniejąca wersja 150 KM, Nie może być również mniej potężne 130 KM. pędniki diesel VW Golf pozostają również wersje kolejne żądania, mimo wszystkich ograniczeń przeciwko tego typu paliw większości krajów europejskich (Francji i Wielkiej Brytanii, dwie z najnowszych przykładów zakazać sprzedaży samochodów nakładają oleju napędowego i benzyny w ciągu kilku lat).

VW Golf 2019: trzy i pięć drzwi, znajomy Variant …

Oprócz kilku wersje benzyna, olej napędowy, sto procent Electric (e-Golf pozostanie jego nazwa) i plug-in hybrid (Golf GTE), 2019 VW Golf Zakres powinny być głównie trzy przegubowe rodzaje nadwozia: trzy drzwi, pięć drzwi i Variant rodzina (Zobacz zdjęcia wszystkich z nich w galerii zdjęć).

wersje więcej "pikantny" i sportowych VW Golf 2019 pozostanie GTI i R, ten ostatni ze znacznym wzrostem mocy ze względu na możliwą obecność w swoich genach technicznych silnika elektrycznego, który będzie odgrywać rolę bardziej widoczne, a także generator energii elektrycznej jako Dodatkowy zasilacz w końcowym wydajność System hybrydowy.

Adblock
detector