Audi A1 2018 i będzie nowa „Ibiza” Premium

Audi A1 2018 i będzie nowa „Ibiza” Premium

Druga generacja Audi A1 jest gotowa. 2018 będzie zobaczyć jego remont, korzystając z rozwoju najnowszej Ibizy … ale dodanie jakość i doskonałą ofertą.

Audi A1 2018, pierwsze zdjęcia z nowego narzędzia premii

Audi A1 2018, pierwsze zdjęcia z nowego narzędzia premii

Audi A1 2018, pierwsze zdjęcia z nowego narzędzia premii

Audi A1 2018, pierwsze zdjęcia z nowego narzędzia premii

Coś się zmienia między producenci premii. Pod hasłem, Mercedes On przebudowany kilka lat temu jego całej gamy … i to działało bardzo dobrze. To odmładza swój wizerunek, przedstawił wszystkie rodzaje nowego produktu, a nawet zmienił swoją filozofię. BMW Jest teraz na tej samej linii: wraz z wydaniem jej kolejnego SUV X2, obiecuje rewolucyjne zmiany w zakresie projektowania, zawsze zakładami genu sportu znane. dobrze, Audi został również wydany … i duże. Z wielkim wydarzeniem Audi Summit stało się jasne, że w tym tygodniu zanurza się w postęp technologiczny, cyfryzacja, autonomiczne jazdy … W skrócie, w samochodzie przyszłości i nowej A8 jest najlepiej.

Jednak poniżej Audi także silny zakład do odnowienia. Nowy Q3 A3 i premiera wkrótce również istotne zmiany, które mamy już mówić, więc dzisiaj skupimy się na Inne duże wieści: the druga generacja jej najmniejszego samochodu, Audi A1. Rzut oka na obrazy generowane komputerowo naszego ilustratora Schulte (zawsze bardzo wiarygodne) wystarczy, aby udowodnić, że start, estetycznie dużo bardziej atrakcyjne.

Nowe Audi A1 planowany jest przyjazd rynek w Czwarty kwartał 2018 roku, więc to może być ujawniona oficjalnie na zbliżającym się Geneva Motor Show, które odbędzie się w marcu. więcej wiele ostrych linii, boczny korpus żebro i nowe grupy optyczne przewodzić nowy obraz, bardziej wydajny i sportowe. również Zarabiają znacznie więcej wlotów o obecności.

Audi A1 2018Audi A1 2018: Pożegnanie z 3 drzwiami?

Opracowany i od A0 platforma MQB, skąd wszystkie małe samochody Grupy Volkswagena i wydała najnowsza generacja Ibiza, nowe Audi A1 rozwijać coś w długości. Od 3,97 m zaprezentuje około 4,04 m długo (A obok nowej Ibizie), a także w górę 20 mm szersza i ofiara 90 mm rozstawu osi również lepsze. Wydaje się zatem, że jeden z jego słabych punktów tej pory, przestrzeń wewnętrzna, powinna poprawić znacząco.

Ta zwiększona funkcjonalność nowego Audi A1 będzie również korespondencję w bagażniku. Według informacji, które zbieramy od Nasza siostra magazyn Auto Motor und Sport niemiecki, jego nośność wynosi obecnie około 350 litrów, to znaczy, pomiędzy 70, a 80 bardziej w obecnej generacji. Pokrywa bagażnika zapowiada się również bardziej praktyczny i większe.

ale może jeden z najważniejszych zmian który będzie rejestrował nowe Audi A1 jest to, że wyeliminować w tej drugiej generacji Wersja 3-drzwiowa: Jak tylko ogłoszono nowy Seat Ibiza. Coś, co na co dzień widzimy więcej z nowych samochodów dostawczych i kompaktowy.

Silniki nowego Audi A1

W mechaniczna, nowe Audi A1 będzie również premiera najnowszych silników Volkswagen Group, dając znaczny skok tutaj również o Seat Ibiza. w benzyna Oczekuje się, że aby otworzyć ostatnią gamę silników 3 cylindrów 1,0 TSI 115PS (Rezygnacja z najmniejszą 1.0 z 75 do 95 KM), a powyżej powinny wskazywać 1,4 TSI, 125, 150 (I System shutdown cylinder) I 190 KM moc.

2018 Audi A1 wnętrzAle jeśli nie opuściły Cię jeszcze jasnej koncepcji różnica nowego A1 względem Ibiza, to mówi, że moc będzie jeszcze większy. Z Niemiec filtrujemy jak to będzie również 2.0 TSI o mocy większej niż 250 KM w wersji Audi S1 (Do tej pory przebywał w 230 KM) i oczywiście i będzie funkcja adaptacyjnego tłumienia; a nawet RS1 nawet bardziej radykalny wariant o mocy 300 KM i moc, nic więcej i nic mniej.

szacunek do diesel, przynajmniej w jego uruchomienia Planuje się, że nowy zakład Audi A1 na jednym silniku: the znany 1.6 TDI 110 KM że daje tak dobrych wyników po nieco niezdecydowanych wczesnych lat. Nie wydaje się, że A1 chce postawić wiele mechanikę Diesla.

Od 17.500 euro w Niemczech …

Nowe Audi A1 postawić także znacznie bardziej kompletne wyposażenie. Wzmacniające systemy wspomagające, takie jak ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu, wykrywanie pieszych, automatyczne parkingowych, wspomagana hamowania i nawet nowych funkcji oświetlenia LED nawet na poziomie środowiska wewnętrznego, będzie faktem.

A mówiąc o wnętrza, nowe Audi A1 również postawić cyfrowy oprzyrządowanie do 6,5 cala, oraz system informacji i szkoleń krawędzi, ale w łączności. I, oczywiście, i jako nowa Ibiza wyposażyć również cIndukcyjny Arga dla telefonów komórkowych. W Niemczech i dać nam ich ceny: odejdzie od 17.500 euro. Przekonamy się w Hiszpanii.

Adblock
detector