Nowy Land Rover Defender, gotowe w 2019 roku (więcej szczegółów i zdjęcia)

Nowy Land Rover Defender, gotowe w 2019 roku (więcej szczegółów i zdjęcia)

Niedługo po przedstawieniu przyszłość Land Rover Defender, który będzie bardzo podobny do koncepcji DC100. Dane sugerują, że może to być hybryda.

Land Rover Discovery 2019, prawie gotowa nowa generacja

Land Rover Discovery 2019, prawie gotowa nowa generacja

Land Rover Discovery 2019, prawie gotowa nowa generacja

Land Rover Discovery 2019, prawie gotowa nowa generacja

Land Rover pojęcie DC100 To daje nam wyobrażenie o tym, gdzie w przyszłości będą kierowane Land Rover Defender który po stając się ikoną wzdłuż jej prawie 7 lat historii, zmienia kurs, ale stara się utrzymać swoją istotę. przyszłość bronić Jest to nowoczesna reinterpretacja jego poprzednik, a mimo to zachowuje niektóre z jego cech estetycznych, takich jak bardzo pionowe panele ciało, okrągłe reflektory i wybitny krata, uwzględnienie obciążeń technologicznych współmierny do naszych czasów. Najbardziej uderzające jest to, że przyjmują takie same monocoque z Land Rover Discovery i Odkrycie Sport, z intensywny aluminium w jego konstrukcji, a nie starych i niezniszczalnych ramiaków konfiguracyjnych i szyn, coś, co da Wszechstronność drogowego. Jednak ich możliwości off-road pozostaną one punktem odniesienia, dzięki systemami, takimi jak napęd na wszystkie koła z rozkładu wektora oraz możliwość włączenia zawieszenie pneumatyczne zmienna wysokość.

koncepcja Land Rover DC100 Został on przedstawiony na Frankfurt Auto Show w 2011 roku i prawdopodobnie w tym roku znów usłyszałem od niego, być może już pod nazwą Defender. Nie ulega wątpliwości, że wprowadzi wiele innowacji, które zostały opracowane land Rover w ostatnich latach skupia się na osiągnięciu wysokiego Wydajność w najtrudniejszych warunkach bez utraty właściwości jezdne ani komfort.

Land Rover Defender Land Rover Defender znajdą Pole tempomat i nowy system Terrain Response zoptymalizować konfigurację napędu automatycznie, bez konieczności kierowcy wybrać konkretny tryb ręcznie (piasek, błoto, koleiny, skały …). Dane z szeregu czujników, zdolną do kontroli poślizgu każdego koła zbiera pionowego zawieszenia, sterowanie kąta, hamulca i przyspieszenia, jak również analizę obrazów z Kamery o wysokiej rozdzielczości zamontowany na przedniej części pojazdu. Z nich to tworzy inteligentny trójwymiarową mapę terenu, również w stanie zidentyfikować przeszkody i potencjalne zagrożenia, podczas gdy w miasto służy do wykrywania pieszych z wielką precyzją.

Inny system powinien obejmować Land Rover Defender jest Pomoc brodzenia, że zmierzono głębokość wody przy użyciu sonaru czujniki zintegrowane z przednim zderzakiem i luster. W zależności od sytuacji, automatycznie podnosi wysokość ciała, zamyka wloty powietrza, aby utrzymać się wody i wybiera niższy bieg zajęcia manewru przy bezpiecznej prędkości.

Jeśli chodzi o mechanikę dostępny, przyszłość Land Rover Defender użyje Silniki Ingenium Jaguar-Land Rover, zarówno diesel i benzyna, z możliwością niektóre wersja hybrydowa aby spełnić aktualne wymogi dotyczące wydajności, które można otrzymać za pośrednictwem swojego systemu AWD, który automatycznie rozłącza kiedy tylna oś nie jest konieczne, aby zmniejszyć tarcie.

Możesz być także zainteresowany:

Land Rover Defender 2018 4×4 ikona, bardziej młodzieńczy i praktyczny

Nowy Land Rover Defender, gotowy w 2018 roku

Land Rover Defender vs Mercedes GLB: najtrudniejszy SUV przyszłości

Adblock
detector