DS 7 Crossback: nowy SUV jest już w sprzedaży (ceny)

DS 7 Crossback: nowy SUV jest już w sprzedaży (ceny)

Nowy DS 7 Crossback jest już w sprzedaży na rynku hiszpańskim. Specjalna wersja premiery przypada inauguracyjnego tego nowego SUV PSA Group.DS 7 Crossback: nowy SUV jest już w sprzedaży (ceny)

Grupa PSA Marka, DS, ogłosił, że może teraz dokonać rezerwacji nowego SUV DS 7 Crossback La Première. Pojazd, który pojawił się już w Geneva Motor Show i byliśmy strzelanie do inauguracji po raz pierwszy Emmanuel Macron na prezydenta Francji. Ta wersja, limitowana edycja, może być rezerwowany wyłącznie przez internet.

DS ustalił cenę bazową tego DS 7 Crossback La Premiere 52.000 euro za zwolnienie Diesel 180 KM i 52,750 euro Jeśli zdecydujesz motoryzacji 225 KM benzyna. W obu przypadkach, to ograniczona wersja jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów ośmiu prędkości, w którym komfort jazdy i niskie zużycie jest surowy.

wersja La Première będzie pierwszym dotrzeć na rynek DS 7 Crossback i ze względu na jego wyjątkowość, towarzyszy wykończenie pasujące do ograniczonej wersji. Ten samochód może być wybrana trzy kolory: Artense szary, biały lub Pearly Black Pearl. Podobnie, wszystkie wnętrza zwieńczone Tapicerka nappa Kolor Art Rubis.

Ponadto zewnętrzne zostaną także szczegóły Kolor Art Rubis, jak w logo DS na anagramy boki lub 20-calowe koła. Ponadto wnętrze będzie rys couture „perła punkt” które zapewniają większą wyłączności do samochodu i ogląda obraz w połączeniu z innymi kolorów znajdujących się wewnątrz.

Musimy poczekać

Do tej pory mówiliśmy o DS 7 Crossback La Premiere, ale aby zobaczyć na naszych drogach resztę rodziny DS 7 Crossback trzeba czekać, aż 2018 i 2019. Kolejne wersje roku zostaną dodane z silników spalinowych: Dwa diesel (130 do 180 KM), a trzy benzyna (130, 180 i 225 KM). Wersja La Première może być wybrany dlatego motorizations zatrzymać ten zakres SUV. Ponadto, w 2019 roku osiągnie on jeden plug-in w wersji hybrydowej 60 km zakresie elektrycznym i 300 KM w połączeniu z silnikiem elektrycznym i spalania.

Możesz być także zainteresowany:

DS 7 Crossback: wszystkie zdjęcia i dane z pierwszego SUV DS

DS 7 Crossback, samochód prezydenta Francji

SUV z atakami PSA światowych

Adblock
detector