BMW serii 3: rewolucyjna nowa generacja nadchodzi

BMW serii 3: rewolucyjna nowa generacja nadchodzi

Przyszłość BMW serii 3 będzie znacznie więcej niż tylko odnowienia i będzie zawierać wiele rozwiązań w zakresie budowy i łączności. Oto wszystkie szczegóły odniesienie sedan.

Nowe BMW serii 3 będzie się rzeczywistością w 2019 roku

Nowe BMW serii 3 będzie się rzeczywistością w 2019 roku

Nowe BMW serii 3 będzie się rzeczywistością w 2019 roku

Nowe BMW serii 3 będzie się rzeczywistością w 2019 roku

Future BMW serii 3 który otwiera się w 2019 Jest to znacznie więcej niż odnowienia limuzyny lub klonowania jej górnej serii. z Saga: New Series 3, BMW zamierza prowadzić produkcja wielomateriałowych, nowe koncepcje łączność oraz zapewnienie trwałość tradycyjnych silników spalinowych. Ale idź do stron.

Jeśli Future BMW serii 3generacji G20, już w dowodach dnia oficjalnej prezentacji późno 2018 i do sprzedaży na początku 2019 roku– nie znaleźć coś rewolucyjnego w sposób umieścić w niepewnie, będzie cię zapewnić, że jeśli tło. Stoimy w obliczu tego, co jest ewentualnie el większa zmiana pokoleniowa w historii marki, zmaterializowany w sposób Saloon większe opakowanie i przejściu do samochód bez kierowcy.

2019 BMW serii 3BMW Seria marca 2019: technologia i wnętrze szczegóły

w BMW serii 3 znajdziesz mnóstwo nowości. w kabina, Można zobaczyć czystsze wnętrze, z mniejszą ilością przycisków i wiele funkcji kontrola gestural. Na tym, roszczenie BMW słyszeliście klienta do rozwijania bardziej intuicyjne funkcje, zachowując I-napęd pokrętła. Koncepcja i-Vision jest nowym źródłem inspiracji w estetyce; 5 i 7 Series w technologii, a także zwiększyć serie seria 3 w wielu innych dziedzinach. w łączność, po prostu chcą BMW jest połączone paradygmat samochodu do tego stopnia, że ​​samochód odgrywa rolę partnerem osobistej mobilności. Użytkownik będzie miał nawet regularne aktualizacje oprogramowania przez które odmładza generacji G20, cyfrowo, sześć w ciągu sześciu miesięcy. Ale co BMW nie zapomnieć jest to, że za kierownicą, nie będzie kierowcy kontynuowanie jazdy lubić, i tam, Przyszłość serii 3 ukrywa kolejną rewolucję więcej.

BMW Seria marca 2019: jeszcze lżejszy

BMW serii 3 nowej generacji będziesz najlżejszym Dotychczas w XXI wieku. Średnio waży około 80 kg mniej. Podwójna zasługa, ponieważ dostaje się również większe. 6 cm więcej długości, dwa z nich są skoncentrowane pomiędzy wałami. Więcej amplituda, będąc również szerszy. W swojej nowej przodu widzimy pewne zasoby estetyczne przyszłego logo statku, Series 8, nadal w formie koncepcji. jego "skóra będzie bardziej delikatny" ponieważ nie będzie większa obecność aluminium, zaś "ich kości" przyjeżdża wzmocniony przez nowych protez. powitanie architektura CLAR Seria dużej Ladena wielomateriałowych, ale znowu dowiedziałem się, jak zastosować 3 Series dzięki nowym procesów budowlanych z włókna węglowego Preformy większymi lub wbudowanych elementów metalowych, które mogą być skręcanych innych części. On również udało BMW upraszcza produkcję i cheapens elementy kompozytowe, więc z włókna węglowego Będzie ona wykraczać poza filaru wewnątrz innych nowych obszarach strategicznych.

2019 BMW serii 3BMW Seria marca 2019: Silniki

w Przyszłość gama silników BMW serii 3 To może brzmieć jak wszystko lub prawie wszystko. Zapewne wiesz, że marka wyposażony w elementy 3, 4 i 6 cylindra, ale chyba wszystkie są oparte na "zestaw" Modułowa pojemność 0.5l na cylinder, to wszystkie niespodzianki, a podobno dobre.

W ogóle, Silniki nowego BMW marca 2019 zwiększy się o 2,5 procent plonu, natomiast pod względem będzie to obniżyć zużycie wokół 5 procent. Aby osiągnąć jak wersje 316D już czterocylindrowy mieć 3. 318 utrzymuje obecną architekturę, ale idzie do 163 KM, a moment obrotowy do 35,7 mkg, natomiast dla 320d i 325d Są one szacowane 190 i 238 KM. Wszystkich czterech cylindrów turbo diesel z podwójnymi kaskady, co zwiększa ciśnienie w szynie wtryskowego zawory EGR -W dwukanałowym ciśnienia i deNOx katalizatory o wysokim i niskim Dwustopniowy. Nie wszystkie wewnątrz zmienia się również, podobnie jak lekko stożkowy cylinder i ekspansji zaplanowane do nabycia gorącej cylindryczny kształt. Wszystkie drzewa będą również prowadzić zrównoważony. Benzyny, lżejszy, wyższe ciśnienie wtrysku -350 Bars- nowe geometrie sproszkowane paliwo, oddzielny blok chłodzący i głowicę cylindra i zawierające filtr cząstek stałych.

Dla miłośników najbardziej żarliwych zwolenników, podwójne prezent. Po pierwsze, nie będzie wersja Diesel M, opracowany przez M Wydajność i wielka baza motor 6 cylindrów triturbo. Tymczasem zarówno przyszłość BMW M3 jak jego wersja M4 Serii 4 (model odstąpić od podstawy technicznej seria 3), Będą one elektryzować dodanie napęd elektryczny pomiędzy silnikiem i automatyczną skrzynią biegów ciepła, zwiększając jego moc 460 KM i poprawę zużycia paliwa i emisji spalin.

Adblock
detector